Aldatılan kadın ne yapmalı ?

aldatılan kadın size ne yapmalı ?yani bu kadın evli ve çocuklu olduğunu düşünün .eşinin kaçamaklarını görmezden mi gelmeli yoksa boşanmalı mı hemen ?

0|0
30|34

En İyi Erkek Görüşü

• erkek ile kadın yaradılış gereği cok farklı özelliklerde insanlardır, bunu asla bahane olarak söylemiyorum ama öyle..kendini sunan bir kadına erkeğin hayır demesi nerdeyse imkansızdır..erkegin aldatmasında önemli olan o imkanı karşı taraf mı ona sunmuştur erkek kendisimi o ortamı hazırlamıştır..eğer anlık gelişen ve tekrarlamıyca konusunda emin olabiliyorsan evliliğini hiç bozma özellikle cocukarın için..

evliliklerdede erkegin ilişki istegini geri cevirmeyin hatta onun istemesini beklemeden kendiniz isteyin aksi hallerde genellikle sonuc aldatma olur..

0|0
    0|1
    • ben hamileyken sanırım cinsel hayatımız durağan geçti ondan olabilir mi ikiz taşıdığım içinproblemliydi hamililelik

• öle çünkü kadın kaç ay oldu görüşmeyeli demiş demek ki ben 6-7 aylıkken falan olmuş bu olaylar üzücü yaa şimdi ona nasıl sıcak davranıcam ki eşime yani

• bana mesaj atabilirmisin (yanlış anlama farklı yere cekmiycem)

Erkekler Ne Diyor 33

• Affetmek, ikinci şans vermek yeni bir aldatma fırsatı vermektir...

Çocuklar mutsuz bir ailede büyüyeceğine anne babanın ayrı olması çok daha iyidir.

1|0
    0|0
    • ölede bebeklerim çok küçük

• O zaman boşanmaktan beter et. Ne bileyim. Aam bir daha cesaret bile edemesin.

Yoksa bu durum tekrarlanır. Blöf olsun diye boşanma davası falan açabilirsin belkide.

• üff bilmiyorum kafam karşık

• butamamen senin kararın aslında affedebilir veya ayrılabilirsin tabiki bunun için aldatılan eşin ekonomiik durumunuda göz önünde bulundurman gerekiyo. ayrılmasanda en azından gözünü korkutmalısın bu konuda.

0|0
    0|0
  • boşanma sakın boşn diyenlerde ya tuzu kuru ya bekara karı bosamak koly dıye bır söz var onun gıbı yanı.MALESEF ERKEKLERIN TABIATI BIRAZ BUNA MUSAIT ALDATMAYA YANI.AMA 3 ÇEŞİT ALDATAN ERKEK VAR1..ALDATIP HERKESDEN GIZLI BIR ILISKI YASAMANIN HAZZI.2 .KADINLARIN KENDINI ÇEKICI BULMA HISSI .3 ALDATIP BENI GIBI VICDAN AZABI DUYAN TİPLER .yanı her aldatan adam karısını sevmedıgı ıcın aldatmaz.egosunu tatmın etmek dıyelım.BENCE AL KARSINA KONUŞ AYRILMAYI HISTETTIR .AMA AYRILALIM DEME.ALDATILMANIN NE KADAR KÖTÜ BIR DUYGU OLDUGUNU SÖYLE BUNU BEN SANA YAPSAYDIM SEN NE HISSEDERDIN DE ADAMI DUYGUSAL OLARAK ÇÖKERT DERIM BEN BENCE PİŞMAN OLACAK SENDEN ÖZUR DILICEK .KOLAY GELSIN KARDEŞ .bır erkek olarak ben böyle dusunuyorum.

0|0
    2|1
    • evet haklısın boşan demek kolay ikiz bebeklerim var eşimi kaybetmek istemiyorum onu seviyorum

• Boşansan kendi ayaklarının üzerinde durabilirmisin¿

0|0
    0|0
    • dururum ailemin yanına giderim

• O zaman hiç sesini çıkarmayacaksın bir köşede oturup çocuklarını büyüteceksin

• sesimi çıkarmıyorum zaten

• kesinlikle ve kesinlikle affetmeli ama cinsellik kozunu iyi kullanmalı

0|0
    0|0
  • Görmezden gelirse bu adam daha da abartmaz mı olayı.

0|0
    0|0
  • akıllanmalı

0|1
    0|0
  • bir yapan birdaha da yapar. eğer affedersen devamı da gelir ben sana söyleyeyim. Aldatan Erkek Adam değildir.!

1|0
    0|0
    • aynen ne eksik yaptım anlamadım ki yeni oğum yaptım ondan mı ki

• ben anlamıyorum kadınları artık

• normaL...

• eşin seni aldatıyorsa kendininde problem aramalısın. Demekki ihtiyaçlarına cevap vermiyorsun sorunlarınız var. yoksa kimse mutluluğu dışarda aramaz.

0|0
    0|1
  • Oturup adam gibi konuşacaksın. eğer yola gelmezse kendi bilir . ama onu yola getirmeye çalışmalısın

0|0
    0|0
  • boşan.onsuz da yapabildiğini görsün. göz yumarsan kendi kişiliğinden ödün vermiş oluyorsun.

1|0
    0|0
  • boşanaLI

0|0
    0|0
  • bu soruyu italyana sormuşlar kocamı vururum demiş

fransız: ağlarım demiş

ingiliz: kadına haddini bildiririm demiş

ispanyol: hem kocamı hem kadını vururum demiş

türk: benim kocam yapmaz

0|0
    0|0
  • boşan olsun bitsin neden dersen seni sevseydi veya deger verseydi birbaşkasına gitmezdi

illaki okişyle evlisindiye tüm önrünü onunla gecirmek zorunda degilsin belkide seni gercekten sevip deger verecek birini bulabilirsin

0|0
    0|0
    • bebeklerim var

• seni aldattıgını bilebile onunla yaşamaya devam edersen herzaman aklında bir soru işareti olucak acaba yine yaparmı diye? ayrıca seven erkek asla aldamaz unutma

• bence kesinlikle boşanmalı. boşanıp yolları ayırmayı düşünmüyorsa görmezden gelmeli. hem aldatıldığını fark ettiğini belirtip hem ilişkiyi sürdürmek olmaz.

0|0
    0|0
  • şimdi boşanmak cözüm degil boşansa ne yapacak hele birde türkiye boşanmak imkansız. görmezden gelse bu kadın hayatda bunu yapamaz. ateş ateşle karşılık verse o zaman da gruru var bence ayagına taşı bagla denize atla :)

0|0
    0|0
    • o beni aldatıı ben öleyim mutlu son bebeklerim var kardeşim yazıklar olsun sana yaa bir anneyle konuuyorsun sen şu an

• Erkeğin veya aldatanın ekonomik gücü yeridneyse özellikle boşan gitsin. Bir de tazminat davası, ohhh.. ölene kadar yeter para varsa karşı tarafta :)

0|0
    0|0
  • ayrılmasın fakat velayet için önce ispatlaman gerek annenin babanın yanına dönersin daha önce hiçbir işte çalıştın mı?

0|0
    0|0
    • ayrılmalısın olucaktı hiçkimse vazgeçilmez değildir

• üüzlür ama sahip çıkarlar tek çocuğum zaten

• iyi işte boşan gitsin

• bu tamamen tartışmaya açık bir konu, sen istediklerini veremiyor olabilirsin, o maymun iştahlı olabilir, nedenleri ile sormadan, karşılıklı konuşmadan bir karara bağlamak anlamsız olur.

0|0
    0|0
    • nedenini soramam hiç bebeklerim çok ufak

• bende hata yok yeni doğum yaptım ben eşimden 11 yaş gencim bide yuh yaa

• konuşarak aşabileceğinizi düşünüyorum. eğer hayır ben beni bir kere aldatan adamla olmam bir daha diyorsan o senin bileceğin iş ama konuşmadan çözüme kavuşturabileceğin bir durum olduğunu sanmıyorum

• Bence aldatıldığının kanıtını ortya koyabilmeli önce.Mahkemede yüklü bir tazminat ve çocuğun velayetini elde edecektir.

0|0
    0|0
    • elimde skype çıktısı var konuşulmuş ordan

• Güzel bir detay yakalanmış tebrik ediyorum.Karalar bağlamaktansa güçlü kalabilmeyi bu şekilde başardığınız sürece muvaffak olacaksınız.

• evet onu saklıyorum

• zor bi karar neden çocuk o suçun cezalısı oluyor devam etse yaşam yaşam olmaktan çıkıyor kendimize gelmeliyiz

0|0
    0|0
    • evet aynen çocuklar problem yaşıda küçük

• şu an çalışamam bebeklerimi bırakamam ikizlerim var

• analı babalı olsunlar ayakları bassın yere başlarsın

• Onu geri nasıl kazanabilemnin yolunu aramalı.Çünkü kadınlar genelde bunu yapıyor..

0|0
    0|0
    • iyide zaten benimle ilgileniyor öyle ilgisiz falan değil

• Aldatan zaten bunu yapmalı diyorum ben de.Sana ilgisiz davransa aldatıldığını düşünürsün.Seninle normal zamandan daha çok ilgileniyorsa anla ki başka biri var bunu sana belli etmemek için seninle daha çok ilgileniyor.Böylece sen onun seni çok sevdiğini düşünüp şüphelenmiyorsun.Ama sanırım yeterli olmamış yine anlamışsın.Çocukların olması iyi düşünüp karar vermeni gerektirir..

• ben nette yakaladım bide telde mesajları gördüm

• sağlamca bir ip bulmalı ve tavana asmalı

1|0
    0|0
  • düzelme imkanı varsa mücadele etmeli, yoksa çocukların durumuna göre karar vermeli bence.

0|0
    0|0
  • o da onu aldatmamalı şans verme yüz bulup tekrar yapar boşa veya ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • boşanmalı

0|0
    0|0
  • boşan ve nafakaya bağla.

0|0
    0|0
    • boşanmak istemiyorum

• hayır yok

• niye aldatıyor ben anlamadm.

• Bir an önce boşanmalı ve hayatına bir yön vermeli diye düşünmekteyim...

0|0
    0|0
  • Aldatmalı... :)))

0|1
    1|2
    • okadarda değil

• 2 aylık bebeklerim ben 25 yaşındayım eşim 36

• Genellikle "yeni dogurmus karısına karsı bu sekilde davranıyor erkekler" söylemleri boyle talihsiz olaylar sonrası yasanıyor... Esın 36 yasında, belki bir gecis evresindedir. Hani erkeklerde war ya o evre..

• Yapan yine yapar...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 30

• Eger bir kadin aldatildiysa ve bunu affederse, aldatan adam bunu birdaha ve birdaha yapar. ben herseyi affederim, ama aldatmayi asla. cocuklarim bile olsa ayrilirim. Bu boku birkere yiyen bir insan bunu herzaman yer. bunuda unutmayin... bunu kac kere gördüm

1|0
    0|0
  • Senle ayni durumdayim 3 sene bitti evleneli ama evlendigim gunden beri hep yalan hep yalan devamli gözü dışarda yanimda bile bakiyo soyleyincede o niyetle değil goz kayıyor diyo ben 21 yasindayim o benden 7 yas büyük hepse 35 yaşında 16 yasinda yani yas farketmeden kac kişiyle telenfonda yakaladim hep sustum ailem icin kavga ettim evi tetk ettim annemlere gittim bide yaptihi hata yetmezmis gibi uste cikmak icin oda bana şiddet uyguladi ailesi desen hep ogullarini tuttular affet bisey olmaz evemi getirdi falan simdi annemlerdeyim bir hafta oldu tekrar yakaladim mesaj bayramdan beri devamli başkalarını rahatsiz ediyomus ben esimin butun aldatmalarini hep ruyamda görerek ortaya cikardim oda allahin hikmeti eve gelsi isten bende yemek hazırlıyorum iceri girdim tel elinde sıçradı bende napiyosun dedim tele baktim bisey yok silmiş ben en son aldattiginda hattini kirip yeni hat aldim kendi uzerime ve devamli takip ettim ve bu sonuncusunuda öyle yakaladim yine siddet uygulada ve dinen bosadi istemiyorum dedi babasi beni dövdü ilkten haklısın bu son bidaha yapmaz falan dediler ben susmayinca dövdü sabah ise gitti tabi gece annesinde yatti almadim eve annemlere geldim 1,5 yasinda oglumla ve geleli bir gun oldu bu seferde baska kadinla konusuyodu ben telden goruyodum kadini aradim bana ne diyorsun ya git kocana soyle dedi ben ona her istediğini verdim arkadas oldum anne oldum yuvama sahip ciktim ama o bunun degerini bilemedi simdi bosanmak istiyorum o zannediyor ben her zaman ki gibi kalip donucem öyle iste çocukların vok kucukmus bu ilk hatasiysa hemen bitirme herkez hataya düşer ama tavizde verme yeni doğum etmissim sevgin ilgin cocuklarada bölündü bazi erkekler eslerini çocuklarından bile kiskanir bazen alisana kadar inşallah bidaha yasamazsin böyle bir şey hatasiz kul olmaz ama bir daha boyle yasarsan dusunme bile bak ben kac defa yakaladim sans verdim cokda üzülme sütün kacar o bebeklerin sana ihtiyaci bar otur konus nedenini sor

0|0
    0|0
  • Çocugun daha çok uzulucek bu durumda emın ol evdekı gergınlık , kavga, gurultu hem senı hem de çocugunu daha çok yıpratacak , en dogrusu bosanman

1|0
    0|0
  • aldatılan kadın eğer ayrılmayı yuvayı dağıtmayı göze alamıyosa açık aramamalı yani aldatıldığını ispatlamaya çalışmamalı.bunu ispatladıktan sonra gidemiyosa adamla yüz göz oluyo iyice suyu çıkıyo.haa eğer yok bende o güç var diyosa ispatını etsin suratını tükürüp yoluna baksın

0|0
    0|0
    • bilmiyorum eşimi kaybetmek istemiyorum

• Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin inş canım.

• inşş canım ya çok sağol

• büyük konuşmak istemiyorum ama bence ayrılmalı çünkü bi kez yapan bi defa yapar. hem kadın tamam affettim dese bile sonra gene aklına gelir ilişki sorun olmadan yürümez aldattıktan sonra

1|0
    0|0
  • bence affetme.. ben affettim yine yaptı. kişinin kendi karakterinde bu varsa engelleyemezsin. yeminler sözler flaan filan hepsi boş inanma. bi kere yapan bi daha yapacaktır. bizzat yaşadım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Terketmeli

0|0
    0|0
  • ayrılın cocugunuz varsa buyuyunce daha zor olur smdı kuckseler akılları ermıyorken bıtırın derımm yuva yıkmak degıl derdım aldatan ınsan bır degıl ıkı degıl bnu sureklı yapar ya katlancaksınız suscaksınız ydaa ayrılcaksnız secım sıızn

1|0
    0|0
  • esinin kacamaklarına göz yumduğumda kendisi yıpranır . zaten böyle bir adamın cocuğuna hayrı da muamma acilen bosanıp yeni bir hayata adım atmalı söylendiği kadar kolay degil elbette ama caba göstermeli

1|0
    0|0
    • kolay değil ama bilmiyorum

• tabiki kolay değil ama bu sekilde sadece kendisi ve cocuğu zarar görür . keyfine bakanlar zaten ortada

• Gormezden gelip kendine baglayabilir- omur boyu hayatı iki tarafa da zindan etmeyecekse, kendini kullanılmıs,degersiz hissetmeyecekse, "benim kocam yapmaz!" diye cemkirenlere kulak asmayıp icinden (aldatmayan erkek yoktur, farketmeyen kadın vardır) diyebilecekse.Ya da cekip gidebilir -ki gidenleri sovalyelere benzetirim, "O"nlar hayatı boyunca savasmayı tercih edenlerdir.

0|0
    1|0
    • evet okadar güçlü değilim ama bebeklerim olmasa giderdim

• çok haklısın herkes esiyor gürlüyor yani boşanırım şöle yaparım böle yaparım kolay değil ama başa geldiğinde .başka sorunumuz yok canım gayat ilgili çok iyi bana karşı hiçbir terbiyesizliğini görmedim ama işte bu olay var

• herkesi dinlersen isin icinden cıkamazsın, sen olcup,bicip karar vermelisin, hayat senin hayatın

• Affetmek saflık demektir!

Bırakacaksın!

1|0
    0|0
  • Günümüzde aldatılan kadınlar kendi ayakları üzerinde duramadıkları için buna göz yumuyorlar. Bu nedenle kadınların okuyup iş sahibi olması çok önemli. İhanet kabul edilemez..

1|0
    0|0
  • karaktersizler aldatır işte boş ver en iyisi.

0|0
    0|0
  • esin bu kadinin tadina bakti onu tabi birakir

yine bir güzel görsün bu keste onunla olur cünkü esinin kendine saygisi yoki sanada olsun

belkide simdiye kadar en az on kadinla aldatti seni yine yapcak

0|0
    1|0
    • ++ artilama istedim eksilemisim ozur !

• on kişi olduğunu sanmam belliki bir kere yaptı

• neyse üzülme zaten adam sende on yil büyükmüs pili cabuk bitter bukeste o seni doyuramaz aldatan aldanir

• Affeden kadın aptaldır.

Boşasın bence. Bunu hakediyorlar.

1|0
    0|0
    • aptalım ne yapıyım

• Öncelikle ben tecrübesiz davranıp iş bulmadan evlenmem. Evlenir evlenmez çocuk yapmam, önce eşimi tanırım. Eğer buna rağmen aldatıldıysam boşanırım. Param da varsa ben niye çekeyim ki bu eziyeti.

• valla iş bulmakda olay değil çalışan bir sürü kadında boşanmıyor dul kadın gibi yaşamak zor yaa neyse seninle konuşmak istemiyorum hayatı tanımayan küçük bri kadınsın büyük konuşma

• bence boşamalı...başka birini bulmalı..

1|0
    0|0
  • ayrılmalı bunu göz ardı etme bebeğin var sütün bile kesilebilir stresten :(

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok zor ailen sahip çıkarsa onların yanına git durma

1|0
    0|0
    • ailem sahip çıkar ama boşandığım için çok üzülürler

• o zaman sen ve çocukların bir ömür üzülürsünüz mutsuz olursunuz

• allah korusun

• tabikide ayrılmalı

1|0
    0|0
  • affı yoktur

1|0
    0|0
  • gözden gelmesin. bosa gitsin erkekmi yok sana

1|0
    0|0
    • bebekler var ikizlerim

• yapıcı olun bence

• baska ne olabilir mısti ?

• yapan vazgeçmez boşan bence

1|0
    0|0
    • haklısın ama çocuklar var

• nerden öğrendm aldattığını

• telde mesaj gördüm bide nette

• neden böyle yaptıgını sor hemen kestirip atma çocukları düşünün belki bi anlık hata yaptı

0|0
    0|0
    • öle sanırım ama üzülüyorum

• tamam üzüntünü yaşa ama yanlış şeyler de yapma ikinizde birer yetişkin insansınız halledebilirsiniz inan buna

• biptir etmeli.boşanmak çözüm değil.

0|0
    0|0
  • burnundan getirmeli.donuna kadar almalı pişman etmelii :)

0|0
    0|0
  • ekonomik özgürlüğün varsa çocukların için de kendin için de en iyisi boşanmandır.

0|0
    0|0
  • Sevgılısının/eşinin pipisini kesmeli.

0|0
    0|0
  • erkeğin komandosunu kesmeli. TESTEREYLE!

0|0
    0|0
    • uhhh ne buya acıman yokmu snein olayı kökünden halledeceğine ilişkikurtarılsa olmazı

• Bence boşanmalı.Sorunu açmak fayda etmez.Yapan yine yapar.Uygun zamanı ve fırsatı bulduğunda unutma...

0|0
    0|0
  • mantıklı olmalı en başta.

duygularını bir kenara bırakmalı ve şöyle düşünmeli ben bu adamdan boşanırsam bir geçim kaynağım var mı? varsa.. bas tekmeyi.

eğer hiç bir maddi gelirim yoksa , aynı evi kullanan iki yabancı olun parasını ye adamın. çocuğunu ve kendini düşün .. bu şartlar altında olmaz diyorsan

iş bul , para biriktir , bir kaç yıl sık dişini ve bas tekmeyi.

0|0
    0|0
    • eşimin durumu iyi ben çalışmıyorum ama işe girebilirim bilmiyorum kafam karışık bebeklerimi yeni doğurdum bide

Yükleniyor...