Fitness boy uzamasını engeller mi?

fitness ın boy uzamasını engellediğini duydum ne kadar dogru bilmiyorum ama hep fitness ile ilgilenen kişilere baktıgımdada kısalar gercekten. dogru mu bir bilgisi olan?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıldır fitness yapıyorum boyum uzamasın diye başlamıştım halen uzamaya devam ediyor yani bende etkisi olmadı sizde olur mu bilemem.

0|0
    0|0
    • manyak mısınız boyum uzamasın diye diyor :D bir insan neden boyunun uzamasını istemez ki :D

• Kızlarda çok uzun boy bence itici oluyor yani biraz zarif, narin olmalı diye düşünüyorum, teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

• ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Asla alakası yok halk bilgileri bunlar , kulaktan dolma dedikleri gibi squat falan da boy kısaltmaz düzgün yaparsan 7/24 o ağırlığın altında kalmiyorsun ki omurgana baskı yapıp boyunu durdursun yani örnekle Jokey olmak at sürmek boy kisaltir mi Hayır ama boyları kısa işin içine ağırlık girerse ve küçük bir halterci görseler boy kisaltir derler yahu halterci adam 60 kg siklette yarışıyor 1.90 boy mu olsun?

0|0
    0|0
  • Omuz antrenmanlarında yüksek ağırlıklarda çalışırsan omurgaya yapacağı şiddetli baskıdan dolayı boy uzaman yavaşlayabilir hatta durabilir.

0|0
    0|0
  • Her türlü spor özellikler fitness / vücut geliştirme boy uzamasını tetikler.

0|0
    0|0
  • Fitness basladim 4 cm uzadim 😃😃

0|0
    0|0
  • Onlar halterci arkadasm fitness kısaltmaz. Suquat kısaltır onuda halterciler yüklü girdigi için öyle

0|0
    0|0
  • kemıklerın sıkılaşmasını sagladıgı ıcın lif uzamalarını zorlastırıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Engellemez. Devam et.

0|0
    0|0
  • Leg press'in boyu kisalttigina dair rivayetler yok degil

0|0
    0|0
  • Çalışma şekline bağlı squat tarzı tüm vücudu zorlayan hareketlerde kemer takarsan kol, omuz, göğüs vs. Çalışırken oturursan etkilemez

0|0
    0|0
  • Boyum 180 canim engellemis mi sence?:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...