Erkekler nişanlınızın geçmişini ne derecede biliyorsunuz?

Sorum nişanlılara ve o yolda giden çiftlerimize ?

erkekler nişanlınızn geçmişini ne derecede biliyorsunuz herşeyi ile mi veya onu tüm herşeyi ile kabul ettinz mi aşkınız ugruna neleri göze aldınız

Güncellemeler:
soru bekarete yönelik degil arkadaşlar

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• konu bekarete yönelik olmasada ben olaya farklı yorum getiricem .. nişanlımın demeyelim öncesinden başlayalım flört sırası ile sevgi ve birliktelik .bazen geçmiş kimine göre önemli kimine göre değildir . ama şu bir gerçekki bu zamanda yeni bir dünyada yeniliklerin oldugu ve insanların artık kendini aştığı bir çagdayız . yani şunu diyeceğim erkek 28 kızda 26 yasında diyelim bunlar tanısmadan önceki haytları gayet sosyal yaşayan insanlarsa tanısmadan önce birşeyler mutlaka yasamışlardır ve sen sonra tanısıyorsun ve nişanlısın evlenmek üzeresin yada evleniyorsun .. yani namus iki bacak arasında değildir şimdi kız arkadasım gecmıste bir erkek arkadası ile birşeyler yasadıysa bunu öğrensen benim için yıkımmı olur yada kalbin seviyor aklın unutmuyorsa gözünümü kapatırsın .. asıl sorulması gereken budur bence .. insanları geçmişinde hata varsa sebeplidir oyuzden insanoğlunun yapacagı hataları tekrarlamaması önemli bilmem anlatabildimmi ...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evlenmeye kesin gözüyle baktığı biriyle ilişkiye girmişse önemseyebilirim. ama buna inanmam gerek. hatta bence evlenmiş ayrılmış bile olabilir. ya ben yeter ki yüzünü bedenini karakterini beğeneyim. onunla mutlu olabileceğime, kadınlığının beni doyurabileceğine, karakterini koruyacağına inanayım

0|0
    0|0
  • tabı kı anlattıgı kadar ve çevreden duyduklarımız kadarıyla. duyduklarımız ve anlattıgı kadarıylada kabul ettık.. ileride cıkan sorunlar ıse mesela çoçuk ıstemıyordur ikiside gun geldiginde birisi çoçuk ısterse iişkinin devam edıp etmeyecıgı yenıden dusunulur. sen kızı bakıre bılıyorsun evlenıyorsun bakıre degılmıs erkegın kabul edıp etmeyecegıne baglı bı cogu ıstemez ama. önceden soylenen yalanlar ortaya cıktıgında affedılmez

0|0
    0|0
  • sorguladık. hatun yada adam yalan soledı . dogruyu bulma sansında yoookk... e nası ogreneceksın ... ögrenemeyeceksın. sen bırak gecmısını . bu adam-kadın beni gelecekte mutlu edermı de. napıcan

1|0
    0|0
  • herşeyi öğrenmem lazım

0|0
    0|0
  • Soru direk bekarete yönelik.

0|0
    0|0
  • sormadan anlatsın

0|0
    0|0
  • herseyi

0|0
    0|0
  • Herşeyi .

0|0
    0|0
  • Sakladığın şeyler var. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çocuğu varsa dememişse sorun olabilir. sonuçta eğer babaysa boşansa da babalığı devam ediyor. ben anne olmamışsam ve elbet istersem o istemeyebilir. ayrıca başkasının çocuğuna annelik yapmak hele ki hali hazırda anne değilsen zor. bu durumda kabul etmeyebilirim.ayrıca adam öldürmüşse ve bu nefsi müdafa veya kaza sonucu olmamışsa kara kara düşünürüm ya bu beni de öldürürse diye. diğer durumlar çok önemli olmayabilir.

0|0
    0|0
  • sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor mihribaaaaan

0|0
    1|0
  • tabi bilicem geçmişini ' geçmişin beni ilgilendirmez' sözü hikaye geçmişine dair bişey duydugunuzda çatır çatırda soruyosunuz böylemi değil mi? diye..

geçmişte çok kavgacı biri oldugunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • sevgilimle bi akc ay sonra nisanlanicaz su an sözlüyüz ve abna herseyini anlatdi seviliykene kimle sevgili oldugunu filan anlatiyordu yani zaten 5 sne ebirlikdeligimiz oldu insna herseiyni ögreniyor zamanla herseyi ile onu kabule tdim cünkü o zaten sitedigm gibi biri bizimki tam amsal aski diye biliriiz özlem i göze cok aldik ben baska sehirde o baksa sehirde cok özleidk birrbimiizi ama sonunda kavusduk herseyin zoru güzeldir bence

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
    • tüh nan yetişemedım soruyu kaldırmıslar , ne yazıyordu titreyerek boşalttım sorusunda?

• nedim 69 havale edıyorum..

• heh, o bi ayar verebilir:D

Yükleniyor...