Böyle kişilikler hakkında ne düşünürsünüz?

"Olay, merkez Osmangazi ilçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde meydana geldi. D.A. ve S.A. çiftine ait ördeğe, damatları A.Ç’nin tecavüz ettiği ileri sürüldü. Kayınpeder S.A, evlerinin terasında yatan zanlının yatağının içinde ördek tüyleri ve kan görünce polisi aradı. 50 yaşında ve 4 çocuk babası olan inşaat işçisi A.Ç., ördeğe tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı."

0|0
27|48

En İyi Kız Görüşü

• Bunun sakası bile adilik bence bunu yapan sapığın götüne sokacaksın ördeği sapkınlık bu hiç de komik degil

0|0
    0|0
    • gercekden güzel bir düşünce . .hiç olmazsa . g*tüne sokmak bir ceza. manevi anlamda. topluma karşı hep bir ezik mahcubiyet yaşaması , g*tünde vakk vakk öttügünde bu adamın sapık oldugunu nere gitse anlaşılsın olabilir ...:))

• ya ben onu lafın gelişi sinirden söyledim ama hala daha şakaya vurdurman tuhaf yani...

Kızlar Ne Diyor 26

• ördeğin tramvasını geç sen..toplumun sapkınlığı ortada. bu tipler sonra küçücük bebeğe, çocuğa tevacüz ediyolar :(

1|0
    0|0
  • sapıklık ya ördeği kesiceklerine adamı kessinler.

0|3
    0|0
  • pes artık yahu köpeğe tecavüz olur köpeğe tecavüz olur 3 yaşındaki çocuğa tecavüz olur bu ne yahu! yeter yahu böylelerini alıcaksın aynısını yapıcaksın işkence olarak anlasın o psikolojiyi iğreniyorum bu insanlardan git geneleve ne işin var hayvanla dimi ya

0|0
    0|0
  • ve bunu yapan 50 yaşında dede olcak yaşa gelmiş bi adam nasıl bi toplumda yaşıyoruz buna nasıl gülebiliyosunuz anlamıyorum.. bu sapık ruhlu insanlar heran çevremizde olabilir rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın

0|0
    0|0
    • amin de ben yorumlara gülüyorum daha çok yoksa adamın yaptığına değil

• anal sexe ozentının sonucları bence

0|0
    0|2
    • ne alakası var ördeğe terstenmi tecavüz ettiğine dair bilgimi aldın? töbe töbe

• evet makat dıyo sen haberıı ıyı oku bence bagırsakları dısarı cıkmıs hayvancagzın

• nerden sordum lan ben bu soruyu, hayattan soğudum yemin ederim, bu ne ya..

• ördeğin gözlerini sansürlemeleri lazımdı!

1|0
    0|0
  • bunalrın dengesı bozuk tedavısıde mumkun degıl ben olsam boyleının penısıne bıraz seker surer sonra arıları ustune salardım ... sonrada soralım hepberaber acı varmı diye

1|0
    0|0
  • Yakında adamlar kendilerine tecavüz etcek demedi demeyin.

1|2
    0|0
  • gece gece kahkaha attım yorumları okurken, sağol sen de bunu paylaştığın için:) 5*

0|0
    0|0
    • allahım günah yazmasın kötü bir olay ama bende çok güldüm ya

• puahahahah fhjdsfknsdjkfndsfkdlasmfsd

0|0
    0|0
  • ne hala geldik!

0|2
    0|0
  • Bizde gelişmekte olan bi ülkeyiz güya insanlar ne kadar sapıttı neye saldıracağını bilmiyolar ördek yani ördek

0|0
    0|0
  • saçımı başımı yoldum okuyunca ağladım hastaydım daha fena oldum Allahından bulsunlar

1|0
    0|0
  • ":D" bu ne?

0|2
    0|0
    • o bu tarz olaylara g.tle gülme demek yapan serefsıze ıtafen kardesım oldu mu ? tatmın oldun mu yazdıgımaa takmak yerıne bıraz dusun soruya cevap ver remeyeceksen de yorum yapma . guzel kardesım :=)

• alta kı lınktede ınsan sevgısı var ! ayrıca sru sorup sormayacagımı sana soracak degılım . Herke hayvan sevmek zorunda degıl. Bende insan sevgisi var . Hayvanlarıda severım ama tur daslarım acıktan yoksulluktan sefaletten olurken havanların olmesı ıcımı acıtmıyor. saygı duy saygılı cevap ver .yada vermek ıstemıyorsann susabılırsın . hadi ıyı sabahar

• Ben de yorum yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim. Hayvan sevmemin tek sebebi de sen gibi türdaş(!)larım. İyi sabahlar.

• ay kıyamaaaam

0|2
    0|0
  • oha korku filminde psikopat sapığı oynar bu adam

0|0
    0|0
  • Abazanlık değil, ruhsal bozukluk.

1|0
    0|0
  • hadım. İdam

0|0
    0|0
  • Abazalık, ahlaksızlık eksiklik serefsizlik ve daha bir sürü sey sayabilirsiniz bu adama..

1|0
    0|0
  • hay allahım ya!

0|1
    0|0
  • çüşşşşşşşşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • Link için oha diyorum

0|0
    0|0
  • iğrenç yaratıklar yaa

0|0
    0|0
  • hönk...

0|0
    0|0
    • boş su damcasına yeltenenleride unutmuyalım . gercek bu olay ...!

• Gerçek ve insanlık için büyük ayıp!

• lan nası bi ülkede yaşıyoz çok utandım şu an :D

0|0
    0|0
  • ulan el kadar ördek ya yuhhh tam bir p...miş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Yüce Türk mahkemeleri adli raporda kesin şöyle bir ifade verir. Ördeğin ruh sağliği iyi olup kendi rizasi ile, olay esnasinda vak vak yerine fak fak dediği tespit edilmiştir.

Bknz . N.ç davası

2|0
    0|0
  • adama sorsan neden yaptın diye adamın savunmasını daha çok merak ettim.Ya şeytana uydum çok pişmanım felan der ama şeytanda kesin o esnada çıkar lan benim aklıma bile gelmedi şerefsiz bana suç atma diyebili.Birde o adamın ileride secgilisi yada karısı olduğunu düşün kocam beni hiç aldatmamış sadece bir kere ördekle sevişmiş :)) iğrenç bir durum

2|0
    0|0
  • Aileden bir kız almış ama yetmemiş ördeğide baldız olarak düşünmüş olacak, yakalnmasydı aileyi hayvanlarıyla birlikte sıradan geçirecekti herhal. Bu adam azmış ancak onu teneşir paklar. Rezil olması haricinde hayvana kötü muamaleden düşük bir para cezası ile kurtulacak bakalım kayınpeder onu affedecekmi?

0|0
    0|0
  • okudum serefsizleri idam edecen bunlar cirpına cırpına ölecekler

1|1
    0|0
  • suc ordekte adamın ne sucu var puhaaaaaa

ördekle evlensin hapisten kurtulsun :-)

biz birbirimizi sevdik zevisiyoz kime ne :-)

la ne sapık a.q ibbnesi

0|0
    0|0
  • soru ve güncellemedeki gülücükler talihsizce olmuş.

0|1
    0|0
  • Bişey diyemiyorum. Kediye köpeğe tecavüz edenler hatta kendisini kediye köpeğe becertenler bunada alıştırdılar. Allah büyük!

1|1
    0|0
  • Keşke babası adını ahmet yerine orhan koysaydı, hiç olmasa isim kısaltması kişiliğini yansıtırdı

0|0
    0|0
  • onun ben taaa insanlığının aaaaaa... ko...

2|1
    0|0
  • Beyin ölümü gerçekleşti..!

2|0
    0|0
  • Daha iğrençlerini de gördüm :(

0|0
    0|0
  • ördekle abartmışlar ama sokak köpeklerine sorsan konuşa biseler yanı nekadar isim veriler bu hala biryerlerde eğitim gerceğini ortaya koyuyor

1|0
    0|0
  • Oneki adam su damacanına tecavuz etmişti asansörde birde cıkaramamış sonunda yakalandı kendi eliyle Allahım bune yav bukadarmı battık arkadaş

0|0
    0|0
  • yazık valla bağırsakları deforme olmus 4.cocuk babası git intahar et valla nasıl bakacan cocuklarının yüzüne

1|0
    0|0
  • Bursa'dan bide . Memleketimden utandım amk .

1|0
    0|0
  • ya olmaz böyle bir şey kardeşim yine mağdur cezalandırılıyor havyanın suçu ne ?sahibi kesip yem yapacakmış derhal devlet korunmasına alınmalı.kadınlarımızı tecavüz dahil her türlü erkek şiddetten koruyamıyorlar bari bu ördeği korumaya alsınlar...

0|0
    0|0
  • valla kısa elbise ve göğüs dekolteli bayanları gördükçe daha çoooook damacana,eşek,ördek,sabun ... :D

0|0
    2|1
  • ata kendinin becerttiren hatunlar varken ördek beceren hatun olmuş çok mu? şaka bir yana da gerçekten iğrenç denen nitelemeden bile ötede bir durum.

1|0
    1|0
  • Adam elizabethten sıkılınca hayvanı becermiş

0|0
    0|0
  • Adam A.Ç hacı..Canı ördek istemiş

0|0
    0|0
  • Bu haberi okuyunca erkekliğimden utandım!

2|0
    0|0
  • çüşş bunlara denir yaa... sözün bittiği yer...

1|0
    0|0
  • düşünmesi bile kötü içkinin bi insanı nasılda aşğıladığının örneği

0|1
    0|0
    • aferın +1

• Doğru diyorsunuz üstadım. Allah sonumuzu hayır etsin. Böyle şeytanlarda da bizi uzak tutsun.

• amin amin

• kardeşim hayvanın iç organları zedelenmiş onu bırak yataktaki tüyden ve kandan anlamışlar yani cok farklı bir olay ben anlam getiremedim yani o hayvan hiçmi bağırmadı be insafsız idam edin ve şeyini kesin de ibretlik olsun...

0|0
    0|0
  • Sonra türk halkına niye herkes cahil ve iğrenç diyo, biz neden ab'ye giremiyoz falan da filan da. İşte bunlar gibi insanlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • bunu yapan hayvandan bile aşağılıktır

1|0
    0|0
  • AÇ değil o tam bir OÇ

0|0
    0|0
  • hayvanlik

0|0
    0|0
  • Kadın süper anlatıyor ama ördeğin hazin durumunu

0|0
    0|0
  • E doğru söze ne denir :PP

1|0
    0|0
    • Acaba nasıl viyakladı hayvancağız.Komşular hiç mi duymadılar.Ağzını kapatmış demek ki şerefsiz :)

• belkide ne vaadlerde bulunmuştur evimin ördeğimi yapacam dedi kimbilir belkide gazoz içirmiştir :)

• Ya da bıçak dayamıştır."Bana bak.Viyaklayacak olursan seni keser yarın pilavın içine çıkartırım hee.Etini de ben yemem.Yemeği öğütür ve senin nasıl bir kevaşe olduğunu bilmeyen o salak vak vak kocanın yemine katarım.Kendi dölümü senden sonra ona da yedirmiş olurum" demiştir. :D

• Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...