Kızların yeni tanıştığı bir erkekle buluşma korkusu?

Ayaküstü bir kızla tanışıyorsun facebook, numara, e-mail her neyse artık kızın iletişim bilgilerini alıyorsun. Ertesi gün ve sonraki gün biraz mesajlaşma, muhabbet ardından bir yere davet ediyorsun yok. Birden işi çıkıveriyor kızlarımızın ertesi günü için soruyorsun o zamanda dolu. Kızlar size soruyorum birkaç gün önce tanıştığınız ve numaranızı verdiğiniz bir erkek sizi buluşmaya çağırdığında buluşma korkusu mu yaşıyorsunuz yoksa o kişiye çabuk bi şekilde güvenemediğiniz için mi buluşmaktan kaçıyorsunuz?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Ikısıde.. ama en cok sanırım buluşma korkusu yaşıyorlar.. neyıne guvenecek kı zaten tanımıyor..

En ıysıısı kalabalık bır yere davet edersın guven konusu hall olur. Esas sorun kendıne guvenı olmaması.. ya begenmezse korkusu yaşaıyorlar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• eğer ortak arkadaşlarınız varsa bu sorun olmaz ortak arkadaşlarınızdan bilgi alırsınız ve sonraki gün buluşursunuz ama eğer buluşmazsa ve seni çok beğeniyosa kendine güvenmiyodur senin onu beğenmiyceğini düşünür. ama ortak arkadaşınız yoksa hiç buluşmazsa bile normal karşılarım

0|0
    0|0
    • nie canım kescek mi karşıdaki onu.

• neden olmasın? nerden bilebilrsin hiç konuşmadığın biri nasıl biri nerden biliceksin

• buluşma yeri ıssız tepe olmıyacakki. bilindik bir cafe olabilir. genelde önyargılı kız çok memleketimde.

• Elektrik derler ya, onu tam alamamıştır

0|0
    0|0
  • yeni tanıştığı bir erkekten ziyade senin gibi hemen tanışır tanışmaz hiç düşünmeden buluşalım diyen hızlı birinden korkmuştur ki korkulacak gibi.yani tüketim artık o kadr hızlı ki bi kaç günde tüketip bitiriliyor ilişki .buna kesinlikle bir şey demiyorum ama kız senle biraz daha zaman geçirmek istiyor olabilir o yüzden birkaç günlük bir ilişki olacağından korkup bu tanıma süresini uzatıyordur.

0|0
    0|1
  • Sorduğun sorulara bakılırsa yeni buluştuğun briyle problemlerin war :) ya da buluşmaya hazırlanıyorsun :)

E hemen bahaneler hazırlanır tabi, güvenmek kolay değil öyle, hangi zmaanda yaşadığımızı ve tehlikelelir anlatmama gerek yok

0|0
    1|0
    • Bir kişiden bahsetmiyorum bi genelleme çıkarıyorum ya. :D Sosyal baskı memleketimde tavan yapmış. :)

• Kendini ağırdan satması lazım. Çabuk kolay elde edilmeyeceğini anlatmaya çalışıyor. Biraz da ürktüğü için daha doğrusu seni tam tanımadığı için reddetmesi normal.

0|0
    0|0
  • ürkütmüşsün,sakinleş.

0|1
    1|0
    • liseliler gibi mesajlaşmak yerine daha modern bir şekilde ilk buluşma için en fazla 1 saatliğine görüşmek daha iyi değil midir? yoksa ben mi yanlış düşünüyorum.

• ben güvenemem ve korkarım. korkmalı da zaten kız. ilk buluşma davetinde hemen kabul ediyorsa kork

0|0
    0|0
    • turşusunu kurcak sanki. buluşma dediğin gidersin bi kafeye en fazla 1 saatliğine kahve içer muhabbet edersin.

• o kadar da değil ne manyaklar var tamam sen öyle olmayabilirsin ama hiç tanışmadığın konuşmadığın biriyle dışarı çıkmak ahmaklıktan başka birşey değildir

• tamam işte ayakustu tanışıp iletişim adresinizi verdiğiniz bir kişiyle dısarı cıkmaktan bahsediyorum. hiç tanısmasan konusmasan ne alaka anlamadım. soruyu iyi okuyalım.

• insanlara güven olmaz.tedirginlik yaratır normal bence

0|0
    0|0
    • bu tedirginliğin aşılması sence ne kadar zaman alır/almalı?

• aferim cari açıkla ilgili sorguya girmiyorum:D

• onu hiç sorma zaten aldı başını gidiyorr :D

• numarayı verıp mesajlasırken ıyıde bulusmaktan neden kaçıyorlarkı?ılk kez suan hemcınslerımın boyle bıseyını duymus bulundum.kendılerıne guvenlerı yoktur bulusmak ıçın

0|0
    0|0
    • belki kendilerine belki karşı tarafa onu daha çözemedim. ama sokakta tanımadığın biriyle sadece 2-3 dk konusup numara vermekte kendine güven işaretidir. yada o an herşeyi duygusal olarak düşünüyorsunuz sonradan eve gidince mantık devreye giriyor heralde ilginç :P

• gece gece kafa karısık ondandır:)sorun nerede dedıgım gıbı ozguvensızlık yanı sunu hepımız bılıyoruzkı adam daga kaldırcak degıl sonuçta madem guvenemıyorsun noyuda vermıceksın dıye dusunuyorum kendıne guvensızlık bence

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu şekilde sorduğunda da bir kamyon bahane çıkacak biliyorsun değil mi? ;)

1|1
    0|0
    • nedenini öğrenmek en sağlıklısı.

• değişse bile en azından bi genelleme çıkarırız.

• Buluşmanı sağlayacak şey o değil ama. Senle buluşmayı istemiyorsa üç beş bahaneyi bertaraf edersin, ama bir yerde muhakkak tıkanırsın. Zorla güzellik olmaz yani, bu yüzden senin ihtiyacın olan şey başka. Ama illa anlayacam diyorsan iyi şanslar, sürekli rastgele şekilde değişen bir şeyin formülünü çözme işini kriptologlar yapar genelde ;)

Yükleniyor...