Bir bayan olarak kas kütlemi arttırmak için neler yapmalıyım?

Ben 63 kiloyum vücudundaki yağ oranı fazla kas oranı ise normalin 2,5 kilo kadar altında. Sadece yağdan kaybetmek ve kas kutlemi arttırmak istiyorum. Nasıl bir egzersiz programı ve diyet uygulamaliyim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cardio zaman kaybidir tabi ağırlık çalışmaları olmadan yapılırsa :) yani sadece cardio yaparsan Zayiflarsan doğru fakat yağ ile Birliyte kas kutlende erir bunun önüne geçmek için ağırlık antremani yap Anabolik katabolikten yüksek olursa kas yaparsın yani söyle dusun 100 kg bir fitness modeli % 5-6 yağ oranı bide obez bir çocuk 100 kg % 60 yağ oranı , önemli olan yağ oraninizdir kilonuz değil eğer sadece cardio yaparsanız ve ağırlık calismassaniz kilo verirsiniz ama hem kas hem yağ dümdüz bir poponuz olur :D ve asla agirliga önem vermeyin önemli olan nasıl gözüktugunuz ve yağ oranınız.

0|0
    0|0
    • Peki ilk önce kardiyo baslayip daha sonra mi ağırlık çalışayım yoksa ikisini de mi yapayim

• Ağırlık gir sonra cardio

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım merhabalar ilk önce 20 dakika kosu bandında 20 dakika tempolu yürü koşma koşarsan su atarsn tempolu yürürsen yag yakarsn 20 dakika eliptik yap ve 10 dakika mekik çekk. Yag tuz şeker ekmek Çikolata ve asitli iceceklerden uzak dur. Tam bugday ekmegi ye ve saat 19 dan sonra yemek yeme eger acıkırsan meyve Ye kesinlikle çikolatadan uzak dur örnegin bir dido yedigini düşünelim 1 saat koşu bandında yürüsen bile vucudundan atamazsn. Eger sorularn varsa mesaj atabilirsin yaz gelmeden fit yapmaya çalısırım önerilerimle

0|0
    0|0
    • Arkadaşım sabah 5 tane yumurta+lor peynir öğlen 250gr tavuk göğsü aksam 250 gr tavuk göğsü yedi ve her gün elli dakika kardiyo yaptı kilo verdikten sonra da ağırlık çalışmaya başladı ben de boyle yapsam agir mi gelir

• Ben günlük 6 yumurta 2 tane ton balıgı 160 gram 1 tüm tavuk yedigimi biliyrm hep. Ama kardiyo önemli eger sorularn varsa bana ulaşablirsn protein agırlıklı beslenmek sart

• Yapman gereken 3-4 kg dambil alman ve protein agirlikli beslenmen.

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmeli ve ağırlık çalışmalısın

0|0
    0|0
  • öncelikle çok siçmelisin sabahları özellikle akşamları yemek yeme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...