Spora sabah ac karnina mi gitmeliyim yoksa hangi saatler uygun olur?

Arkadaslar spor salonuna yazildim zayiflamak istiyorum ne zaman gitmeliyim ac karnina sabah gitmem daha mi iyi olur?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• aç karnına asla spor olmaz !
    yağsız tuzsuz şekersiz ekmek ve hamur işleri fast food ürünleri enerji ve asitli içiceklerden uzak durucaksın. yağ yakıcı gıdalar tüketiceksin. kalorili beslenmeyi bir kenara bırak. protein ağırlıklı beslenmene dikkat et. salonda çalıştığın cardio programı çok önemlidir. ilk 2 ay sakın egzersizlere girme yağları kasların üstüne çıkarırsa zayıflamak bu sefer senin için imkansız olur.

0|0
    0|0
    • Peki spordan geldikten kac saat sonra ve neler yemeliyim

Erkekler Ne Diyor 14

• Spordan 1-4 saat arası yemek yemeniz önerilir. En az 1 saat önce birşeyler yiyin. Karbonhidrat ve protein ağırlıklı tüketin.

0|0
    0|0
  • Aç karnına gidilir mi hiç? Orada sarf ettiğin efor için belirli bir kaloriye ihtiyacın var yemek yedikten 1 saat sonra ideal. Dikkat et vücudun elektrolikit de kaybedecek enerji içeceği ya da ayran gibi tuzlu ürünler fayda sağlar

0|0
    0|0

• Teşekkurler

• sabah kahvaltısından 1-2 saat önce gitmek iyidir hem daha güzel kahvaltı yaparsın hemde yağ yakımı daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Öncesi şeker ve su takviyesi alman lazım yoksa yarısında şekerin düşer. Aynı anda sende düşersin. Bir meyve ya da şu küçük ekmek tarzı şeyler var ihe'de onlar iyi oluyor tabi onlar sadece İstanbul'da :)

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim aç karnına spor yapılmaz. İnsan bayılır l*n . Bayılmıyorsan da hakkıyla spor yapmıyorsun demektir zaten.

0|0
    0|1
  • yav he he a m k nıe gıdersınzı spor salonuna ınternetten okuyarak yaapın evınızde malak mısınız nesınız yV

1|0
    0|0
  • En iyi cardio aç karnına yapılandır.

0|0
    0|1
  • kahvaltını yap 1,5-2 saat sonra git
    ne aç ne yok olman lazım

0|0
    0|0
  • En verimlisi yemekten iki saat sonradir protein ve karbonhidrat agirlikli ye

0|0
    0|0
  • Spordan 1 saat once yemek yemek daha iyi

0|0
    0|0
  • Aç karna yapılan spor hiç bir işe yaraamaz bunu bil

0|0
    0|0
  • aç karınla gidilmez.. en azından bir meyve yemelisin

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdan 2 buçuk saat sonra

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için aç gitme ama çok ta yemeden git yani açlığını birazcık bastır öyle git hani tok sayılmanın biraz altında git

0|0
    0|0

• Yok tesekkur ederim :D

• Önemli değil :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yemek yedikten 2 saat sonra gitmelisin. Ac gidersen, bir de spor yapinca daha cok acikir yemek yersin.

0|1
    0|0
  • Düşer bayılırsın. Tansiyon, şeker, nefes sorunu..
    Güzel bir kahvaltı yap. Ama spora gitmeden 2 saat önce önerilir. Çok ağır gıdalar tüketme hafif gıdalar iyi olur.

0|0
    0|0
  • Onun yerine proteinli besinler al. Aç gidersen gücünden kaybedersin.

0|1
    0|0
  • Yemek yedikten 2 saat sonra

0|1
    0|0
  • Aç gitme sabah sporuna

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat ye öyle git ben makarna yeyip gidiyorum aç karnına spor olmaz

0|0
    0|0
    • Peki geldikten kac saat sonra ne yemeliyim

• Çıkar çıkmaz protein tozu ya da bitter çikolata ye. Ayrıca antrenmana göre değil öğün saatlerin olsun üç ana üç aea öğün yap ara öğünlerde az ye misal bir elma gibi çok şrkerli olmayan meyveler ye ki ana öğünlerde çok yemeyesin günlük de 1600-1800kaloriden çok yrme 1200den de az yeme asla aç kalma aç kalman vucudunun kendini dinlenme pozisyonuna alıp kalori yakmaması demek

• Aç karnına gitme. Bayılırsın alan Allah korusun hafif doyurucu şekilde atıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...