Yağmur sevgiliniz oldu mu hiç?:)

Yağmuru sever misiniz? Hiç yağmur diye bir sevgiliniz oldu mu? her yağmur yağışında onu hatırladınız mı? :( benim vardı böyle..ahh ah.:( unutamıyorum hala.bu yağmurlar çok ıslatıyo beni..ahmak hissediyorum kendimi:(..

saçlarımda nefesin yerine yağmur, dudağımda dudağın yerine yağmur, gökyüzünden çaresizliğimi yağmur, vur yüzüme hadi, vur yüzüme..

çok üzgünüm çok üzgün çoook üzgün Yağmur..

var mı sizi böyle ıslatan yağmur? :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yağmur isminde bir kız vardı, pek de güzeldi aşkın yağmuruna (ona) tutulmamak için onun yanında şemsiyemi açıyordum :XD

şaka bir yana insan zaten dünyaya geldiğinde kara toprağa nişanlı oluyor, amcası dayısı halası kavınvalidesi biraderi; güneş, rüzgar, yağmur, ay oluyor... alış be kardeşim. İçimizdeki fırtınalar yoksa nasıl dinecek, nsıl hüzünler son bulacak... her doğan güneşin senin çin doğduğunu, her rüzgarın seni feraha çıkardığını, her yağmurun seni kirlerden arındırdığı, her ayın da yeni bir aşkı için tutulan bir dilek olduğunu düşün...

sıkma canını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yağmurun ısladığında bir çocuktum seni tanıdığımda,küçük çocuklar kaşifliğin de yaşadık biz seninle.Her düştüğümüzde dizlerimizi silkeleyip yola devam ederiz sandık ama yüreklerimizin kanayacağını bilemedik.Bak yine yağmur ve ölümü hatırlattı bana birden..

0|0
    0|0
  • "İnsanları yağmurda araba camlarındaki su damlalarına benzetirim. Tek başına yavaşken arkasından gelen bir damlayla birleşip güçlenirler ve hızlanırlar.İnsanlar bencil,saf..Herşeyin bir sonu oldugunu bilmiyorlar.Şoförün birden camı açabileceğini bilmiyorlar..."

... Yağmur denilince aklıma şu aralar hep bu sahne geliyor !

0|0
    0|0
  • çok ıslandık yağmur da ama yine terkettti abla

0|0
    0|0
    • her sonbahar-kış gibi oda terkediyor işte:(

• ne çok yağmurdan yakınan varmış:(

• sen üstüne alınma kardeşşş sen iyi yağmurlardansındır

• walla suyla ilgili Pınar diye sevgilim oldu ama insanoğlu yobaz olduğundan pınar kenarında göremedim onu:D

0|0
    0|0
  • Ne kadar cok :( kullanmisin. Kalmis mazide, tatli bir ani olarak dusun boyle :) yap

0|0
    0|0
  • aşk yağmurda bile ıslattırıyor işte ...

0|0
    0|0
  • yağmur beni acıtarak gittiyse susuz kalsın topraklarım düşünmem bile

0|0
    0|0
  • şemsiye kullan

0|0
    0|0
  • Sırılsıklam aşıksın sen... :) yağmur altında fazla durma hasta olursun:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmadı ama ismen bir şeylerin hatırlatması, bazen acı veriyor doğru.

0|0
    0|0
  • kızsın ve yagmur adında sevgılın oldu.hmm kış gelmemesı dılegıyle

0|0
    1|0
  • :) küçükken yağmur yağdığında bütün dünyaya yağmur yağar zannederdim o geldi aklıma, meğer öyle değilmiş.

1|0
    0|0
  • yağmuru hiç sevmem ve bana hiç romantik gelmez . hatta içim kararır dışarı çıkmam . ama bu nasıl bir tasvir böyle . yağmur bu kadar romantik olabilir mi ? tekrar düşüneceğim senin sayende :)

0|0
    0|0
    • bunu düşündürdüysem ne mutlu bana:)

Yükleniyor...