Çakma sarışın sorunsalı.

neden çakma sarışınlar turkiyede bu kadar abartılıyor? candice swanepoel,bir zamanlar adriana lima,pamela anderson,beyonce,jennifer lopez,rihanna vs birsuru kadın çakma sarışın. turkiyedekilere kezban lakabı takanlar size türkiyede saçını sarıya boyatan siyah saçlı kadınlar batıyor sadece ?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben her zaman yakışanın yapılması taraftarıyım :) tamamen duygusal...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çünkü sokakta onları görüyoruz, kapkara kaşlarıyla simsiyah kıllı kollarıyla dolaşıyorlar ortalıkta

bak yine aklıma geldi görüntü, iğrendim

1|1
    0|0
    • bakımıyla sarı saçını yapan,kollarını alan ve kaşlarını boyatanlar da arada kaynıyor ama?

• her zaman istisnalar vardır, istisnalar kaideler bunun mu lafını yapıcaz şimdi

• onlara da laf ediyorlar demek istedim

• Sarışın değilde Karamel rengi çok iyi gidiyo bazı kadınlara

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türk kadının teni sarı saça uygun değil ve kapkara kaşlarla civciv sarısına boyatınca benim "yoğurtlu patlıcan" şeklinde tabir ettiğim rezil bir görüntü çıkıyor ortaya

0|1
    0|0
    • yoğurtlu patlıcan :))

bunlar renkleri bilmiyorlar wolfie

• herkes kızıl yapsın :) kırmızı elbie kırmızı oje kırmızı ayakkabı. tek renk olsun kadınlar :)

• ay yok yakışan yapsın tomrukk :)))

• tamamen yüz güzelliğiyle alakalı bence. güzele herşey yakışır koyu tenli olmasına ya da diplerden siyah saçlar çıkmış olsa da eğer megan fox gibi bir yüzün varsa nasıl çirkin olabilirsinki? ve bu senin dediğin olay genelde orta yaşlı kadınlarda oluyor Türkiye de

0|0
    0|0
  • bana edin küfrü basın eksiyi hakediyorum :( sarı daha çok yakışır diyip kandırdılar yaptık birr hata çakma sarışın geziyoruz şşimdi

0|0
    0|0
  • Göz var nizam var yakısmıyosa yapmıcaklar arkadas yada kendılerıne guzel gorunuyorlarsa elestrılere acık olcaklar akıl var mantık var esmer bırıne sarı cart sarı gıder mı ya bırde sıyah kalın kaş .

0|0
    0|0
  • Yakışmayınca yakışmıyor ..

Kabullenemiyorlar..

Örn : bir zamanlardaki sarışın Pınar altuğ :)

Sarı saç - siyah kaş... olmuyor ve bu tepki alıyor , ben de tepkiliyim yakışmayanlara

0|0
    0|0
  • şöyle bi laf çıktı sonradan sarıysa kesn ticaridr :D:D nese artk bu arada karaml moda oldu hep herkes aynı renk oldu ya özentiler işte

0|0
    0|0
  • Benim sorunum sarıya boyatmalarıyla değil. Saçı sarıya boyattığı andan itibaren aptal sarışın gibi davranmaları. :/

0|0
    0|0
  • bir doğal sarışın olarak açıkçası esmer olup bide üstüne platin sarısına boyayan arkadaşlar harbiden kezban oluyo kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
    • ustte saydıgım isimlere acık acık kezban dıyorsun yani:D cesaret ister

• inan pek bi farklari yok:D

• amaaan neyse ne yani yakışmayana yakışmıyo işte :D

• Çoğu kişiye yakışmıyor. Özentiden dolayı yaptırıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...