Arkadaşlar lütfen yardım edin!

1 hadfta sonra arkadaşımın düğün var ve etek giymeyi düşüniyorum, sorun şu benim bacaklarım biraz kalın, sizce çok mi kalın? ( profile resimdeki benim tombul tombul bacaklarım, ve kilo ver diyip dormayın çünki daha yeni diyeti ve spora başladım vericem, dertlenmeyin arkadaşlar... yani resimdeki etekten biraz daha özün giyicem.. NOT: avrupada yaşıyorum!

0|0
17|32

En İyi Erkek Görüşü

• bence gayet güzel

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Avrupa Avrupa Olalı Böyle Bacak Görmedi Bi Deri Bi Kemik Olucagını Bu Bence En İdeallerinden ;)

2|1
    1|0
  • ister Türkiye'de yaşa

ister Avrupa'da yaşa

kendine güven

Kendi inancına ve dünya görüşüne göre yaşa.

2|0
    0|0
  • ya sen kendi bacaklarına kalın diyosan kalınlar ne yapsın.. sadece biraz eğiklik var bacaklarında eteği uzun tutarsan daha makbule geçer benim düşüncem.Bacaklarının kalınlıgı bence ideal..

1|0
    0|0
  • yok be bacaklar kalın değil. onnumara bence

1|0
    0|0
  • normal bacak be kalın falan degil

1|0
    0|0
  • resimden göründüğü kadarıyla altlar iyi üstler biraz kalın çok az daha uzun bir etekle durumu rahat kurtarırsın.

0|0
    0|0
  • güzel kalın değil

1|0
    1|0
  • Bu tarz bir etek giyersen öyle gösterir biraz bol fileli lakin aynı boyda bir etek giyersen hiç öyle göstermez açık yada pastel renkler tercih edersen gayet şık durur.

0|0
    0|0
  • Tipik kızların kıskançlığına sebep olacak bi soru.Avrupa reklamını yapmasan daha iyi olurdu şimdi bana ne alaka falan deme lütfen.

0|0
    0|0
    • anlamadim neyi kiskanicaklar... Avrupanin reklami niye yapiyim? benim söylemem amacim yani burdaki kizlarin bacaklarda kalin ve turkcem biraz bozuk oldu icin, bu nasil bi yazi söylemesinler diye söyledim cunki genelde burda soru sorunca surekli böyle cevaplar aliyorum..

• Sorunu tekrar okuyunca mazeretini daha iyi fark ettim seni yanlış anladığım için özür dilerim bi an ukala havalı biri olarak düşünmüştüm bu sebeple sana bunları yazdım.

• iğrenç.

0|0
    0|1
  • Oldukça hoş bacaklarınız var. Arkadaşınızın düşününde birçok erkeğin gözünün sizin bacaklarınızda olacağından emin olabilirsiniz hahaha

0|0
    1|0
  • Asimetrik etek dene. Bacaklarının durumu kötü değil.

0|0
    0|0
  • Meriyemcik bacı: Allah aşkına kilo ver nolur çok dert yaptım senin kilo vermemene. :D

bence bunun uzununu giyersen hiç bi sorun olmaz. eteğin boyu dizlere yakın olmalı

1|0
    0|0
  • Çöp gibi bacaklardan ziyade, dolgun bacakların etek giymesi taraftarıyım bi erkek olarak. Ayrıca bacakların oldukça harika ve şekilli. Bu bacaklara etek giymezsen asıl yazık olur.

0|0
    1|0
  • bacakların güzel ablacım

0|0
    0|0
  • Cok fazla kalın degıl bacakların.En azından varıs veya benzerı bır hastalıgın yok.Bence gıyebılırsısın.

0|0
    0|0
  • dombili seniii :D şaka şaka bence gayet hoş duruyor :))

0|0
    0|0
  • Roberto Carlos'un bacaklara çok benzettim

1|0
    0|0
  • azcık kalın ama zaten kadında kalın baldır iyidir seninki sanırsam kilodan salmış kendini biraz kilo verdıgımı tamamdır su an ıcın aglayacak dertlenecek durum yok diyete devam :))

0|0
    0|0
  • Bende avrupada doğdum:)Edirne güzel yer :D

Herkeste bacak var...Bence kimse senin bacakların için dertlenmez rahat ol .

Teşhircilik pek doğru bir davranış değil ama neyse yönetim bakar icabına .

İyi günler .

0|0
    0|0
  • Bu etekle çok kalın durmuş benden sana tavsiye google'da arat "önden kısa arkadan uzun" etek diye onlardan al muhteşem durur.

0|0
    0|0
  • hiç giyip de zahmet etme yani. Sen ona etek diyorsan artık bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Sorun yok bence :)

0|0
    0|0
  • Sen kalın bacak görmemişsin.

0|0
    0|0
  • etek kısa olmasın fazla bence :D

0|0
    0|0
  • bacaklar 10 numara etek giy :D

0|0
    0|0
  • bence çok hoş erkek gözüyle harikasın

0|0
    1|0
  • bqacakalrın güzel değil ve çarpık gibi duruyor

2|1
    1|0
    • carpik degil!

• öyle görünüyor sen sakın kısa etek giyme..ayrıca böyle saçma sapan sorular neden soruyorsunuz ki...

• mönitör başında vites değiştiriyom valla bacaklar güzel :D

2|1
    1|0
  • kalın falan değil aksine çok güzel bacakların var

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• güzel bacakların ama profil resmindeki gibi bacakların açık poz verme, çok itici duruyo ve bi kadına hiç yakışmıyo...

1|1
    0|0
  • Dar etek bacakları her zaman kalın gösteriyor. Biraz daha bol bir etek giyersen daha rahat edersin bence. Hoş dar da giysen bacakların kötü değil rahat ol, iyi eğlenceler şimdiden.

1|0
    0|0
  • Altlar iyide..

anacım o basenler baldırlar ne ya.. çok itici durmuş. Kadının baldırlısı iyidir, benimde bacaklar baldırlı basenli ama seninkiler bir tuhaf geldi bana..

Ama bir çoğu kadına göre iyisin...

1|1
    1|0
  • Güzelim yaşına göre kalın harbiden , daha çıtır olmaya çalışsan fena olmaz ...

1|0
    0|0
    • Orasi öyle ama dedigim gibi avrupada yasiyorum siska bacaklar hitc kimsenin dikkatini cekmiyor nedense, seninde bildigin gibi amerika sanacilarin bacaklarda kalin...

• biraz kalın cok mini giyme.

0|0
    0|0
  • Kendi bacaklarımla karşılaştırınca ister istemez kalın diyorum. Diz hizasında bir etek tercih etmelisin.

1|0
    0|0
  • Kalin

Alt bacak hadi yine iyi de ust baldir bacak fenaa

Yerinde olsam zayiflayana kadar mini giymezdim

Wucudunu tanimamissin

Bizimle degilsin

1|0
    0|0
  • çarpık değil demişsin duruştan demek ki. dar etek tüm baseni baldırı serer ortaya. avrupa da evet kalın bacak moda ama ben hala ivana sertin ki gibi bacakları beğeniyorum :D bacak boyun kısa gibi göründü bana. dizin tam üstünde giy bence

0|0
    0|0
  • kalın falan değil bacım gayet hoş hiç takıntı yapma

0|1
    0|0
  • bacakların kalın degil, orantısız.dizden biraz kısa giyersen daha hos durur bu boy mini tombul gostermis

1|0
    0|0
  • Etek giyme.

0|0
    0|0
  • bacakların gayet iyi bölgesel fazlalığın varsa ( kalça göbek vs) spora başlamanda fayda var ilerki yaşlarda sorun olur

0|0
    0|0
  • not avrupada yasiyorum ne alak :D

0|0
    0|0
  • bence kalın ve çarpık gibi

1|0
    0|0
    • evet kalin ama carpik degil, resimde öyle gözukiyor...

• düz duraamdın demekki ama zevk meselesi mesela ben kalın sevmm ama bazıları bayılırr sen ynede giy yani içinde kalmaısn

• Yardım ettım.

0|1
    0|0
  • bence gayet güzel ve alımlı bacakların var. kızlara aldırma erkeklere kulak ver cevaplar için.

1|0
    0|0
  • Ben seklini begendim ama kalin geldi. Yasiniz genc daha citir bir bacak olsaydi iyidi

1|0
    0|0
Yükleniyor...