Kızlar da six pack nasıl olur?

O kadar çok belli olmasını istemiyorum 54 kiloyum zaten sadece şekillensin istiyorum karnım katlanmasın. Ne yapmam lazım ne kadar sürece olur?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=c140_bqmfF0 bunu 1 ya da 2 ay yap ama düzenli her akşam bir set yap.
    http://hizliresim.com/4D96gL
    attığım resim 2 ay yaptım sonra bıtaktıktan 3 ay sonraki hali bu işte

1|0
    0|0
    • Eminsin di mi olur? Çok heyecan yaptım izledim şimdi :D

• Kolay gelsin şimdiden sanada banada :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben antrenörlük yapıyorum bissürü arkdaşım ( kız ) sixpacleri var gayet iyi sx pack li kız pilajda 20. 30 sıfır öndedir öncelikle o çalışarak çıkmaz siz evde yapacagınız hareketler onü güçlendirir siz biraz güçlendirip kaslamdırın sonra migde görünürlügü için özel diyetler var sonrasında çatır çatır six pack

1|0
    0|0
    • Evde çalışmayı düşünüyorum aynen ne kadar olucak bende bilmiyorum ama diyet falan çok yapamam ama neler yememem lazım öncelikle en azından onları Bırakıyım

• Fotoğrafı gördüm yeterince hayvanca süper yani ama biraz fazla değil mi :D

• Yaş 19 14 yaşından beri olan bir heves geçen sene kazandıgım şampiyonlukla profoyonellik hakkı 2 senedir antrenörüm ama resmi olarak onun önceside bar ve inan bana bazen aynaya baktımda neden daha iyisi olamıyorum diye üzülüyorum en iyi en büyükmplana kadar devam yani yeterli degil

• six pack i boşver squat yapmalı bence bütün kızlar örneğin squat yapan ve yapmayan bir bayanın kalçası >> www.vucutgelistirmeci.net/.../...an-kad%C4%B1n.jpg

1|0
    0|0
  • her vicutta farklı olurda düzenli yaparsan 3-4 aya bişeyler değişir

1|0
    0|0
  • Su video kapaginda ki kisi steroid kullanmamis dimi :)

1|0
    0|0
    • Video animasyon gerçek insan bile değil :)

• Sen syeroidi sihirli bir ilaç ve kullandıgında geliştigini mi sannediypsun

• Kardes senin yasin kadar spor yapmisligim var benim hala da yapiyorum.
      Neyin ne oldugunu biliyirum ben bos konusma.
      @pasam01

• al sana Dana Linn Bailey gayet de oluyormuş yani
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...ef304360c1.jpg

0|0
    0|0
  • Çok az ise güzel olur hafif belli olcak ama

1|0
    0|0
  • Squat lazim:)
    Six pach bosver cidden

1|0
    0|0
  • boş iş boş şeyler :D

1|0
    0|0
  • her vücutta farklı reaksıyonlar gosterır

1|0
    0|0
  • Hiç girme o ise kızda kas sadece baldırlarda varsa güzel diğer türlü hoş olmuyor

1|0
    0|0
  • mekik çekmeyi dene

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...