Ayrıldınız ve size bir mesaj gelse...

Ayrıldınız ve ayrılalı 1,5 ay oluyor.

Sebebi ise işi ciddileştirmemek, ailelere söylememek.

Ve ayrıldıktan 1,5 ay sonra 2.yılınız oluyor.. 2.yılınızda tamamen kendi el yazımıyla upuzuun bir mesaj gelse, ne hissedersiniz ?

Güncellemeler:
Şöyle anlatayım, 2 yıl olmasına rağmen aileme kendisinden bahsetmedim. o da hep aileni düşünüyorsun, beni sevmiyorsun bikere de benim için birşeyler yap dedi ve ayrıldı.. birkaç gün sonra 2.yılımız olacak mesaj atmayı düşünüyorum, kendi düşüncelerimi. uzun bir mesaj ama.. etkilenilecek türden

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• gelmedi yani gelirse

1|0
    0|0
    • ben yollıcam da..

• mesajla olucak işler değil,ayrılan sen isen dönen de sen olmalısın,yüz yüze konuşulması lazım.. hatalı kim ise o yaklaşır..mesaja cevap gelmez ise? yıkılırsın..

• Şöyle anlatayım, 2 yıl olmasına rağmen aileme kendisinden bahsetmedim. o da hep aileni düşünüyorsun, beni sevmiyorsun bikere de benim için birşeyler yap dedi ve ayrıldı.. birkaç gün sonra 2.yılımız olacak mesaj atmayı düşünüyorum, kendi düşüncelerimi. uzun bir mesaj ama.. etkilenilecek türden

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi el yazımıyla uzun mesaj? pusula mı göndermiş yani, bir kağıda mı yazmış kendi el yazımı nasıl oluyor?

0|0
    0|0
    • el yazı derken pardon :) kendi düşüncelerini yazmıs yani

• hmmmm, eğer sevgisi ve saygısı sürüyorsa tekrar başlarsınız. değilse elime düştü, çantada keklik vs. gibi düşünebilir, daha çok üzülebilrisin ileride. ama ayrılık sebebiniz çok basit geldi anlattığına göre o yüzden tekrar başlama ihtimaliniz yüksek. sen sevgilini daha iyi tanırsın ama kendini dinle bence

• askerden gelmesine az bı vakit vardı, onu onemsemedıgımı dusundu..

• yanlış yaptığını anlamış olabilir fırsat ver ona derim

0|0
    0|0
    • hayır o değil. ben tanıstırmadım ailemle. ve ben mesaj atıcam

• nebililelim bizim hiç seviglimiz olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyo ve barışmak istiyo düşünürüm. Biraz burnu sürttükten sonra isteklerimi kabul ettirir ailesiyle tanışmak şartıyla barışırım

1|0
    0|0
  • Saçma bi ayrılık sebebi.Hala ayrılığı düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...