Gs liv hospitalın hakkının yenmesi?

arkadaşlar gs ın son topunda ender arslanın topu sürüp turnikeye gitmesi ve blok yemesi ama bloğun doğru olmaması ve atışın topun düşüşe geçmesi nedeniyle basket sayılacağı yerde basketin verilmemesi ve son saniye 3 lüğüyle gs nin kaybetmesi sizcede avrupada sürekli bize karşı oynanan maçlarda bizim aleyhimize maç kaybettiren bariz hataların yapılması haksızlık değilmidir bunu bilerekmi yapıyolar arkadaşlar bir fenerbahçeli en önemlisi bir Türk olarak soruyorum siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu sene özellikle türk takımlarının maçlarında bariz hakem hataları oldu doğru diyosun.. ben de bir Galatasaraylı olarak çok üzldüm gerçekten maçı izlerken.. enderin topu resmen inişe geçmişti sayıyı vermesi lazımdı.. ama biz yine bu arroyo suz. micovsuz iyi oynadık diye düşünüyorum.. bu kadar sorunlu bir basketbol şubemiz varken top16 olmak şu an bile bir başarı..

0|0
    0|0
    • tebrik ederim biz ne kadar rakip takım taraftarıda olsak avrupada birbirimizi desteklememiz lazm zaten dünya bizim ayağımıza çelme çakmaya çalışırken birde birbirimizi kırmaya ne gerek var

• aynen öyle kardeşim.. efesinde fenerinde maçlarını yakından takip ediyorum zaten fener o kadroyla 4lü finali hakkediyor.. bol şanslar size de...

• inşallah abicim herkes senin gibi düşünüyodur umarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hakem hatalari oluyor malasef ama bunu memleket meselesi yapmaninin alemi yok diger buyuk takimlarin alehinde fe yanlis kararlar veriliyor

0|0
    0|0
  • ağlama cincon

0|0
    0|0
Yükleniyor...