Lütfen yanıtlarsanız?

160 boyundayım 80-75-95 beden ölcülerim kalça lardan kilo vermek istiyorum kilom 50 ama büyük duruyor ve rahatsız oluyorum 2-3 aylık bir süreçte bunu nasıl yapabilirim aslında bir ara çok kilo vermiştim ama yüzüm çökmüştü ve çok kötü duruyor onu nasıl engelleyebilirim

Güncellemeler:
160 boyundayım 80-75-95 beden ölcülerim kalça lardan kilo vermek istiyorum kilom 50 ama büyük duruyor ve rahatsız oluyorum 2-3 aylık bir süreçte bunu nasıl yapabilirim aslında bir ara çok kilo vermiştim ama yüzüm çökmüştü ve çok kötü duruyor onu nasıl engelleyebilirim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• squat aslında sana göre bişey. çok iyi durumdasın aslında sadece biraz toparlanmak gerek.

0|0
    0|0
    • squat la nasıl olur sence ya aslında çok büyük durmuyo da geniş duruyor daha cok o yüzden rahatsızım biraz

• sanırım basen kalça kısmından kilo alıyorsun doğal olarak ilk yağlanan kısım buralar olsa gerek. squat zaten sıklaştırır dağınık geniş görüntüyü toplar yeterki sen düzenli ve eksiksiz yap.

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein agırlıklı beslen squat yap kalcalar icin 20 dakika tempolu yürü kosma su kaybedersn tempolu yürü cikolata yag tuz seker ekmek yeme saat 19. dan sonra yemek yeme meyve ye

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Kick box yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende basen mi ne diyorlar onlari eritmek mumkunse istiyorum :D

1|0
    0|0
  • kalçalardan vermek zor bunu bir uzman demişti yan yatıp ayaklarını yukarı doğru uzatan bir egzersiz var onu uygula

0|0
    0|0
  • Neredeyse aynı kaderi paylaşıyoruz 160 boy 50 kilo 80-62-95 beden ölçülerim muhtemelen bu kalça bizimle sürekli kalcak :/

0|0
    0|0
    • evet ya böyle dar giyiniyorum genelde çok rahatsızlık verici :D

• Aslında kilolar da aynı muhtemelen senin de gevşek bir vücudun var kilo kaybetmeden biraz sıkılaşmak iyi olabilir

Yükleniyor...