Giyim tarzımı değiştirmeli miyim?

Yaş 27 artık spor giyinmeyi bırakıp, klasik mi giyinmeye başlamalıyım? Kendimi buna mecbur hissediyorum.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• içinden nasıl geliyorsa öyle giyin.

Fakat şu da var ve seni anlıyorum. Artık daha olgun yaşların da giyim alışkanlıklarına başlayarak oradaki güzel etkileri de üstüne alabilirsin.

Yani normal giyim tarzını bırakmadan, artık arada bir daha ciddi kıyafetleri de haftada 1-2 kez deneyebilirsin. Sonuçta bir giyim tarzını tamamen terketmene gerek yok, yeni fırsatları değerlendirmek güzel olabilir ama.

0|0
    0|0
    • gercekten guzel yanıt vermisim:)))teşekkür.

• yani yas geregi zorunlu agır giyinmen gerekmiyor, ama yasının giyebilecegi seyleri giyme firsatı diye bakıyoruz olaya:) selamlar

• bende öyle yapıyorum artık. gittim aldım kendime klasik bişiyler, bazen onları giyiyorum bazen sporları.. tekrara teşekkür ederim tavsiyen için

Kızlar Ne Diyor 5

• kendini böyle bişey için mecbur hissetme bile kendine yakışacağını inandığın şeyleri giy kendini daha rahat hissedersin...

0|0
    0|0
  • Yok ya niye kendini mecbur hissedesin. Spor giyim gençler için değil ki sadece. İçine sinen neyse onu giy.

1|0
    0|0
  • yok canım. nasıl istiyorsan öyle giyin hem herkesin bir tarzı var değil mi ama..

0|0
    0|0
  • bunun yaşla alakası yok ki. Kaç yaşında hissediyosan o yaştasındır. Nasıl istiyosan öyle giyin hiç farketmez..

0|0
    0|0
  • kesinlikle:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Giyim tarzı yaş ile değil yaşam tarzı ile ilgilidir. Yaşam tarzın aynı devam ediyorsa giyimin aynı kalmalı bence.

0|0
    0|0
  • yaşla giyimin alakası yoktur olmamalı hem sen daha genç sayılırsın önemli olan giydigini kendine yakıştırabilmen

0|0
    0|0
  • yakalı t-shirt ve gömlekle başla kot dursun başka değişiklik yapma ağır gelir

0|0
    0|0
  • yaş 27, benim 38 hala spor giyiyorum, ne yani ben şimdi yanlış birşey mi yapıyorum? Mecburiyet diye bir kavram yok bence, nasıl rahatsan, nasıl iyi hissediyorsan, öyle giyin hedfield bu nickleri yazmakda mesele :)

0|0
    0|0
  • sevgili james, kıyafet insanın yaşam tarzı, kültürü hakkında önemli ipuçları verir. anlatabiliyor muyum?

0|0
    0|0
  • Hayır hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • en iyi giyim tarzı kendini rahat hissettiğim giyim tarzıdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...