Hayatında hiç unutamadığın bir anın var mı?

Soru saçma gelebilir ama ne yapıyım aklıma bu geldi ve cidden ilginç buldum bu konuyu :D Hiç unutamadığınız,çok güzel ya da kötü,komik veya ilginç,en rezil oldığunuz an falan..yazabilirsin serbest kürsü :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımı yazsam roman olur... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok var.

0|0
    0|0
  • öğretmenim arkamdayken çok ağır küfürler etmiştim arkadaşa arkama döndüğümde ise tablo gerçekten iğrençti o sahneyi hiç unutmam.aslında en az küfür eden insanlardan biriyimdir ama sinirlenince maalesef kendimi tutamıyorum.

0|0
    0|0
  • Okul bizi Ilgaz'a kayak yapmaya götürmüştü. Biz üç kişi kalabalıktan uzaklaşarak yürüyüşe çıkıştık. Baya bir yürüdük. Ortalıkta kimsecikler yok. Benim çişim geldi. Bizim çocuklara söyledim çişimin geldiğini. Biraz düşünür gibi oldular ve "şu çamları sula bari burda pisuvar bulamayız yani zannetmiyorum" dedi Selo. Bende biraz düşündüm ve "peki" dedim. Bizim çocuklar yürümeye devam ettiler yavaş yavaş. Ben de bir çama yanaştım ve fermuarımı açtım. İşiyorum karların üstüne. Hava da çok soğuk, donuyorum. Üşümemek için de mal gibi zıplaya zıplaya işiyorum. Tam çişim bitti, arkamdan bir kız sesi "kolay gelsin Cüneyt" dedi ve iki kız kıkırdaştılar. Hemen fermuarımı çektim ve arkamı döndüm. Meğer Selin ile Elif de dolaşmaya çıkmışlar. Çok utandım ve hiçbirşey demeden bizimkilerin yanına koştum. Bak şimdi de yanaklarım kızardı ya. uff.

0|0
    0|0
  • hangi birini saysam her günüm ayrı bir ekşın dıkşın hiç unutamıyorum...

0|0
    0|0
  • Konserde . klarnet taksime geldiğinde sıra kamışı doğru oturtmadığımdan unuttuğumdan ıslık kayma sesi çıktı o an dünya başıma yıkıldı soguk soguk terler attım moral 1 ay boyunce 0

0|0
    0|0
  • bir çok anım var

lakin psikolojim den mi ne bu soruyu okuyunca eski sevgilimin bankta beni bekleyişi geldi aklıma

oradan kalkıp kalbimin tahtına oturmuştu :)

0|0
    0|0
  • Bi kızın üstüne kusmuştum :D (ciddiyim)

0|0
    0|0
    • ahhahahahahaaahh :DDDD ciddimisin noldu sonraa? :)

• Ya şimdi arkadaşlarla biraz içtik işte bilirsin o zamanlar ergendik sahile gider bira falan alır içerdik aslında hiç dokunmaz ama otobüste giderken yarı uykuluydum birden bi sıcaklık geldi önümdede kız vardı birden üzerine kustum kız küfür edip bağırdı sonra 1 kadın geldi otobüsten indirdi ailemi çağırdı öyle ama o kızı şuan görmek isterdim :D

• varda aklıma gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • genelde herkes evet diyecek buna..

1|0
    0|0
  • düşünemiyorum şuanda beynim izin vermiyor :/

0|1
    0|0
  • 3 yıl önceki sevdiğim kız ile ilgili olan tüm güzel anılar :)) Ne yaparsın güzeldi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...