Alınmasını istediğiniz hediyeler neler?

doğum gününüzde size alınmasını istediğiniz hediyeler nelerdir.. mesela ben kocaman oyuncak ayı isterdımmm ama daha alan olmadıı :/ :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç öyle şeyler düşünecek zamanım olmadı ama araba tutkunu olarak lisanslı üretilen model arabalardan hediye edilse mutluluktan ölürdüm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben hariç herkez dogumgünümü kutlar saolsunlar.. hediyelerdede sınırsız herşey olur ama kullandıkca eskir baktıkca sıkılırsın oynadıkca bozulur serdikcede kirlenir.. o yüzden en güzeli elle yazılmış eski bir kagıda güzel bir mektup.. şiir yazı vs.. vs.. farketmez.. sevgilimden tabii...

0|0
    0|0
  • hatırlanmasını bile istemediğim bir gün için hediye beklemek :) teşekkür ediyorum hatırlamasınlar yeterli benim için.

0|0
    0|0
  • PS3 fena olmazdı yanında geniş ekran LCD'yle beraber tabi kankaları ayırmayalım :)

0|0
    0|0
  • doğum günümde ondaki beni bana versin yeter :)))

0|0
    0|0
  • Bana bi oyuncak araba alan kızla hemen evlenirim.

0|0
    0|0
  • balalayka

0|0
    0|0
  • kızların ayı sevdiğinin kesin kanıtı ben biliodum

0|0
    0|0
  • doğum günü kutlamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hmmmm.. Şahsen ben erkek arkadaşımdan ikimizin adı olan bir kolye, ailemden bir tablet pc isterdim.

Daha ne :) ? ~~

0|0
    0|0
  • Hedıye almasa da olur sorun degıl :)

0|0
    0|0
  • Değer verdiklerim yanımda olsun yeter , hediye olmasa da olur.

0|1
    0|0
  • ben de kocaman bir oyuncak ayı ya da çikolataya batırılımış çilek sepeti ya da çocukluğumdan beri en çok istediğim ama henüz alınmayan hediye müzik kutusu

0|0
    0|0
  • müzik kutusu :( içinde balerinin dans ettiği eski bişey istiyorum la.doğum günü olması falan şart değil.kabulümdür her an.

0|0
    0|0
  • kitap, olabildiğince eski olsun

dvd

araklanmış film afişleri

0|0
    0|0
  • yaşın 3 mü 5 mi :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...