Spor yapmadan diyet yapmadan fit tatlis ince kalmanin yolunu ariyorum?

Arkidesler simdik soyle bir durum var ben yemek yeme manyagiyim yani doysam bile sevdigim bisey olunca okuz gibi yiyorum bana her gun yemek yapan koca bulup evlencem artik baska caresi yok amakdkak hatta bikeresinde 13 tane kadinbudu kofte yiyip hastanelik olmustum boyle sacma sapan durumlar yasiyorum yeme sevdam yuzunden aslinda kilomda normal citi piti tatlisko biseyim ama yasim buyuyunce su aygiri gibi olmak istemiyorum:( sporsuz diyetsiz at gibi olmanin bir formulu yok mu be ne cektim be poff alslfksks

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• O formülü bulursan banada haber ver ben 2 haftadır diyet yapıyorum yarım kilo verdim

0|0
    0|0
    • iste ruh ikizim👍 alalskdskakd

• Iyi yapiyosun ben popisimi kaldiramiyom valla helal

• Eig için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç diyet yapmadan bir gıdım bile spor yapmadan öküz gibi yiyerek ayı gibi yatarak zayıflamak mı istiyorsunuz? Öyle bir yöntem yok.

0|0
    0|0
  • istediğin kadar ye nazik kibar ince bir hanım efendi ol :)

0|0
    0|0
  • İnsanlar bu kafayı yaşamak için servet harcıyor.

0|0
    0|0
  • Sen bol bol sıc tamammi 😃

0|0
    0|0
  • Hatuna bak bee.. ne çekmiş. Ulen yanarım yanarım böyle bir nesille evlenicez.

0|0
    0|0
  • seks :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hayatım boyunca diyet yapmadım. Ama gel gör ki fit'im.. Fitness yapıyorum. Sadece sağlıklı besleniyorum.
    ''Diyet yapıyorum.'' diyen biri için sağlık düşünemem. Sağlıklı şeyler yeyip spor yaparsan her zaman fitleşirsin.

0|0
    0|0
  • İmkansızı istiyorsun 😐

0|0
    0|0
  • Sporsuz olmaz

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...