Mutlu muyum diyeceğim mutsuz mu?

beni hergün arıyor..askerde kendisi..mesela soruyor mutlumusun diyor..bende hayır mutlu değilim...özledim dayanamıyorum.kötüyüm diyorum..içimdeki bu yalan söyleyememki...aslında bu soruya ne denir..yani mutluyummu deyim..ama değilim...ne demeliyim...mesela onun yerine koyun kendinizi...askerdesiniz...sevgilinize sordunuz mutlumusun diye size ne cevap verse sevinirdiniz..?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle büyük bir yanlışı düzeltelim. Gerçek mutluluk sadece öbür dünyada var. Bu dünyada yaklanabilirse huzur yakalanır. Huzurda vicdanı temiz insanlar yakalayabilir.

Benzer bir hatada aşk için yapılıyor. Aşk sadece Allah'a duyulabilecek bir duygudur. İnsanlar birbirlerini ancak sevebilir.

Lütfen Türkçe'yi iyi kullanalım !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• enteresan. sen zaten onun senden bekledıgı cevabı verıyorsun aslında. en azından kendı adıma boyle dusunuyorum. cok mutluyum sen gıttın hayatım super oldu mu demelısın yanı... tuhaf

0|0
    0|0
  • askredeyken sevgilisine mutlumusun diyen ben görmedim..

genel de nasılsın iyimisin beni özledin mi denir..

ve 3 günlük askerken bile 42000 tane anı anlatılır ve kız bayıltılır.

konsept budur ya:)

0|0
    0|0
    • yok iyimisin herşey yolundamı diyor..yolunda değil..iyi değilim diyorum..yanlışmı konuşuyorum.

• Üzülüyo görünebilir..ama içten içe hoşuna gidiyodur..

açık ve net.

• çok sağol.

• Bedelli yapıcağımdan sorun etmiyorum.

0|0
    0|0
  • mutluyum demelisin...sen keyfine bak tatlım falan de ne biliyim...o adamı sıkıntıya sokma :)

0|0
    0|0
  • sayılı gün çabuk geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neyse onu söylüycen, sen yanımda olunca mutlu olucam de:)

0|0
    0|0
    • doğru dimi..mutsuzum diyorum..

• çok beceriksisim sorma...bide özledim ya ne konuşacağımı bile şaşırıyorum..çok sağol

• ben nasıl anlıycam beni sevdiğini yaaaa:(

• Onun moralini bozmamak için bunları söylemem aradığında gülücükler saçarım iyiym canıım sen nasılsın falan gibisinden konusurum gülerim sürekli yani o da mutlu olur

0|0
    0|0
    • işde yapamıyorum ben...keşke yapabilsem..

Yükleniyor...