Bu ayrılık sözlerine karşılık olarak ne yazılmalı?

Kim edebiyat parçalamak ister?

Bu ayrılık sözlerine karşılık olarak ne yazılmalı?

"Ne olacak şimdi biliyor musun? Bu sefer ben degil sen defalarca arayacaksın. Sen uğrasacaksın kazanmak için. Sen dinlemememi isteyeceksin. Sen, ne olursa olsun yanında olacağım diyeceksin. Sen beni sevdiğini söyleyeceksin. Sen karşılaşmak için dualar èdeceksin. Sen bir şansın daha olacağna inanacaksın. Sen beni düşünmekten uyuyamayacaksın. Sen beni gördügünde konuşmak isteyeceksin. Sen kıskanacaksn beni herkesten ama benim gibi aşık oldugundan degil, Hırsından! Ve o hırs, o bana ulaşamama, o engeller seni biraz daha fazla öldürecek. Hergün daha çok zarar göreceksin. Ve ben seni unutmanın mutlulugunu ve huzurunu yaşayacağım ..."

2|0
60|69

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba Sevdiğim.Bu gece de senin yokluğunda seni anlatıyorum . Gelişin değilde gidişin çıkmıyor aklımdan . Sensizliği kaldıramam , bilirsin . Bilirsinde nerdesin ? Bu parçamda sana sevgimi değil , nefretimi anlatıcam . Geçmişteki mutluluğumu anlatıcam . Annem vardı, ailem vardı, gülüşlerim vardı, sebepsizce kahkahalarım vardı, şekerlerim vardı . Gün geldi büyüdüm . Tozpembe olan hayatım simsiyah oldu .Aşkla tanıştık ' Merhaba ben Aşk : Hayatını karartmaya geldim dercesine geldi .Annemin küçük saf kızı kalamadım . Babamdan başka adama aşık oluverdim .

Babam gibi korur , kollar , onun gibi sever sandım . O beni bırakmaz , yapamaz dedim . Fazla mı abarmışım ? Evet ben seni fazla abartmışım . Fazla büyütmüşüm gözümde . Gülüşlerimi çalacak kadar sevmişim . Her gece ağlayacak kadar sevmişim . Çok sevmişim . Annemin küçük tatlı kızı kalamamışım . Büyümüşüm . O ne mi yapmış ? O beni terk etmiş . Uğruna öldüğüm adam beni terk etmiş . Bir kere değil bin kere öldürmüş . Masallarda anlatılan mutlu son olmadı . Sadece son oldu . mutlu olmadı berbat bir son oldu . Ben çocukluğumu , gülüşlerimi , şekerlerimi , oyuncaklarımı nasıl unuttuysam : senide unutucam . Şimdi seninle geçmişimi unutucam , adını unutucam , mesajlarını unutucam , numaranı unutucam . Ben küçüklüğümü , tozpembe hayatımı , kahkahalarımı , şekerlerimi nasıl unuttuysam : Senide öyle unutucam . Unutucam ki her gece ağlamayım . unutucam ki canım yanmasın . unutucam ki . Unutucam işte adam ben seni unutucam .

Gittiğin kadın beni terk ettiğine deydi mi şimdi . ?Kollarının arasına alıp yağmurda nefesiyle ısıtabiliyor mu seni ..Benim Gibi ? Ben sevmiştim seni . Ben . Kışın yağmurun altında sırılsıklam olacak kadar , karşında ağlayacak kadar BEN sevmiştim seni . Bulursun elbet benden güzelini ya benim gibi sevenini ?Bakma şimdi bana öyle . ağlamıyorum . İnanma Yeşilçam filmlerindeki gibi yalan söylüyorum . ağlıyorum, her gece yokluğunda ağlıyorum . Yatağımda yorganı başıma çekerek , nefesimi tutarak , nefessiz kalarak hıçkıra hıçkıra ağlıyorum .

Ağlarken ağzımdan tek kelime çıkıyor . ' Unutucam ' Nasıl unuttuysam gülüşlerimi nasıl kaybettiysem çocukluğumu , saflığımı senide unutacam . Şimdi Adam ben unutucam . Sen hatırla .

Ben uyuyacam .Sen sabahlayıp ağlayacaksın . Ben gülücem . Sen mutsuz olacaksın yokluğumda .

Ben seni unutucam adam . Unutucam …

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 69

• eziklik psikolojisinin dışa vurumu bu olsa gerek. senin yapacağın şeyleri benim üzerimde kurguluyorsun. bunun gerçekleşmesini istiyor ve bekliyorsun. ve üzgünüm ki bu gerçekleşmeyecek. hayallerine limon sıkmak istemem ama öyle. öncelikle kazanan ben değilim kaybeden sensin. ortada kazanç yok kayıp var. evet işte o kayıp benim. seni neden dinlemek isteyeceğim? seni dinlemek yerine kafamı dinlerim. kafa güzeldir. kaybolmuş bir insan sevdiğini söyleyemez sana. bulabilir misin peki beni? hiç sanmıyorum. karanlık bir dehlize girmen gerekiyor bunun için. ama o yürekte maalesef sende yok. ben şans'a inanmam. ve işimide şansa bırakmam. ahmak değilim. inancından dolayı da seni yargılayamam. emin ol kıskanmam. neyini kıskanacam? kariyerini? zekanı? hayatını mı? yok hayır hiç sanmıyorum... neyse hadi kendine iyi bak. ben bi çay koyayım kendime.

5|0
    0|1
    • cok güzelmiş arkadasım ama ben erkek arkadasımı seviyorum bu bizim ilk ayrılıgımız degil kapanma mevzusundan ayrıldık sonra beni acık olarak kabul etti o ve ailesi ama bu seferde bana hep kısa kollu yuvarlak yaka yada uzun kollu gömlek giymemi istedi cevresinden ve ailesinden dolayı ona hak verdim tamam dedim ama kendi ailem ve cevremde beni bu kadar sıkma bırakta rahat ediyim dedim olmaz dedi kendini düşündü bir müddet böyle denedim ama ben calısan bir bayanım sıfır kol giymeme bile izin vermed

• bnce çok orjinal bi kapak olmuş :) +1

• bende çok beğendim bunu biraz değiştirip yani yumuşatıp gönder derim :)

• Sen simdi bu Psikopat ruhlu arkadasin kalbine KOMANDO bicagimi saplandin cok aci verir biliyormusun sen ona soyle birak bicak orada kalsin,onla yasamayi ogrensin.

Seven kisi kadin/erkek sevdigini ancak gururu kirilirsa birakir ama onun bir tek sacinin teline zarar gelsin istemez iste sevgi oyle birseydir.

Ancak sevginin ne oldugunu bilmeyen kisiler icinse KIN ,HINC,NEFRET ,INTIKAM narasi olur cikar senin soyledigin sozleri hicbir sekilde anlamamis bence hic muhatab alma.benim soylediklerimi algilama guclugumu cekiyorsun demen bile onu zivanada cikartabilir dikkat et.

saygilarimla

0|0
    0|1
    • Güzel yorumun için teşekkür ederim arkadasım 90 dogumlu yasının vermiş oldugu durumdanmı bilmiyorum ama bu sözleri üzdü

• Seni uzen durumun iki nedeni olabilir ya iliskinizin basindasinizdir dusundugun kisi degildir sonlandirmisindir veya aranizada yasanmis bir sevgi vardir ona her iki tarafinda saygi gostermesi ve susmasi beklenir her iki durumdada bunu beklemek hakkin .

Bir konuya dikkatini cekerim her sekilde olursa olsun onun dustugu duruma dusme aksi taktirde ayni paralele dusmus olursun

Senin soylediklerini algilamakta gucluk cekiyor.

SOZ GUMUSSE SUKUT ALTINDIR...dusunursen cok dogru bir soz.

saygilarmla

• Büsbütün unuttum seni eminim

Maziye karisti simdi yeminim

Kalbimde senin için yok bile kinim

Bence sen de simdi herkes gibisin

:)

1|0
    0|1
  • Ben bunları zamanında yasadım ve buna tek cevap vercem. umarım bu cevabı dıkkate alırsın.

"Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner".

Bir gun aynı magduriyet ve cıkılmaz psikolojik dram a sende düsersen alacagın cevap su an sordugun soruya verılen cevap olacak.

Çunku her insan aşk duygusunu yaşar.sende yaşıyacaksın .

1|0
    0|1
    • süpermiş arkadasım cok saol

• iyide senin duyguların ne..? çocuğun dediği doğrumu..? sen hala duygusal manada, yoğunluğun varmı o na..? amma saçma sormuşsun.. senin ne yönde düşündüğünü bilmiyoruzki, umurundamı değilmi, kocaman soru işareti.. dev gibi muamma.. ne yönde bi cevap düşünüyorsun..? dönsünmü, tekmeyimi basacan..?

0|0
    0|1
    • Kendi düşündügümü bile yazamamısım sok oldum cünkü bu yazı karsındada ama arkadaslar altta sormus ne düşünüyorsun diye hepsini cevap verdim kısaca seviyorum.ama tek küçük bişeyden terk ediliyorum

• genelin sorunuda bu zaten, kadın- erkek fark etmiyor... seviyorsun ya.. halt ediyorsun, halt etmişsin artık, olmuş bi kere, o zaman, belli etme, onudamı yaptın...? o zaman inkar et.. hadi len teres , çok alakadar etmiyorsun beni , sen bilirsin , git demem gidersen dur demem.. ölmüyorum sana .. en kötüsü bunu oynamak zorundasın.. elde edildikten sonra cazibesini yitirir insan, terk etmiş ne olsa.. onurunuda sen terk etme... sen bilirsin.. de kısaca, uzatırsan, anlar, seni çözer,

• Bak Elrond'un Arwen'e bir konuşması var onu uyarlıyayım bir de..

Ben seçimimi yaptım. Asla geri dönmeyeceğim. Hiç umut yokken hala neden oyalanıyorsun? Hala umut var mı? Tüm gücünle kalbimi kazansam dahi ayrılacağız. Tüm umutların gerçekleşse dahi bensizliğin tadına varacaksın. İster sevgilin olsun ister yalnız ol bu hayatında kalacak. Ben gittiğimde seni teselli edecek bir şey olmayacak. Ayrılığın nihayetinden önce tüm haşmetiyle ayakta duran o sevgilin gidecek. Lakin sen aynı kışın çöken yıldızlar gibi karanlık ve kuşku içinde kalacaksın. Hüzün içerisinde solan ağaçlar altında yaşayacaksın. Nihayet tüm dünya değişip hayatının uzun yılları tamamen harcanıncaya kadar unutamayacaksın.

Kıyamadım bazı yerlere ekleme yapmaya falan. Değiştirirken de bi' garip oldum. O bölümü izledim. Elrond'un sesi nasıl aldı götürdü..

0|0
    0|1
  • o parçalamış zaten parçalıyacağı kadar edebiyat şimdi burda senin ne istediğin önemli bu kişi artık birşey ifade etmiyorsa cevap bile yazmana gerek yok bu onu daha da etkileyecektir.fakat yazdığı mesaj karşısında cevap verme gereği duyuyorsan geri vites yapman senin aleyhine

0|0
    0|1
    • Ben onu çok seviyorum ve bu sözleri aptalca bi kıskanclık yüzünden beni terkederek yazdı bu durumda ne yazabilirim?

• çocuk zaten seviyor seni yazdıklarından açıkça anlaşılıyo bu durum fakat sen çocuğu biraz uğraştırmışsın galiba madem seviyosun sende bu mesajdan sonra iş sana düşüyo sen önce bir adım at bakalım oda sana karşılık vericektir

• Sevmesini bilmeyene, Sıkılınca çekip gidene, Zoru görünce kaçana, Daldan dala uçana ADAM denmez..!

0|0
    0|0
  • Sağdan soldan kopyala - yapıştır yapmış. Sen de şöyle yaz:

(Bu kıta akrostiştir. Çalıntı değildir. Şimdi yazdım Dizelerin baş harflerini birleştirince anlamlı bir kelime çıkar)

A vucunu yala ; bu fıstığın etrafında erkekler pervane

H ödüksün; aşkımdan Mecnun gibi düşeceksin çöllere

M allıkta sınırın yok; üzgünüm sana bulamadım bir çare

A nca rüyanda görürsün bir daha beni

K afanın içi saman dolu ; istemiyorum anlasana artık seni

S evgi senin gibi odunların ağzına yakışmıyor

I ssız çölünde mutluluklar dilerim; yeni bir aşk beni bekliyor.

N afile çırpınışların ; prensesler asla yalnız kalmıyor.

0|0
    0|1
  • Kör bir kalemdim kağıt yığınlarında

Zemin hazırladım kendi intiharıma

Sokak lambasının titrek ışığı altında

Acil şifalar dilemektir yatalak cümlelere

Kirlenmemiş ruhuna...

Gece ulumaya en müsaitken

Hiçbir masraftan kaçınılmadan

Renksiz ismini kıç cebimde sakladım

-sensizliğin mührü altında-

Pamuk şekerini kaybetmiş bir çocuğun şaşkınlığıyla

Bilbordlarda gidişinin afişini gördüm

Göktaşları yağdı ardından...

-bir gün ben de gideceğim-a aşka kekeliyor

Çıplak bir isimle kala kaldım hüviyetimde

------------------------------------------------------------------------------------

Sildim tenimde gecenin bakire kokusu

0|0
    0|0
  • unaydın gunes bi dertli bugun parlamıyo

40 yıl seni sevmesem de kalbim sana hamlamıyo

Esen bu ruzgara eşlik eden yagmur

İçimdeki bu yangına karışmıyosa yagmanın bir anlamı yok

Yorganımda kokun var ben her kadında aradım

Ve yokluğun hafifçe kırmızı bi tek kanımda karadır

Bi tek yanında kalanı gozlerin gormuyo anlamıyorum

Sen giderken yıldızlar soner ve kararır

Bugun senin yanında olamadıgım bilmem kacıncı gun

Benden utanıyosan gozlerını kacır ve gul

Yasananların hepsi yalanmıs burdan bakınca dun

Seni yarına hazırlayan bir umutmuş bugun ne dun

Nedenli yasamak olur nefessizsen eger

Kafes gogsume dar geliyo artık nefis kesse deger

Bu kez gidiyorum ve soyle aşk yolumu kesse ne der?

Adın anlamını da kaybeder ben kolumu kessem eger

0|0
    0|1
  • doğduğumda sen yanımda değidin seninle doğmadım,seni tanımadan öncede sensiz yaşıyordum yokluığunu hissetmedim ,benim için sıradan bi şeysin anlayacağın sensiz de yaşarım seni sevdiğim gibi bir başkasınıda sevebilirim vazgeçilmez değilsin bunu şimdi Yol Al

0|0
    0|1
  • Fatihin meşur cümlesinden biraz ilham alalım bizans elçisine " Git söyle imparatoruna bugün benim kılıcımın ulaştığı yerlere onun hayalleri bile ulaşamaz" der. Bu cümleye sana uyarlatalım " "Bu gün benim insanlığımın ulaştığı yere senin hayallerin bile ulaşamaz." Diyebilirsin bence .

0|0
    0|1
    • peki ama ben seviyorum istediklerini yapmam için diretiyor örnek olarak üst tarafta yorumları okuyabilirsiniz

• bu cümlesi cok kırdı evet ama bizim ilşkimiz ciddiydi aileler görüşüodu gidip gelmeler

• Şu cümleleri bana biri kullansa isterse nişanlım olsun ne halin varsa gör derim bu kadar eğilmeyin sonra arkanızdan güldürmeyin kimsenin arkasını kaldırmayın nedir bu yüzüne tükürürüm ben öyle insanın ne bu.

• Sen bu yazıyı yazarken bile beni mutlu etmek için şans arayanlar var. Vaktim olsa senin için üzülürdüm belki ama sevecek ve mutlu olunacak çok şey var.

Lafı ne kadar gevelersen uzatırsan o kadar etkileyiciliği azalır. Bunu yazdım ama şunu da yazabilirsin ben olsam öyle yazardım yani şöyle--> İstediğin buysa tamam vaktim olunca senin için üzüleceğim ama önce maket uçağımı bitirmeliyim.

0|0
    0|1
  • biraz yorumlara baktımda sorunda açıklamamışsın sorununu aşşağılara okudum bi kere bu adam senin giyinmene falan karışıyosa evlendğiniz günün ertesi günü ayrılırsın o adamla yaşanmaz 1 2. si ona vereceğin bi cevap yok bence cevap vermen gerekmiyor sana tek bişey söylüyorum eğer kendine hakim olur başarırsan ona mesaj atmamayı aramamayı emin ol bu sana yazdıklarını kendi yaşayacaktır ;) (tecrübe konuşuyor)<<<<<

0|0
    0|1
  • gittiğine inansam dönmeni beklerdim... köhne gemiler geçiyor içimden...hangi sokağa dalsam hangi kapıyı açsam, ardında sen...

hep sesine bi kulaç kala boğuluyorum... bilmem sen mi erken demir alıyorsun, ben mi geç kalıyorum...

ellerimi bıraktığın yerden, çığlar yuvarlanıyor ta şurama... her gece fırlatıp denizlere yitirilmiş tebessümleri bir cigarayla parmak uçlarımı öldürüyorum... çürümüş rüyalardan arta kalan mirasınla, yolcusuz yollara döndüm... alnımdaki girdaplar şimdi kan tarlası...

fırtınalar kopuyor demişsin yüreğinin en rüzgarsız yerlerinde, oysa ben bin mevsim sana fırtınalandım... sen bilmedin gittiğine inansam, dönmeni beklerdim...

0|0
    0|1
  • "Kafamı şişti hem ben film izliyorum böyle boş hayallerle kıymetli vaktimi boşa harcama"

Korkmadan deneyin cool olun gideceği varsa zaten gider ama bence psikolojik manipulasyon yaparak kendisinin peşinden koşmanızın hayalini kuruyor düşmeyin bu tuzağa )

1|0
    0|1
  • Gönlümle baş başa düşündüm demin;

Artık bir sihirsiz nefes gibisin.

Şimdi tâ içinde bomboş kalbimin

Akisleri sönen bir ses gibisin.

Mâziye karışıp sevda yeminim,

Bir anda unuttum seni, eminim

Kalbimde kalbine yok bile kinim

Bence artık sen de herkes gibisin.

1|0
    0|1
  • MEHMEH COSKUNDENİZ gibi kokuyor

sende google ile arat bul copy yap yollan

0|0
    0|1
  • buna en güzel cevap ''sen alis harikalar diyarındamı yaşıyorsun''. yada ''senin o söylediklerin bu dünyada gerçekleşmiyor.'' yada ''sen içiyorsun.'' yada '' uyan artık çok uyuyorsun sonrada kabus görüyorsun''

0|0
    0|0
  • ben belki bütün bu dediklerini istiyor olabilirim ama sende beni artık kaybettin ya sende hiç bir zaman istediklerim den emin olamayacaksın,hüznüm den ölsem de seni her gördüğüm de yüzüm de seni çıldırtacak bir gülümseme,gözlerim de sensizliği göreceksin,işte o gün anlayacaksın kimin ne kaybettiğini

0|0
    0|1

• Sana taze kalan hiç bir şey bırakmadım.

Hepsini bayatlattım içimde tutarak.

Sana dair hiç bir şey yaşatmadım.

Bunca yıl sensiz seni unutarak.

Gördüm seni gizlice bir akşamüstü,

Baktım ki hiçbir şey eskiye benzemiyor,

Öyle bir merhaba geçti içimden ayaküstü,

Yanaştım usulca, sanki gözlerim ağlıyor.

Yüzüme bakma içimdekiler yok artık,

Hiç sorma yine öyle suskun kal,

Biz çiçekleri olmayan bir marttık,

Bu son vedadır sana, hoşça kal.

benimdir ha.

0|0
    0|0
  • sen hala kendini kaf dağında san,

eski sevgilini şimdi başkaları mıncıklıyor.

1|1
    0|1
  • "Yürü git lan mk liseli sen kimsin ki senin peşinden koşayım" derdim.

4|0
    0|2
  • Rabbim den kendime dilemeye utandığım kadar sana mutluluklar diliyorum...

0|0
    0|1
  • hangi kitap bu ? ne zamandır ilişkiler üzerine kitap okuyorsun? gibi birşey diyebilirsin.. ama ben olsam hiç cevap bile vermem.. asıl o zaman o çıldırır :)

0|0
    0|1
  • Kör olsun gözü ihanet edenin...

Yoktu aslında ayrılmaya nedenin...

Bir parça bez için yaktın ya beni,

Bir parça beze dolansın bedenin...

0|0
    0|0
  • buna cevap olarak "hayırlısı olsun be gülüm :)" şeklinde bir mesaj atardım ..

0|0
    0|1
  • cevap olarak;

Bunca yazı yazmışsın tek cevap "Bulunmaz Hint Kumaşımısın" önümde koskoca bir yaşam var. Gencim Güzelim Seni üzerim. Ben senin Gibisini sıra sıra dizerim...

0|1
    0|1
  • tamda sana vermeyi dsünüodm ama sen nasil istersn ayrılalım cocuk 6 ay kafayı duvarlara sürttürüp kıvılcımlar çkartır

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 59

• evet ben senin için dualar edeceğim, allahım nolur bugün göreyim diyeceğim.. Belki sensizlikten kafayı yiyeceğim,seni kazanmak için bişeyler yapacağım.Bir umut diyeceğim belki.. Belki bir şansım daha olur diyeceğim nolur allahım onu bana bağışla diyeceğim evet.. peki sen ne yapacaksın biliyo musun ?

Allahım nolur dularını kabul et diyeceksin içten içe.. ;) yazardım ben

2|0
    0|1
  • sadece sus aynı şeyler benimde başıma geldi..cnını yakmak istiyo demekki çok sevmiş senin için çok ağlamış intikam alıyo bole şeylere üzüldüğünü biliyo demekki..

sadece sus susmak çok koyar insana sadece sus sana gri dönece 1 sene sonrada olsa dönecek emin ol bundan sadece sus .. ortak arkadaşların varsa onlara bile bişe soleme skın skın ole bi hata yapma sadece suss

1|0
    0|1
  • ''Ne olacak şimdi biliyor musun ? aslında böyle bir seyin olmayacagını ve bu saatten sonra tamamen yabancılastıgımızı anlayacaksın. İçin yanacak belki ama susacaksın. Artık bi şansımız olmadıgını anlayacaksın zamanla. Kimin daha cok kırılıp kırdıgının, hangımızın hatalı oldugunun önemi olmayacak, bu sözlerininde önemi olmayacak zaman gectikce sadece özlediğinle kalacaksın. Senin mutlulugun adı hırs şimdi hırsın gecipte basını yastıga koydugunda anlayacaksın yalnız oldugunu ve benden artık uzakta oldugunu . '' boyle yazardım ben tabii hatalı karsı tarafsa ve ben pisman degilsem işin bide senin hatalı olup olmadıgın durumu var o zaman kabul etmekten baska care yok bu sözleri :)

0|0
    0|1
  • Sıfır kol giysi giydiğin için sana bunları yazdı..Ve sen hala seviyorum diyorsun. Sen onun malı mısın ki sana ait olan bir şey hakkında bu kadar sitem etme hakkını buluyor kendinde? İstekleri sen kabul ettikçe artacaktır bundan emin olabilirsin. Eğer kendine biraz saygın varsa ona haddini en sert şekilde bildir derim..Ama yok ben seviyorum her şeye katlanırım diyorsan, bazılarının başına gelen her şey haktır demekten alıkoyamayacağım kendimi..

1|0
    2|1
    • çok haklısın ama arkadasım birkaç üstte kübra1993 ün yazdıgı sekilde düşünüyo ben bunları hep söylüyorum ona ama ben seni acık aileme kabul ettirdim sende bunu yap diyo bide cok kıskanıo tabi

• O seni beğendiğinde sen nasıl giyiniyordun? Seni o şekilde kabul edip de sonradan değiştirmeye çalışmak da neyin nesi? Burdaki nokta senden istediğini yapıp yapmamak değil yaparsın çok zor bir şey değil senin için anladığım kadarıyla. Ancak unutma ki istekleri bununla sınırlı kalmayacak emin ol. Sonuçta senin bir karakterin var. giyim tarzın konuşmaların düşüncelerin yürüyüşün vs bunlar senin karakterinle bir bütündür.

• Bahsettiğin kübra adlı arkadaş, öyel seveni daha nerde bulacaksın istediğini yap tarzında bir şeyler söylemiş. Seni seven adam zaten senin mutsuz olacağın bir şeyi zorla yaptırmaya çalışmaz sana sırf kendi mutluluğu için.Bu bencillikten başka bir şey değildir. Eğrisini doğrusunu düşün nasıl bir hayat yaşamak istediğine kim olmak istediğine karar ver ona göre davran derim.

• " Ben ne gemiler yaktım kıçı kırık bir sandalın lafı mı olur " demen yeterli ...

0|1
    0|1
  • demek ben ayrıldığımda bunları hissetmiştin üzüldüm :(

1|0
    0|1
  • Sen bu söylediklerini daha çook beklersin yaz... Edebiyata lüzum yok!

1|0
    0|1
  • çok doğru yazmışsın arkadaşım. Çok beğendimm! Şuan aynı mutluluğu ben yaşıyorumm:) Ben arardım, merak ederdim, özlerdim,ağlardım,mücadele ederdim, onu bir kez olsun görmek için dualar ederdim. ve bir gün vazgeçtim .BİTTİ. Şimdi her şey tam tersine döndü umursamadığımı görünce o etrafımda dönmeye başladı. dediğin gibi keşke aşktan olsa. hırs... buna da şükür demek lazımm.. mutluluk ve huzur sırası bende :) umarım senin içinde öyle olur.

2|0
    0|1
    • sende dönme bence . huylu huyundan gecmez canım

• arkadasım bunu ben degil o bana facede kendi duvarına yazmıs herkez görsün diye ama ayrılanda kendi ayrıldıgı sebepte sacma acık giyindin vs ki ben onu cok seviyorum örnek olarak üst tarafata yaptıgım yorumları bi oku beni anlarsın arkadasım

• o çocuk seni bu kadar seviyo sen bi kapanma konusundan sıfır kol giymekten vazgeçemediğin için onu bu kadar üzüyosun öyle mi sence bi daha bu kadar seveni bulabileceğine inanıyormusun inanıyosan sen yoluna git oda kendine layık birini bulsun, ha sanma ben kapalı biriyim taytla askılıylada gezerim bende ama bilki kapalı olmak evlenince edepli giyinmek kötü bişey değil

0|0
    1|1
    • Onun her istedigini yapıpta kendim mutsuz olacaksam o ve ailesi mutlu olacaksa bunun mantıgı nerde ask,sevgi,bumudur? Ve hiç büyük konusma benim gibi

• herşeyden önce şimdi sen seviyosun o seni seviyo kırılmışsınız anladık falanda, sen şimdi de bakalım barışınca kapanacak mısın? onun istediği gibi giyinecek misin? şu yukarıd yazılı cümleler çürütülür sorun değil, asıl sorun sen onun istediği gibi olacak mısın?

0|0
    0|1
    • biz kapanma olayını atlattık sadece ve sadece sorumuz giyim konusu ben ztn dikkat ederim diyorum ona tek istedigim ben ailemde ve cevremde beni kısıtlamaması ben onun ailesine cevresine vss saygı gösterip istedigi gibi giyineceksem onunda beni aileme saygı duymasını istiorm

• ve sen dua edeceksin bu sefer elleriini semaya uzatarak ve sen içinden için koparak ağlayacaksın sen vazgeçeçeksin ömründen benliğinden ve hiç kolay olmayacak sevgili bana zor olan sana hiç kolay olmayacak

0|0
    0|1
  • adam inanmış.

0|0
    0|1
    • Aşırı derece kıskanclıga sahip herseye karısıo sonrada dediklerimi yapmıosn dio

• bu iyi edebiyat parçalamış ne dicenki cevap olarak baya baya koyar insana herhalde

1|0
    0|1
  • Uff snane be slkkk .s yaz gerisini düşünme bacım

1|0
    0|1
  • sana olan sevgisini tezat bir şekilde dile getirmiş..seviyormusun peki sen.. amacın nedir?

0|0
    0|1
  • Seni tanımadan önce yalnızdım, seni tanıdıktan sonra hiç kimsem kalmadı.

1|0
    0|1
  • sende hep kaydbettiklerine üzüleceksin...ası olan ne biliyomusun aşkımdan ölsemde sana geri dnmiycem ve her yeni birgün için yanacaksın daha fazla yanacaksın ...[ tabi terkeden sen isen byle bşey deme hoş değil...]

0|0
    0|1
  • sen işte butun bunları bekleyeceksin ve beklentin boşa çıkınca avcunu yalayacaksın.bende senden kurtulmanın mutluluğunu yaşayacağım...

0|0
    0|1
  • Ben hiçbırsey yazmazdım bu tıp seylerı sevmıyorum

0|0
    0|1
  • Bişi yazma. At kafası gönder.

0|0
    0|1
  • Gercekten seven olsaydın ordan burdan bulduğun sozlerı değil;kendı aklından ve kalbınden gecenlerı yollardın. Hangı sıteden buldun bunları derdım. Sınırlnır falanda takma kafana daha sonra ıcınden gecenlerı bır bır döker sana :)))

0|0
    0|1
    • Çok saol canım rahattın beni :)

• ne demek tatlım senınkı bıraz kendını akıllı sanıyo o kadar :))))

• cevap vermemek en büyük cevap, çünkü adam bildiğin ciddiye almış sana uzun uzun yazmış yani :D takmış seni umursamış :D yazma ki delirsin

0|0
    0|1
  • bu cmleleri o mu yazdı örmk mi koydun bilemiorum ama eger o yazdı diorsan bu yazıyı daha önce okumuştum kndi cmleleri değil bnce kndi adına cmle kurmayı bile başaramayan birine kndini yorup cmle bile kurma..

0|0
    0|1
    • kendi yazmış ama calıntı oldugunu burdaki arkadaslar söyledi sagolsun

• gerçekten umrunda olmayacağımı düşünseydin bu kadar yazmaya çaban olmazdı

0|0
    0|0
  • bu mesaja ben olsam '' anlamadım baştan anlat '' diye cevap verirdim. Mosmor olurdu .

1|0
    0|0
  • Eyvallah.

0|0
    0|1
  • uuuf aqır olmuş bu sözler sen önce sewip sevmediğine karar ver derim pişman olmak fayda etmez sonradan

0|0
    0|1
  • Ne yazdın?

0|0
    0|0
  • Unutmanın ve mutluluğun huzurunu yaşamak aşka en büyük ihanettir...

Demek ki sen sevgime değmezmişsin...

Yazık sana unuturken mutluluklar...

0|0
    0|1
  • hiç bişi anlamadım bu nası soru daa

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...