Göbek sorunsalı?

Arkadaşlar benim göbek sorunum var :D kilom vücut ölçülerim falan gayet normal ama göbeğim var ve çirkin duruyor kilo vermeden nasıl eritebilirim yardım ederseniz sevinirim :)

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Rakı masası olarak kullanabilir miyim göbeğini? ¦¬)

http://i.hizliresim.com/QJljEg.gif

0|0
    0|0
  • Koşu ve mekik sizin için önerebileceğim ideal spordur. Vucüt hatlarınız oldukça belirgin olduğundan göbeğiniz ön plana çıkmıyor bu yüzden kendinizi olduğunuz gibi sevmenizi öneriyorum size.

1|0
    0|0
  • hergün mekik çek göbeğin erir :)

1|0
    0|0
  • godek kaslarin yumsak oldugu icin sarkio yani onlari sertlestirmek lazm bu cok zor ama

1|0
    0|0
  • Mekik mekik koşuda yapmalısın

1|0
    0|0
  • bide belli tipler var herseye mekık yazan mekık karın kaslarının ebatını buyutur üzerindekı yag tabakası aynı babamdada karın kası var ama içerilerde göremıyoruz :) vucuttakı yağ oranınla alakalı bır durum hamur ısınden uzak dur hafıf karbonhıdratlara yonel gec saatte yeme bu kadar basit ya :)

0|1
    0|0
  • Koş biraz, mekik çek ayrıca tuz kullanımını azalt. O göbek kısmındaki yağları hep tuz tutuyor

0|0
    0|0
    • Ben zaten çok tuz kullanan birisi değilim

• Yağlı da yeme o zaman :) Yani bölgesel kilo vermek istemiyorsan yediklerine genel dikkat et bir de o bölgeyi çalıştır. Biraz koşu yap, mekik falan çekerek eritirsin. Ama biraz sabır lazım o bölge en zor eriyeni yani :)

• Göbegini icine cek gider :)

0|0
    0|0
  • Kilo vermeden göbek eritmek mi dedi arkadaşımız?

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • gobek eritmek cok kolay :)

0|0
    0|0
  • Benim de var.

0|0
    0|0
  • ayva göbiş iyidir ya candır :)

0|0
    0|0
  • Bence no problem

0|0
    0|0
  • Burdan pek gobekli gibi durmuyosun

0|0
    0|0
  • Gonek yok yag var

0|0
    0|0
  • Fotograftakı sensin sanırım. Az bişey kilo sorunun var şimdi 3 4 kilo verip sporla eritebilirsin : )

0|0
    0|0
  • Ben de bir sorun var sanırım. Ben göbek göremedim pek.

0|0
    0|0
  • Tek Çözümü BOGAZI TUTMAK ;)

0|0
    0|0
  • Sen kilonu soylesene bir :)

0|0
    0|0
  • göbecikler hoştur ya :DD

0|0
    0|0
  • Mekik etkili bir yöntemdir

0|0
    0|0
  • Şu sorunsal kelimesini kullanmayin artık yeter be çok itici oluyorsunuz

1|0
    0|0
  • Göbekte sorun salı değil, çarbambadır. İşin şakası herkes göbekten şikayetçi, kilo vermek lazım diyetle.

0|0
    0|0
    • Hahahaha iyiymiş :D kilo vermek istemiyorum sadece göbekten kurtulmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilo vermeden eritmek biraz zor. Göbekte olan fazlalık muhakkak başka bölgelerde de vardır azda olsa. hamur işleri ekmek vs kesersen akşam 7den sonra sadece su içersen birde spor yapıp 3×30 mekik çekersen işlem tamam 💪👍😉 ayrıca mekik çekmeden önce netten araştır püf noktalarına dikkat edersen daha hızlı sonuç alırsın

1|0
    0|0
  • Bölgesel pilates yaparsan inceltirsin canım

1|0
    0|0
  • O gobek degildir midedir. Bende var. Gitmiyor gitmiyorrrr

1|0
    0|0
Yükleniyor...