Kendimi tam olarak anlatamasam da içimde kalan hisler var.

23 yasında kapalı bir bayanım.şu an üniversiteye dışardan devam ediyorum.bu yaşıma kadar sadece tek insanla telefondan konuştum tanımaya çalıştım ama olmadı istediğim gibi bir insan değildi ayrıldım.ondan sonrada hayatıma kimse girmedi...ben bu yaşıma kadar bir erkekle olsun el ele kol kola gezmiş biri değilim ve bunların nişanlımla eşimle yaşamayı çok istiyorum...evdeyim ve hiç çalışmadım ve birileri ile tanışmam içinde bir ortam çevrem yok diyebilirim.arkadaşlarım var ama erkek ortamı yok.hayatıma birinin girmesini ve bu kişi ile de ciddi düşünmek ileriye adım atmak istiyorum.yaşımın ilerlemesi ve karşıma birinin çıkmaması beni kötü ediyor üzülüyorum.çevremde arkadaşlarımın sevgililieri onların berbaer vakit geçirmeleri evli arkadaşlarım bunların olması beni huzursuz ediyor.elbetteki onları mutlu olması eğlenmesi güzel vakit geçirmesi hoşuma gidiyor ama benim böyle şeylere yaşamamam olmaması beni mutsuz eden...erkek arkadaşı istesem elbette olur ama güvenilir sadık dürüst amacının gerçekten ciddi olmasını isteyen ve ilişkiye bu amaçla başlayan birini istiyorum.gönül eğlendiricek insanlarla vakit geçirip öldüruçek bir insanla karşılaşırım diyede içimde korkular var.kendimi tam olarak anlatamasamda içimde kalan hisler istekler var.bunların yaşanmasını istiyorum.sevmek sevilmek istiyorum.sorum o ki gerçek aşkı sevgiyi nasıl bulabilirim?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme diyemicem insan ister istemez üzülüyor en azından eşin olacak kişi cok şanlı 27 yasına kadar evliliği düşünmedim son 3 yıldır evliliği inanılmaz istiyorum kızım olsun eşim olsun diye ama olmuyor erkek olmak bayan olmaktan daha zor bu konuda tertemiz bedenini kişiliğini kirletmemiş saf tabiriyle bayan bulmak zor anyabilen eşine destek olabilcek bir bayan bulmak zor herkesib allah gönlüne göre veriri inşallah ama takıntı yapma 23 yas çok evde kaldım yaşı değil 35 kadar yolu var en azından bayan için .. gec olsun hayırlısı olsun böyle düşün..

0|0
    0|0
    • bence erkek daha sanslı.sonucta begendıgı biri oldugu zaman ona acılma onu tanıma ıstegı olusuyor bayanda bu mumkun degıl olmas olamas yani.arkadaslarımın cogu evlı ve cocuklu bense zamanında hep erteledım gelenlerı red ettım sımdıde bunun pısmanlıgı da var.umarım yaş ilerlemeden bu duruma mutlu bır sekılde son verırım

• aynen ne demek istedigimi anlıyorsunuz.guvenmek inanmak şu hayatta kıme neye hangı laflarına sözlerine.ınsallah iyi birilerine denk geliriz hayırlı geceler

• teşekkür ederim sanada hayırlı geceler..

Erkekler Ne Diyor 7

• bir kızın en güzel çeyizi hiç öpülmemiş dudaklarıdır derler bence çok sanslısın ins hak ettiğin gibi birini bulursun karamsar olma allah gönlüne göre versin şuan kaç tane erkek senın gibi birini arıor tahmın bıle edemıorm kendini üzme günü zamanı gelince nasıl olsa o seni bulur

0|0
    0|0
    • sanmıyorum erkekler daha çok tecrubelılere yönelıyolar.nerde ucuk kız varsa onları istiyorlar.insallah bulurum kendim gibi birine denk gelirim duam bu

• orhangazi yalova tarafı

• yolun düşerse beklerim :) sende bunu yanlıs anlama

• Bunun sebebi gayet acık kapalı bi bayansın evinde oturuyosun dısarı cıkmıyosun duyguların köreliyor bu kötü bişey degil yanlıs anlama nerde öyle kızlar artık . Ama en iyisi sensin bunuda unutma erkekler hep dısardaki kızlarla eglenir ama hep evleneceginde senin gibi yaşamıs kız ararlar tabi ne kadar bulabilirler bilemem . ama kendini fazla kaptırma böyle bişey nasıl bulurum diye bence elbette bunlar seninde hakkın ama yapacak bişey yok .

0|1
    0|0
  • insanlarla tanışmaya korkma sadece akıllı ol yeter bu yazdıklarını okudum güzel sen aslında kötü bir şey yapmamışsın inana bir çok erkek senin gibi birini bulmak için nelererini vermez sorun şu ki arkadaş ortamlarına gir ama kendini dağıtmadan, isteyen olmadı mı hiç

0|0
    0|0
    • isteyen oluyor görücü seklinde gönderiyorlar buna da ben karsıyım niye dersen insanı tanımadan hemen aıle arasında so ve nişan gerçekleşiyor bunu istemiyorum.arkadaslarımın çevresindekilerde tanımak isteyenlerde oluyor ama insan begenmedigin birinide tanımak istemiyor

• umarım bir gün karşılaşırsın senin gibi bekleyen dah bir sürü insan var aslında birbirlerinden hoşlanıpta söyleyemeyenler neler var işte

• insallah:(

• kendı düşünce yapında birini bulmalısın anladığım kadarıyla kapalı birisin kapalı düşüncesi olan birini bulmalısın kı sorun yaşamayasın

0|1
    0|0
  • inş gönlüne göre birini bulursun ne güzel fazla birşey istemiyorsun son derece haklısın ama bu lütfen internet siteleri gibi saçma sapan şeyler olmasın

0|0
    0|0
    • amin insallah .yok internette aramıyorum. yakınımdakine inanmıyorum guvenmıyorum kalmışki interntteki insan

• faydası yok ama sana üzldüm :(

0|0
    0|0
  • bende 26 yasindayim senin erkek halinim diyebilirim hic kiz arkadas edinmedim cinsel biseyde yasamadim telde konustugum oldu hep esim ilkim olsun evlenecegim kizinda ilki olmak istedim ama olmayinca olmuyor ne yaptiysam ya onlarca iliski yasamis kizlar cikti karsima yada hic olmayack kisiler hala bekliyorum kismet kader diyelim

0|0
    0|0
    • hep böyl olur zaten...isteklerini tam tersi ile karsılaşırsın.Allah hayırlı insanlarla karsılaştırır insallah

• pek umudum kalmadi ama kismet iste ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 4

• yazı alnında ne yazıosa o olur canım zorlamayla olmaz... allah karşına elbet seninde kısmetini çıkarıcaktır , içini rahat tut :)

0|0
    0|0
    • illaki ama sen gördügünde ah demiyormusun.insanın sevdigi ile hayatı birleştirmesi birde hiç tanımadan sevmeyerekten birşeylere adım atması var.hangisi istersin hangisi mantıklı

• insallah bekliyoruz:)

• Aramıza hoşgeldin

0|0
    0|0
    • yalnız değilim demek...kötü bu durum:((

• Yaşamadan bilemezsin ki..

0|0
    0|0
    • tanımak için birii olsa yok.sadece görücüler var bende bunu istemiyorum

• Gezmeden beraber vakit geçirmeden anlayamazsın..

O zaman görücü usulünü kabul edip, ailenin onayladıgı biri ile olursun..

• işte aılemın onayladıgı kişiyide ben istemiyorum tanımam bılmem lazım.karsımdakı aradıgım özellikleri içeren biryse göruşmeyı gerçkeleştırıcem ama yok

• oluyor öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...