100.000 Liraya Alınabilecek En İyi Araba Hangisi?

100 Bin TL'ye kadar otomobil alacak olsanız ne alırdınız? Bu işe ayıracak para var diyelim ve otomobil alınmak isteniyor. Hangi markann hangi modeli size daha çekici geliyor. Otomobillerin tasarımlarından gelen bir karakterleri olduğunu düşünüyorum, sizce en çekici, en seksi, en cezbedici model hangisi? Not: Lütfen 100 bin TL'ye kadar yazalım. Sıfır da olabilir ikinci el de ancak bu tutarı geçmeyelim. Neden mi, para sınırı olmazsa herkes Ferrari, Porsche, Lamborghini ve benzerlerini yazacaktır, ben de piyango çıksa Lexus LFA alırdım o da ayrı mesele ama alınabilir bir sınır olarak 100 bin TL içerisinde cevaplayalım lütfen.
0 0

En İyi Erkek Görüşü

  • Bilemiyorum ki. Ben ikinci el alıp binmem yani açıkçası. Sıfırdan yana kullan paranı derim. Fakat 100.000 TL ile Wolkswagen'den iyi birşey alamazsın bu bütçe ile. Çünkü BMW 3.20Cd al diyeceğim, 180.000 TL. Audi A4 2.0 al diyeceğim o da 117.000 TL. Bence biraz daha bütçeni zorla, daha güzel bir arabaya bin. Ama illa ki bu bütçeyi aşmam diyorsan git sıfır Passat al 77.000 TL.

    Biz galerici olduğumuz için anlarım ikinci el araba işinden. Temiz alman gerekiyor. Temiz araba her zaman para eder. Fakat temiz arabası olan adam da sıfırdan aşağı kalır para istemez. E sen de "bu araba bu paraya deymez" der geçersin. Yine söylüyorum sıfırdan şaşma. Hadi iyi günler.

    • ben de biraz anlarım sağol tavsiyelerin için. şu anki aracımı sıfır almıştım ama bir daha almayı düşünmüyorum çok az kullanılmış, plaka takılmadan dolayı bile fiyat iniyor biliyorsun, düşük kilometreli tertemiz araçlar oluyor, ikinci elde pek sorun görmüyorum açıkçası o anlamda Türkiye'nin bir çok yerinden geniş bir çevrem var ancak otomobille pek ilgisi olmayan kişilerin kazıklanmamak adına sıfır almaları mantıklı olabilir

    • İkinci el alıyorsan araba bir yaşını ve 25.000'i geçmesin.

En İyi Kız Görüşleri

  • valla mercedes alırdım clk son kasa ya da bmw 5 serisinden ama illa da bu iki marka olmalı yani modeli önemli değğil ağır araba manevra süper..baska düşünmem eee atalarımız ne demiş araba ikiye ayrılır mercedes ve diğerleri :))))

  • galeri açarım bir kuşla çok hayali vurmuş olurum.. araba meraklısı isem tabiki.. arabaya bu kadar para vermem,parasının hesabını bilmeyenlerden isem tek kapı bir BMW

    • Kız bindiğim arabanın linkini koymuşsun..

    • senin pindiğin araba diye guydum zaten:D

    • Nerden biliyorsun buna bindiğimi =P

    • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 7
  • audi a5 tek kapı metalik gri

    • tam 100bin liraya beyazı

    • audi den hazzetmem gibi bir kalıp var kafamda hep ama bu a5 başka hakikaten estetik bir araç akıp gidiyor hatları

    • r8 den sonra en sevdiğim modelidir, Hitman filmi ile de kalbimde garanti yer edinmiştir

  • ford grand C-max başka ne alcam

    • niye la çoluk çomak mı var ne edecen onu neresi estetik kütük gibi bence - tabi zevk meselesi bişey de dememek gerek

    • babama alıcam hep ondaen almak isterdi for c-max ıda bana vericek

    • bir bayan için c max farklı bir tarz

  • opel insignia

    • insignia d segmentinin en kötü aracıdır.

  • audi alırdm ben yada wolksvogn passat

  • ağır abi stili volvo s80... hergele stili evo 9-10

    • iyi dedin ama evo yu niye hergele ettin birader safkan sporcu kafamdaki iki modelden biri o paralara

  • 2012 bmw 320d

    mercedes c serisi

    vw cc

  • 100 bin TL otomobile vermek içimden gelmez verirsemde pişman olurum kazalar, trafik yoğunluğu derken arabadan birşey anlamazsın. Çok zenginim dersem gösteriş olsun diye alırım.

  • bmw model farketmez 100bin tlnin hepsini bastım.

  • aduti tt

  • BMW 3.20i