Boksörler içeri?

Günaydınlar efenim
Benim kickboxa başlamam gerek ama kursa filan gidemem.
Omuzlarım çok geniş ve kollarım kuvvetli, yani kızsal herşeyden yoksunum.
Bende bunu enazından kullanmak istiyorum😔
Evde kendim yababileceğim birşeyler yok mu, enazından şimdilik?
Ve bir kum torbası alsam olurmu 😄

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kum torbasi al eve tak, eldivenleri de al tabii ki. Ayak bantlar falan al ve tekmelerini kuvvetlendir. Kizlarin tekmeleri olumculdur, pratik yaptin mi bir tekmeyle can alirsin 😁 bir kursa gidip bir sure egitim al ve sonrasinda kum torbanla uzmanlas. Darbe onleyici minder alip evde kurban secip birilerini tekmeleyebilirsin ama dikkat et minderi iskalama, adami oldurursun 😁

1|0
    0|0
    • Ciddiye aldığınız için teşekkür ederim 😄

• 😜😉😝

• Tabii o oyle cok genis omuzlu ve cok kalipli bir kiz degildi ama kasliydi kollari, bacaklari, karni falan. Tekme attigi yerim iflas etmisti direkt 😁

Erkekler Ne Diyor 16

• Olmaz. benim hatalarımın aynısını yapmış olursun sakın yapma. birkaç aylığına da olsa salona git. tekniği ve gardını düzelttikten sonra evinde yaparsın yine. ama dediğim gibi temel çok önemli

1|0
    0|0
    • Ne zararı olabilirki

• Şimdi anlamazsın ama tekniğinin bozuk olması demek, nakavt olma ihtimalinin daha fazla olması demek. tekniğinin düzgün olup olmaması seriliğini de etkiler, sertliğini de etkiler, kondisyonunu da etkiler.
      herşeyden önce teknik önemli. sonrası kendiliğinden çalıştıkça gelir

• Çok teşekkür ederim 😌

• Ders alman lazım. Vuruş tekniklerini öğrenene kadar en azından ders al sonra evde çok rahat devam edebilirsin ben öyle yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Hoca eşliğinde çalışman lazım 2 yıl kickboks yaptım.

1|0
    0|0
  • Kick boks o kadar basit bir spor dalı değil önce öncelik hangi sporu yapacağını kafana koyman gerekli ve ne kadar güçlü olursan ol öncelikle bir bayansın elinin hamuruyla demicem :D fitnes ile uğraşabilir ve bu sporda kariyer yapabilirsin

1|0
    0|1
  • boksorler kıckboxta sana nasıl yardım edicek

2|0
    0|0
  • taekwondo biliyorum , senin de öğrenmen iyi olur. napcan kickbox u felan boşver :). hem bunda bacak ile vurma daha güçlü :)

1|0
    0|0
    • Bana kalsa hepsiyle ilgilenirim ama annem parçalıyor kendini

• 12 yıl tekvando yapmış adamım.
      senden öğrenecek değilim hafife alıp almamayı.
      bu yaştan sonra tekmeden bu kişiye fayda gelmeyeceğini ve tekvandonun zaaflarını bildiğim için uğraşma diyorum.

• Yardımınız için teşekkür ederim 😄😃

• al al olur

1|0
    0|0
  • Kıck boks yapıyorum da burdan nasıl anlatsam bilemedim, önce açma germe yap. Bacaklarını kollarını esnet bu hareketleri biliyorsundur. Ben sana şunu şunu yap diyemem teknik bilmiyosun. Kıck boks yumruk tekme atmak değil. Teknik, zekâ ile dövüşmek.

1|0
    0|0
    • Normalde spor yapıyorum

• Esnetme haraketlerinden bahsetmişsin bu yüzden dedim. Beni başka tarafınızla anlamaya ne kadar meraklısınız ya sormaz olaydım nalet olasılar.

• Esneme hareketlerini tek yaparsın teknik öğrenmek vs bunlar zor iş. Allah bilir daha gard almayı bilmiyorsundur? Önce bunu öğren.

• Kickbox a hevesli isenix boxörler içeri demeniz yanlış box ve kickbox çok farklı sporlar

1|0
    0|0
    • Bilmiyordum ki 😄

• Ben yıllarca box yaptım. kickbox box a göre çok basit kolay dır bayan için çok ideal

• Ozaman işim kolay

• Neyi kullanmak istiyosun anlamadim?

1|0
    0|0
  • uyu bence

1|0
    0|0
  • olmaz kick boks hoca eşliğinde olması lazım

1|0
    0|0
  • al gum torbasını vur dur

1|0
    0|1
  • kolların kuvvetliyse bacaklara ağırlık ver, tekme ve diz darbelerini geliştir

1|0
    0|0
    • Tekme atarken genelde kendimi yerde buluyorum, teşekkürler 😄

• neden yerde buluyosun

• Dengeleyemiyorum kendimi

• Kilo verip kolları inceltip güzel bir kız olacağına erkek fatma olma derdindesin boşversene :D

1|1
    0|0
    • İnsanlar hakkında bir halt bilmiyorken onlara yanlış öneriler verme.

• Defol.

• Sinirlendin mi sakin ol şampiyon bb dedikya 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Osman abi sen misin

1|0
    0|0
    • Evet kanka 😄

• Okeye bekliyoruz boksu falan boşver :) ıstakayla taş çalanı indirirsin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...