Siyasi görüşün yok diye illa ki bir taraf olmak gereklimi?

Siyasi görüşüm yok ama akp yi de sevecek bir neden bulamıyorum...

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sorma siyasetten uzak durmaya çalışıyorum, kayınpeder adayı gireceksin siyasete diyor, siyaset denilen şeyin %90 ı yalan söylemek halbu ki, benim ideolojim bana yetiyo arkadaş, niye bir siyasi partinin peşinden gideyim, en güzel siyaset iş çıkışında koltuğunun altına 2 ekmek alıp evine gitmektir bana göre

0|1
    0|0
    • kendine yetenden artanı da ihtiyacı olanla paylasınca huzur için daha ne gereklı dmi ama

• Aynen öyle huzuru önce evinde bulursan zaten, çevrenede yayılır gider o şekilde

Kızlar Ne Diyor 5

• Siyasetin neresinden tutsak elimizde kalıyor şu ortamda akp ve x arasında taraf olmak zorunda değiliz.

0|1
    0|0
  • Ama yınede oy kullanmalisin

0|1
    0|0
  • Hayır gerekmez kimi ilgilendirir zaten

0|1
    0|0
  • Iyide ideolojisi olmayan birine taraf sormak ne kadar mantikli

0|1
    0|0
    • bir kaç tartısmaya sahıt oldum vatandas diyor ki "ben akpli değilim ama diğerlerinden de umudum yok bu yuzden oyum bosa gıtmesın dıye atıyorum" sadece bu mantıklı gelmedi bana

• Taraf tutmak zorunda degiliz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sitede Akpyi sevmeyen çok.. onlardan biriyim mesela

0|1
    0|0
    • ben de bir parti bu kadar iktidar da kalıp taban (yani bizler) için bir iyileştirme yapmıyorsa sevemiyo insan

• Lanet olsun ki öyle.. sonra derler ki burası adalet ve hukuk ülkesi... oyları toplamanin en kolay yolunu seçiyorlar 2 maşallah 1 inşallah al sana oy

• ama tarıh hepsının hazın sonunu yazmıstır

Yükleniyor...