Arkadaslar ben kilo wermek istyrm ama bir türlü weremyrm nden?

calısıyorum ofistekilere ayak uydurmak zorunda kalıyorum özellkle öglen yemegnde ne kadar az yesemde kilo alyrm aksam yemegi yemememe ragmen kahvltımı az yapmama ragmen degsmyr kilom. yesl kahve deiler aldım içtim ilk 4 kilo werdm baktım sonra tık yok yne aynı ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• iki türlü zayıflama yöntemi var zaten. birisi az az sık sık yemek diğeride çok ama günde iki sefer yemek. sen büyük ihtimal az az sık sık yemen gerekiyor metabolizman ona uygun gibi

0|0
    0|0
    • Peki ben ilk 5 gun kadr yesil kahv kullandm 4 kilo werdm devam etmeme ragmen neden geri aldim ve su an ne kadr icsemde yaramiyr. kola ve kahveyi cok yuketyrm ondan olblrmi

• Dogrudur tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli hareket halis

0|0
    0|0
    • Pardon yanlışlıkla göndere tıkladım :) sürekli hareket halinde olup bol bol su içmelisin. Su tüketmezsen zayıflama olasılığı çok düşük

• hım o zamn suya devam :) peki bana önereblcegnz baska neler war

• Yani şeker kullanımını azalt. Öğlen karbonhidrat tükettiysen akşam tüketme. Ya da öğlen protein tükettiysen akşam protein tüketmemeye dikkat et. Öğün atlama, sabah kahvaltısını ihmal etme asla.. :)

Yükleniyor...