Böyle bir adamın aldatmasını nasıl anlarsınız?

Farklı bir şehirde bir sevgili. Sabah kalkıyor işe gidiyor, akşam iş çıkışı sizi arıyor direk eve gelıyor. Aile iş yeri gibi bir yer. Neyse akşam telefonda sohbet edıyorsunuz. Biraz ailesiyle vakıt gecırıyor ama aradıgınız dakıka acıyor ve evde. Gecede konusup uyuyorsunuz.

Fakat bu adamın yalnış tavırları bencil hareketleri ve eski hataları var. Eskiden söylediği birçok yalan var ve yanınızda kızları süzebilme kapasıtesı var.

böyle çelişkili bir duruma sahip bir adamın aldatma oranı nedir. En Önemlisi bu adam aldatsa anlar mısınız ?

Nasıl anlarsınız ? Daha öncedende bu şekilde ilerlemiş ilişkiniz ama hataları olmuş. Aldatsa nasıl anlarsınız ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• aldatmayı anlamak zordur heleki aldatan kişi uyanıksa çok zor .. aldatmak nasıl bir ahlaksızlıktır anlamış değilim .. hayatında biri varken 2. ci kişinin olması bence karaktersizlik 2.dklık zevk için insan sevdiğini aldatıyorsa yazık derim ben sahsen yapmam buna hakkımda yok haddımde degıl kız arkadasımın gururu ile oynamak sakıncalı durum ...!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• devlet meselelerine bu kadar kafa yorulsa dünya devi oluruz herhalde

0|0
    1|0
  • anladığım kadarıyla arkadaş zampara bir tip anlaman biraz güç olabilir çok fırıldak tipler oluyo adamı ayakta uyuturlar tabiki sonuçta erkek arkadaşını sen daha iyi tanırsın fakat yaşadığı şehire gitme imkanın varsa bir gün takip etsen anlarsın

0|0
    0|0
    • bir günde anlar mısın

• yani anlaşılabilir en azından telefonda yapıyorum dedikleriyle gerçekte yaptıkları uyuşuyomu bakalım en azından onu test edersin

• anlamakten çok ilişkinizde büyük güvensizlik hakip eğer içinde bu his sürmeye dewam ederse şüpheli yaklaşımların sonu mutsuzluk olur.

0|0
    0|0
  • bence de kesinlikle anlayamazsın...ıspatlayamayacağın olayları büyütüp kendini üzme... bence aldatmıyordur senii

0|0
    0|0
  • anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Konusup uyumasi olarak belirttiğin zaman dilimi ile sabah kalkip aramasi arasindaki gecen surede gercekten ne yaptigini tespit etmekle. Bana cok duzenli ve titiz aramalar yapiyor gibi geldi supheye yer vermemek adina yapiliyor gibi

0|0
    0|0
  • Anlamak için müneccim olmak gerek... :)

0|0
    0|0
  • Anlamazsın farklı şehirde ise.

0|0
    0|0
  • anlayamazsn bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anlamazsın.şahsen ben anlamam, anlayamam.

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • belli etmiyosa anlayamazsın uğraşma

0|0
    0|1
Yükleniyor...