Kapat

Benimki uyuz ediyor beni. Hayat da uyuz ediyor!

erkek arkadaşım sanki beni kafasındaki ideal kadına benzetmeye çalışıyor. gün geçtikçe oran şöyle olsun, buran böyle olsun. yani diyetteyim.eski sorulardan bilen bilir. zayıflıyorum, inceliyorum, yanıma gelince, uzun zaman görmeyince dudaklarıma bakıyor, sen bi şöyle gel bakıyım yapıyor. işleri çok yoğun. hobi gibi ilgilenmesi de canımı sıkıyor. eskiden öğrenciydik tabi, şimdi iş yaşamına geçtik.eskisi gibi vakit ayıramıyoruz. ama kilo konusu doğal olarak çileden çıkarıyor. özgüvenim çoktur. evliliğin bazı sorumluluklarından korksamda, bazı heyecanlar için de dayanamıyorum evlenmek istiyorum. trip atıyorum. dikkat çekiyorum. onun bni düşünmesini sağlıyorum. ayrıca iyi bi iş bulmam lazım gibi nişan için, öyle olmasa da beklemek çok zor. kararsızlıklar çok zor, zaten güçlü bir erkek, evleneceği kadının yatakta kusursuz olmasını istiyo. o yüzden sevdiği kadın olan bana şöyle ol, böyle ol. baskı baskı baskı. nişanlı olmayı beklemek zor, dokunamadığımız için dayanmak zor, idare etmek, rahatlatmak zor..

zor da zor..

offf sıkıldım, bunaldım. yardım... help

Güncellemeler:
yaaa offff o da gözlüklü kazak giyen bi tipti. dinime önem veren ve o doğrultuda yaşamak isteyen bir insan olduğumdan kendisi hafız düzgün bir karakterliydi, hiç bir kızla gözgöze gelmezdi. .. şeçtim. hocama bile sordum.. o da dedi. asistan bayan o benim öğrencimdi göz göze gelmedik. hala da bazı kadınların onu tahrik ettiğini söylesede, şu kadın gibi ol demedi. o kafasındaki kadına değil de, kendi idealine oturtmaya çalışyır.. vardır ya böyle kızlarda kaslı olsun, saçı başı şöyle olsun,..
o hesap, benim için gözlüklerini çıkardı , daha bi baktı fiziğine , giyimine, bi kızla nasıl konuşması gerektiğini bilmezdi.. şimdi öğrendi... daha yeni konuştum... ben senin hobin miyim... zayıflamak gözlük çıkarmaya benzemez dedim...beklerim dedi... işin varsada hayatım bugün çok yoğunum.seninle lgilenemzsem böyle bil de...dedimmm ..ben de anlayış gösteririm dedim. beni tekrar etti. .:)).. bende tamam hayatım çalışabiliirsin. dedim.. ..
beni değiştirmeye değil, geliştirmeye çalışıyor desem..daha mantıklı..

ben de isteklerimi söyledim ona.. kazak giymesinden hoşnut olmadığımı falan söyledim.. şimdi adamı eski akrabaları bile tanıyamıyor :DDD

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aklındaki şehvetli kadın olmanı istiyor ama bu konular anca evlilik altında konuşulur ve dindar bir insan karısı olacak kadını bu kadar düzeltmeye calışmaz sadece maneviyat ve tesettür hakkında fikir verebilir.

0|1
    0|0
    • haklısınız. bencede .. ama 16 aylık bir ilişki. evlilik niyetiyle çıktık. gün geçtikçe hem istiyoruz hem korkuyoruz zor.

• bu isler tamamen sans allah ne yazdıysa onu elde edersin o yüzden oluruna bırak... yoksa ne yaparsan yap hiç bisi düzelmez... döner dolaşır allahın nasibinde biter... bu yüzden ne isteceksen allahtan iste :)

• bende ona kanaat getirdim ... bunu bıraksam diğerinin böyle olmadığını nerden bilelim.. güleceğimiz gün varsa görürüz... çekeceğımız dert varsa da çekicez... bu kadar...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek arkadaşın güçlü bir erkek falan değil

Kendi arzularının peşinde.

Kusursuz kadın aramakta neymiş

Aklınızı başınıza toplamanızda fayda var

hem onun

hem senin.

0|0
    0|0
    • bütün erkekler kendini dünyanın en güçlü erkeği olarak görmek ister. doğrudur.

• kendi arzularının peşinde derken ne demek istedin ..bi mesaj atsana ayrıntılı.

• beni arkadaş ekle özel mesajların kapalı

• Herşey Yataktan ibaret değil... bence sen mutsuz olacaksın bu adamla.

0|1
    0|0
    • yani onu haklı çıkarmak değil de ,sebebini anlamaya çalışıyorum...sen karına mesela tavsiyede bulunmaz mısın? saçını söyle yapmanı seviyorum gibisinden.. yada sevgiline ..her neyse..yada karın gibi gördüğün sevgiline..

• bir tek bile bu soruya bu şekilde cevap veriyorsa aslında yanlış yaptığımı görüyorum,düşünücem. evli misiniz?

• mesaj atabilirsiniz...

• millet anlamamış o yüzden okumak istemedim bi' özet geçer misiniz?

0|0
    0|0
  • aynı uyuz benim arkadaşın başında da var..

0|0
    0|0
  • çokkk dertlisin çoookkk:)

0|0
    0|0
  • yaniii. eee sonuc ne la

0|0
    0|0
  • ee

0|0
    0|0
  • kimin ne kadar düzgün olduğunu allah bilir... yazdıklarını okuyorum o kadar önemsiz ayrıntılar varki sen onu düsünmekten kendi öz karekterini sorgular gibib olmussun... sen onun ideamindeki kadın olamassın ode senin idealindeki ya böyle birbirinzi sever kabul edersiniz yada... gün gelir patlak verir bu iliski...

zaten karsındaki adam edersin... sonra nankörlük eder... senin yerinde olsam ara veririrm bu iliskiye kendimi dinlerim... hafız mı yok baska allah askına... kimse için kendini hırpalama değmez değmez değmezzz...

0|0
    0|0
    • değmez mi gerçekten.

• gerçekten değmez... herkes gibi sende anlarsın birgün... bak ask sevgi bir anda olur zamanla olmaz... 30 yaşındayım hiç görmedim aska önce baslar sonra sevgiye dönüsür derler hiç inanmam... sende inanma... sen varsın bu dünyada herşeyin anlamı vardır sen mutluysan ötesi yoktur... sen yoksan, mutlu değilsen hiç biseyin anlamı yoktur... hersey kendiyle anlam kazanır...

• ALLAH razı olsun yorumlarına...

• güzel kardesim uzak dur bu adamdan sen bence... kimse seni değistiremez sende onu değistiremessin bosuna zaman harcama... bırcak kendi haline... bu çoçuk seni yeterirce sevmiyo galiba insan sevdiği bir kıza bir erkek asla ve asla evleneceğim kız yatakta kusursuz olmalı demez diyemez... sen sensindir ömrünün sonuna kadar onun için farklı görünmeye çalısarak zaman geçiremessin... ben yaptım o hatayı inan senden daha iyiy birini bulunca terk ediliyosun... bırak kendi halina ben böyleyip de noktayı koy oda yapması gerekeni yapsın..

0|0
    0|0
    • bana diyo ki biz birbirmizde evlenicez... sevmiyo da değiliz. karşılıklı... dikkat ediyoruz... yan yana öyle romantik ortamlara dayanamıyoruz ..hep.. evlilik niyetinde olmak.ta kötü yeri geldiğinde ..tek o oluyo...

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle birine sürekli kusur bulan adama sormak lazım

"Hayırdır boyayı mı beğenmedin yoksa boyacıyımı"

0|0
    0|0
    • bacım bi güncelleyip durma daa

• ya kendimle alakalı söylenecek bişey yok. maşaALLAH elhamdülillah güzelim.. ama kilo da değiştirilebilecek ya... yoksa ... güncellemelere güncel cevap... :))

• seni başka birine çevirmeye kalkmamalı, olduğun gibi sevmeli.. sevmiyorsa böyle, zaten seni değil. hayalinde yarattığı kadını seviyor demektir. çok iyi düşün derim bazı şeyler için..

0|0
    0|0
  • bu uyuzlardan çektiğimiz ne ya.

0|0
    0|0
  • bana da sevglm zayfla dyo bnde yemyrm ama syle ol byle ol demesi nrml dgl mi mutlu olcksa yap ddgni yani erkkleri ck anlamam tanimam ama gzu baskasina kaycksa oyle olmk daha mantkli

0|0
    0|0
  • simdi sık dişini bi imzayı attır da sonra rahatlarsın:)

0|0
    0|0
    • sonrasında istediğim kiloya gelip onu öldürücem :))) inşaALLAH

• önce bid dönüp keendine baksın

0|0
    0|0
    • giydiğim yakışır .ama herkes kendi fiziğini bilir ..zayıflasam güzel olur ...ama gündeme getirilmesi .. çok çirkin...

Yükleniyor...