Belki de bir şeyleri gözden geçirmenin vakti gelmiştir.

Hayatınızda mutsuz olduğunuz anlar olmuştur ve şanssız olduğunuzu düşündüğünüz zamanlarda olmuştur.Sizce böyle anlar neden yaşanır, kimin suçudur ,yani asla yapmam dediğiniz birşeyi yaptınız diyelim ve pişman oldunuz yada tam tersi bu durumda kimi suçlarsınız kendinizimi yoksa başkasınımı mesela ailenizden birinin yaptığı bir kötülüğün bedelini ödediğinizi düşünürmüşünüz ,mutlu olmayı hakeden insan kimdir ve nasıl olmalıdır ve sizce siz mutlu olmayı hakediyormusunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşlerimle bir suç işlediğimiz zaman babamın suçluyu bulamadığında bir sözü vardı: (Afedersiniz) "Tabi ya suç piçtir kim üzerine alınır ki" diye. Durum gösteriyor ki burda da öyle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konu biraz muğlak yani belirsiz ailemizdeki birinin belkide günahını öderiz bununla ilgili kıssaslar bazı hikayeler var yada rivayetler ama öyledir demek yalnış olur. İnsan olan insanı gözünden tanır yani kendini bilirsen karşıdakinide bilirsin. Biraz zordur bazılarına sorsan ben kendimi bilmiyormuyum saçma bir soru der ama gerçekten öylemi. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış.)

0|0
    0|0
  • bunların hepsi kaderin suçu

0|0
    0|0
  • Kimsenin sucu degil ve herkesin sucu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamda bunun ortasındayım. ve sorduğun tüm soruları kendime defalarca kez sordum, tek bir cevap bile bulamadım. bir şey olması gerekiyorsa oluyor, ne dersek diyelim bu böyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...