Ben aşk acısı çekiyorum ama öyle birşey ki anlayamazsınız...

ben birgün duygularımı bir kenara bırakarak düşündüm ve beni hiç sevmediğini anladım şimdi kalbimde öyle bir his varki sanki seviyo de üzme beni artık kalsın yine hayallerin bende diyo artık tek umudum olan hayallerimde yok artık ,artık içimde küçcük bi umut bile kalmadı rüya gibi bişey görmüştüm bu olaydn önce bana bundan kurtulamazsın önünde üç seçenek var diyodu ya kazanacaksın bir gün ama umudunu kaybetmezsen ya ölüceksin bir gün ama kendine sabretmezsen ya anlicaksın bir gün onu gerçekten sevmezsen ben umudumu kaybettim şimdi napıcam sadece ona sormak geçiyo aklımdan ama cevabından o kadar çok korkuyorum ki ben ne yapıcam

Güncellemeler:
artık birisi doğru dürüst bir cevap versin gerçekten işe yarayacak bir cevap bunun gerçek çözümü nedir erkekler dalgaya bıraktığı için onlar vermesede olur.
ben arkadaşımdan sormasını istedim sonra onla kendim konuşucam sizce iyi mi yapmışım?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• onunla konuş cevabından da korkma .. zamana bırakırsan da bitecek bu ilişki gibi duruyor .. geciktirmeniin anlamı yok ..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten artık ne yapacağımı buldm.

• Güncellemeye cevap: arkadaşının sorması belki daha iyi olur. arkadaşınla daha rahat konuşacaktır sevip sevmediğini soyleyecektir .. ama şöyle de bir sıkıntı var, elimde tutayım diye seviyorum demek te çok kolay.. önemli olan seviyorum demek değil, karşı tarafa sevildiğini hissettirebilmek .. bunu yapamadığı sürece mutlu olamazsınız ..

• zaten onla konuştuktan sonra ben onla konuşucam böylelikle gerçekten sevip sevmediğini anlarım.

Erkekler Ne Diyor 7

• noktalamaları yerinde yapsaydın keşke eminim daha hissiyatlı bi konu çıkardı bu şekilde anlaşılmıyor.neyse hayatta değer vereceğin cevapları iyi seçmen lazım.eğer vereceği cevabıda kaldıramayacak kadar güçlü değilsen o soruyu sorma!bence umudunu kaybetme biraz bekle.eskiler hep derler zaman herşeyin ilacı diye.fakaat bide gerçekten beklemediğin bi cevapta alabilirsin.hayır seviyorum falak söyle bi sıkıntım var bıraz zaman ver diyebilir! takılma çok fazla bunlara yaslar ılerledıkce daha agır sorunlar cıkacak onumuze o yuzden kendını guclu tut ve nedir senin olayın diye gir mevuya!

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim genç bir arkadaşm sakın ona sorma hayır derse hem okula rezil olursun hemde hayatın mahfolur demişti ama hayatta karşımıza tek bir aşk çıkmıyor evet derse dünyalar benim olabilir ama hayır derse dünya benim üstüme yıkılmaz sadece küçük ama gerçekten canımı yakan bu dünyadaki birçok sorundan sadece birtanesi başıma gelir.

• ben sormadan kalamicam ben her gece dua ediyorum ben bunu sormaktan çok korkuyorum bi şekilde öğrenim acı gerçeği ya da mutluluk verici haberi diyorum kendime

• sen bilirsin,bişey diyemicem bu kadar kararlıysan.umarım istediğin gibi bi cevap alırsın ama unutma üzülsende zamanla oda geçecektir...

• konuşma kardeşim konuşman demek yenilmek demek ezer seni. aynısı bendede var konumamak için kendimi zor tutuyorum. ama güçlü ol zor dönem benim 3 ay oldu çok seviyordum .

HEP BUNU DÜŞÜN NEDEN AYRILDIN. İLLA AĞIR BİR SEBEBİ VARDIR . NEDEN AYRILDIĞIN GELSİN AKLINA O GELDİĞİNDE.

ALLAH'IM SABIR VERSİN.

0|0
    0|0
  • Benimde başıma geldi bu..Kızla çıktım en sonunda..Kendi kendime küfür etmeye başladım çıktıktan sonra 1 sene bu mal için mi uğraştın gerizekalı diye...O yüzden salla bu işleri kendi hayatına bak..1 sene kaybettim..Belkide Fen lisesini kazanacaktım 5 sene önce..Anadoluya gittim..

0|0
    0|0
  • neden anlamayacazki biz insan degilmiyiz

1|0
    0|0
  • neden anlaşılmayacak ki herkes kendi cehenneminde yaşıyor

1|0
    0|0
    • başlık daha etkileyici olsun ve hemen cevap göndersinler diye öyle yaptım.

• çahaaalll :)) onu bunu boşver de gel bizim tekkeye yazıl arada bir sıkıcı olsa da yalnızlık güzeldir

• Sen yeni asklar aramaya basla biran önce onada vur tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • Verdikya arkadaşım adam gibi cevap..Sen takmışsın bu çocuğa...Dünyada sadece o yok...Etrafına bakın biraz..Belkide seni seven ama senin farketmediğin erkek var...Çocuk seni sevmiyosa zorlamı sevdircen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sende bu şüphe olduğu sürece sonsanda birşey değişmicek. şimdi kendi saf kalbinle gidip sonacaksın. evet seni çok sevmiştim dicek telefon kapanıcak ve düşüneceksin. kasin işte ona geri döneyim die yaptı. yada ağımı almamak için yaptı yada öyle sanıo ama çok sevse bunları yapmazdı diceksin. sevmıorum dersede helal olsun doğrusunu söledi peki ben bundan sora nası yaşıcam diip iyice bunalıma gircen bence soru sorman kafanı sadece karıştıracak. ki zaten etraf birbirinin aklını karıştıranlarla dolu. dürüst ve düzgün insan çok az canım

0|0
    0|0
    • doğru diyosun aslında benim tek istediğim bana güvenmesi ve sevmesi ama ben senin dediğin gibi biri dilim biri beni sevdiğini söylesin ve gerçekten sevsin önceki yaptığı herşeyi silerim.

• bende öleimdir.ama olaı anlatacak birşey söylememişsin o yuzden kısıtlı yorum yaptım neden ayrılık oldu mesela ve nası giden bi ilişkiniz vardı özetle anlatırsan yardımcı olabilirim

• biz çıkmıyoduk ben ona aşık oldum sınıftan arkadaşım ona yardım ediyodum bazı konularda

• Aynı Durum demeyeyimde, bunun benzerini bende yasadım.. Zamana bırak.. Sonra onu nasıl secdigini bile anlamazsın.

0|0
    0|0
    • yani karşıma yeni kişiler mi çıkar diyosun ben beni seven sadece tek bir kişi tanıdım ama korkuyorum ya ondan hiç kopamazsam ya hiç başka birine aşık olmazsam diye

• hç bişey deme boşver

0|0
    0|0
    • sanki boşverilicek bişeyde yaşamadan bilemiyorsunuz her an aklımda başlığıda bu yüzden öyle yazmıştım ben aşk acısı çekiyorum ama öyle bişey ki anlayamazsınız

• bunlara ne desen anlamıyolarki sen bişey deme ebn en son küfür etmk zrunda kaldım güzel konuşmaktan anlamdı

• bana hiçbişey deme boşver boş boş otur diyosun sen bana bi çözüm göstüermiyosunki asıl senin ebn

• Merhaba Sevdiğim.Bu gece de senin yokluğunda seni anlatıyorum . Gelişin değilde gidişin çıkmıyor aklımdan . Sensizliği kaldıramam , bilirsin . Bilirsinde nerdesin ? Bu parçamda sana sevgimi değil , nefretimi anlatıcam . Geçmişteki mutluluğumu anlatıcam . Annem vardı, ailem vardı, gülüşlerim vardı, sebepsizce kahkahalarım vardı, şekerlerim vardı . Gün geldi büyüdüm . Tozpembe olan hayatım simsiyah oldu .Aşkla tanıştık ' Merhaba ben Aşk : Hayatını karartmaya geldim dercesine geldi .Annemin küçük saf kızı kalamadım . Babamdan başka adama aşık oluverdim .

Babam gibi korur , kollar , onun gibi sever sandım . O beni bırakmaz , yapamaz dedim . Fazla mı abarmışım ? Evet ben seni fazla abartmışım . Fazla büyütmüşüm gözümde . Gülüşlerimi çalacak kadar sevmişim . Her gece ağlayacak kadar sevmişim . Çok sevmişim . Annemin küçük tatlı kızı kalamamışım . Büyümüşüm . O ne mi yapmış ? O beni terk etmiş . Uğruna öldüğüm adam beni terk etmiş . Bir kere değil bin kere öldürmüş . Masallarda anlatılan mutlu son olmadı . Sadece son oldu . mutlu olmadı berbat bir son oldu . Ben çocukluğumu , gülüşlerimi , şekerlerimi , oyuncaklarımı nasıl unuttuysam : senide unutucam . Şimdi seninle geçmişimi unutucam , adını unutucam , mesajlarını unutucam , numaranı unutucam . Ben küçüklüğümü , tozpembe hayatımı , kahkahalarımı , şekerlerimi nasıl unuttuysam : Senide öyle unutucam . Unutucam ki her gece ağlamayım . unutucam ki canım yanmasın . unutucam ki . Unutucam işte adam ben seni unutucam .

Gittiğin kadın beni terk ettiğine deydi mi şimdi . ?Kollarının arasına alıp yağmurda nefesiyle ısıtabiliyor mu seni ..Benim Gibi ? Ben sevmiştim seni . Ben . Kışın yağmurun altında sırılsıklam olacak kadar , karşında ağlayacak kadar BEN sevmiştim seni . Bulursun elbet benden güzelini ya benim gibi sevenini ?Bakma şimdi bana öyle . ağlamıyorum . İnanma Yeşilçam filmlerindeki gibi yalan söylüyorum . ağlıyorum, her gece yokluğunda ağlıyorum . Yatağımda yorganı başıma çekerek , nefesimi tutarak , nefessiz kalarak hıçkıra hıçkıra ağlıyorum .

Ağlarken ağzımdan tek kelime çıkıyor . ' Unutucam ' Nasıl unuttuysam gülüşlerimi nasıl kaybettiysem çocukluğumu , saflığımı senide unutacam . Şimdi Adam ben unutucam . Sen hatırla .

Ben uyuyacam .Sen sabahlayıp ağlayacaksın . Ben gülücem . Sen mutsuz olacaksın yokluğumda .

Ben seni unutucam adam . Unutucam …

0|0
    0|0
    • ben unutucam diyemiyorum ama üzülsemde kızamıyorum ona seninki sadece bir hevesti o beni sevmese bile ben yinede ağlamasına dayanamıyorum hergün en ağlim ama o üzülmesin istiyorum onun mutluluğunu görünce seviniyorum evet korkuyorum birgün başkasını sever diye ama korkunun bana hiçbir yararı yok ben yolumu buldum ve oyolda ilerliyorum o yanımda olduğu ve mutlu olduğu sürece bende mutluyum şimdi leylanın ne hissettiğini anlıyorum.

Yükleniyor...