Bugün neler yaptınız?

Evet arkadaşlar herkese merhaba:) Soru gayet net.Bugününüz nasıl geçti,neler yaptınız?..

Güncellemeler:
Cevap verenlere çok teşekkürler:)

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah 09:00 gibi uyandım. Ilık bir duş aldım ve bornozumu giyip kahvemi içtim camdan dışarı bakarak. Sonra dolabımı açtım ve güzelce giyindim. Parfümümü sıktım ve dışarı çıktım. Doğruca arabama yürüdüm. Radyoda "Gülşen - Seyre Dursun Aşk" çalıyordu, verdim sesi. Doğruca ofisin yolunu tuttum. Saat 15:30'a kadar ofiste işlerimi hallettim, ve karnımın acıktığını hissettim acı bir şekilde. Karnıma kramplar girmeye başladı ki; çok kötüydü Allah kimseye vermesin. Yine arabama bindim ve doğruca yemek yemeye gittim. Gazi Osman Paşa'da bir restorana oturdum ve yemeğimi yedim. Ardından arkadaşıma telefon açtım ve onu ziyarete gittim. Orada pek hoş zaman geçirmedim ama olsun, görmüş oldum. Sonra arkadaşımla bir süre vakit geçirdim ve saat 19:30 sularında evime geldim. Tekrar bir duş aldım, yemeğimi yedim ve dizüstümün başına oturdum.

0|0
    0|0
    • Ağabinin "Bu sene neler yaptim" kitabı bayiler dedir ... Israrla isteyiniz O.o

Hey Maşşallah :D

• Asıl ben teşekkür ederim:)

• Rica ederim o halde. Yarın yine ofise gitmem gerekiyor. Uyumam gerek. İyi geceler, tatlı rüyalar...

Erkekler Ne Diyor 18

• 6:40'da uyandım, kahvaltı yaptım. 7.25'te servise bindim. 8'i 10 geçe iş yerindeydim. 9'da mesai başlıyor. 9'a kadar her zamanki gibi arkadaşlarımla çay içtim. Çay içerken pek sohbet etmedik,genelde önceki gün gs ya da fbnin falan maçı yoksa sohbet edecek çok şey bulamayız. en fazla şu kız da güzelmiş gibi cümleler kurulur. sonra mesai başladı, excel mexcel uğraştım. şubeler aradı vs. sonra öğle yemeği. sonra birgün önce halısahada bacağımda çekme olduğu için revire gittim. buz tedavisi, krem falan verdi. kremi alıp işimin başına dönerken bi ara hoşlandığımı kızı gördüm, selam naber dedim iyi senden dedi, kafa salladım. sonra mesai bitti servise bindim. saat 19.10'da eve geldim. yemek yedim. biraz tv'de haber seyrettim. sonra net başına oturdum. soru okudum, cevap okudum. cevap yazdım. ekşi sözlüğe baktım. bi yandan da hala aynı şeyleri yapıyorum.

birazdan da yatarım.

0|0
    0|0
  • eve annemin bir arkadaşı gelmiş onların seslerinden dolayı 10:30 civarı kalkmak zorunda kaldım...hemen bilgisayarın başına geçtim :) kahvaltımı bilgisayarın yanında yaptım .. banyo yaptım...dışarıya çıktım biz lojmanda kalıyoruz tesadüfen hoşlandığım kızda dışarıya çıkmıştı amannn bakma hoşlandığıma :) hiç bir zaman olmayacak :) sarışınlara hastayım :) nese eczaneme gittim her zamanki içeceklerimden aldım.sonra internete devam bu siteyi keşfettim ve buranın sayesinde bir müzik keşfettim onu dinliyorum bıkmadan :) hala burdayım :) biraz sonrada yatacam :) çok eğlenceli demi :)

0|0
    0|0
  • bugün bir gereksiz soru daha gördüm

1|0
    0|0
  • saat 10 da kalktım zor zahmet duş aldım iş görüşmesine gittim ordan arkadaşlarımla takıldım şimdi eve dndum pcmin başına oturup ozlem gıderıyorum :)

0|0
    0|0
  • geç yattım ve haliyle geç kalktım.. biraz pc de takıldıktan sonra akşam üzeri restorantta güzel bi yemek yedim arkimle.. sonra bi cafeye gittik. az öncede geldim. o kadr :D

0|0
    0|0
  • Çok yoğundum yaklaşık 6 saat spor yaptım tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • sabah kalktım işe gittim geldim 4 'de

film izliyorum ...

0|0
    0|0
  • dışarıya çıktım nikotin desteği almak için 2 defa yanlış hatırlamıyorsam hepsi bu kadar :) .alışverişe çıkacaktım yarına kaldı...

0|0
    0|0
  • biraz gezdim :)

0|0
    0|0
  • gittik geldik , para harcadık

0|0
    0|0
  • Arabayla piyasa yaptım.

1|0
    0|0
  • işe gittim 101 oynadım sonra spor yaptım bıraz uyudum evet evet ben ıse gıttım

0|0
    0|0
  • Ders.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla buluştuk felan.Sonrası full ev.

0|0
    0|0
  • Bütün gün shoujo manga okudum

0|0
    0|0
  • çalıştım çalıştım çalılştım

0|0
    0|0
  • Uyudum uyandım.

0|0
    0|0
  • ev hanımlıgı yaptım cok fenaymıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sabah 8'de uyandım

hatunlarla toplancaktık 12 de atalarda bi arkadaşda..

elmalı kurabiye,sehriye salatası,börek yaptım gittik yedik içtik güldük zıpladık hopladık dedikodu yaptık geldim ama midem çok bulanıyo

çay,turk kahvesi,çay,kola,nescafe sıralamasıyla mideyi bozdumm

0|0
    0|0
  • dersaneye gittim,danışmanıma gittim,ders çalıştım ve en sevdiğim şeyi yani nette gezinmeyi yapıyorum:D

0|0
    0|0
  • rica ederiz efenim sevgilerimi bırakıyorum..

0|0
    0|0
  • Herzaman kı gıbı evdeydım.tabı pazartesı okulda ogretmenlık işim başlıyo.artık tembel tembel oturamıcam :)

0|0
    0|0
  • biber temizledim çok saçmaydı be.

0|0
    0|0
  • Kalkdım. Kahvaltı ev işi derken mahallece toplanık kısır yedik zorla yüzüme maskede yaptılar mahallece maske yaptık <3 eve geldim net falan arkadaşlarla konuştum öyle.

0|0
    0|0
  • arkadaslarla buluştum

0|0
    0|0
  • alış verişş:D

0|0
    0|0
  • Yattım kalktım yemek yedim yattım kalktım yattım kalktım

0|0
    0|0
  • Bütün gün hasta hasta dolandım evde :/