Protein tozu almak Zararlı mi?

Protein tozu alınca daha kısa sürede mi belli oluyor kaslarımız? Zararları var mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• şu sitede cahillik yarışması yapılmalı supplementler hakkında ;
    balon gibi toz olursun bıraktığında sarkar gibi şeyler diyenlerin kafasına çekiçle vurasım var. cehalet sınır tanımıyor kardeşim supplementler gıda takviyesidir. aşırıya kaçmadığın sürece hiç bir zararı yoktur ! dünya savaşında almanlar tarafından bulunmuştur. cepheye yemek taşıyamadıkları için gıda takviyesini askerlere ulaşması kolay olduğundan dolayı güçsüz yorgun düşmesinler diye askere bunlar içiriliyordu sonraları ticarete dönüştü eğer bunlar zararlı olsaydı ilk başlarda askerlere verilmezdi ben yıllardır. kullanıyorum bir gün zararını görmedim ! kullanmadığı halde zararlı diyenler hangi akla hitap ediyorlar meçhul

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein tozu doğaldır ve ek besin takviyesidir..

1|0
    0|1
  • hayır değil besin takviyesidir. hayır kaslar protein tozu içiyosun diyede belli olmaz.
    ufak tefek sırtta sivilce yapar oda bünye alışına kadar bazılarında oda görülmez.

1|0
    0|1
  • balon gibi düşün. gazı dolduruyor sonra bırakınca pısssss. üstüne bide yaş ilerledikçe cilt buruşuyor. bence kullanma bende fitness yaptım ama kullanmadım doğal daha iyi.

1|0
    0|1
  • Bellı olur ama bıraktgn zaman her yerın sarkar.

1|0
    0|1
  • Sana yanlış anlatmıslar proteın tozu kas yapmaz. Protein tozu ek besin takviyesidir doğaldır.

1|0
    0|0
  • degil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kalp krızını tetıklıyor

1|0
    0|0
  • valla zararlı çok diyorlar ama bir araştır derim

1|0
    0|0
  • Protein tozunu dozunda kullandığın zaman hiçbir zararı yoktur. Tamamen ek bir gıda takviyesidir. Diyelim ki günde 5 balık 10 yumurta yiyemez herkes ve o besinlerden alacağın proteini o toz ile alabilirsin. Kaslar protein ile gelişir sende doğal olarak o kasın istediği proteini verirsen gelişim elbette daha hızlı olucaktır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...