Avrupa maçları başlıyor, Fenerbahçe bu maçlara hazır mı sizce?

arkadaşlar çoğumuzun da bildiği gibi UEFA Avrupa Ligi maçları başlıyor sizce Fenerbahçe bu maçlara hazır mı?

lütfen konu dışı yorum yapmayalım

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçenin kadrosunda hiç bi sıkıntı yok. hatta fazlası bile var şu an. çok kalitli futbolcuları var. ama aykut çekingen bi futbol oynatıyor ve çok inatçı. yani terim in sahaya çıkadığı kadroya bakıyorum, o orta sahadaki adamların herbiri çok sıkıntıda kalınsa santrfor oynarlar. hepsi ama. yani terim inanılmaz ofansif bi kadroyla sahaya çıkıyo. o oyuncuların aynıları bizde de var aslında ama aykut hoca kadroyu bölerek sahaya sokuyo. terim ilk 20 dakika karşı takımın kafasına yumruk gibi inerken, aykut hoca atak karşılıyo. avrupa liginin futbolu hızlı olur. bana kalırsa agresif futbol oynamakta fayda var. golü erken bulacaksın. terimin galatasaraydaki başarısının anahtar noktalaarından biri bu bence. önce atabildiğin en sert yumruğu at. aykut, yumruktan kaçmaya çalışıyo. bu şekilde avrupa da şansımız çok az.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bazı arkadaşlar Fenerbahçenin grubu Galatasaraydan daha zor demiş bırakın arkadaşlar bu işleri bizim gruptaki Manchaster fenerbahçenin grubundaki bütün takımlara bedeldir Fenerbahçe Marsilya ile çok rahat başa çıkacak bir takım birde bir alman takımı var o da fena değil ama fener bu gruptan birinci çıkar hatta Uefada final bile oynayabilir biz ise Manchasterın arkasında 2. olur gruptan çıkarız.

0|0
    1|0
  • her 2 takımda hazır

0|0
    0|0
  • takımımız iyi yolda yapılan son takviyeyle birlikte bir kaç maça ihtiyacımız var takımın oturması açısından rakiplerimizin korkulu rüyasıyız anlıcan:))

1|0
    0|0
  • Kadro genişliği var yanlış tercihler yapılmaz ise Fenerbahçe ilk maçından puan veya puanlar çıkarabilir...

0|0
    0|0
  • fenerbahce şuana kadar hiç bir yıl ne yönetim olarak ne teknik heyet olarak ne futbolcu olarak nede taraftar olarak avrupaya hazır olmadı.sebebi avrupa kupası maclarını öncelik olarak görmemesi bu yüzdende ne kadar yatırım yaparsa yapsın avrupada başarılı olamıyor..

0|0
    0|0
  • meireles ortasahayı toparlar volkan da dönüyo performansının yanında moral motivasyon açısından büyük katkısı var takıma bence hazırız takıma güvenelim

1|0
    0|0
    • içimi rahatlattın teşekkür

• merak etme hepimiz çok eleştirsek de aykut hoca büyük adam ve teşbihte hata olmaz ben onun jakoben tavrını atatürke benzetiyorum atatürk halka rağmen halk için mücadele ediyodu ve birçok kişi onun değerini çok sonra anladı aykut hoca da bugün tüm eleştirilere rağmen kimseye sevimli görünmeyi önemsemeden bildiği yolda ilerliyo inşallah fenerbahçenin yarınları güzel olacak..

• galatasaray şampiyonlar ligine hazır.. ama fenerin hazır olması için zamana ihtiyacı var ve rakipleri ondan çok daha güçlü.

0|0
    0|0
  • Değil bence. gsde hazır değil.

0|0
    0|0
  • möchengladbach ve marsilya maçları en önemli maçlar bence :) marsilyayı bursa yeniyordu neredeyse möchengladbach da en beklenmedik maçlarda puan kaybedebiliyor..

0|0
    0|0
  • fanatik bir fenerbahçeli olarak üzülerek söylüyorum bu gruptan çıkmamız çok zor,

fenerbahçenin grubu gs nin grubundan bile daha zorlu bir grup.

0|0
    0|0
  • bence fenerbahça 4-5 maç sonra hazır olucak oylamaya çünkü krasic geldi oynamadan sakatlandı. meireles gedi takımla maça çıkmadı. sağlam oyuncular var ama gelenlerin alışması ve teknik adamımızın bişraz daha mantıklı olması lazım bence

0|0
    0|0
  • hazır diyebiliriz başarı gelir mi diyecek olsaydın bir Fenerbahçeli olarak maksimum ve en iyimser başarının gruptan çıkmak olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • arkadaşım ya volkan futbol ateşinde hocam izin verirse oynamaya hazırım diyordu ama sağlık durumundan pek haberdar değilim açıkçası durumunu biliyor musun

• en az 1 maç daha yok

• O gruptan çıkarız biz. Alex ile Aykut sorunu çözülsün de.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin gruplardan çıkacağını hatta lider çıkacağını düşünüyorum umarım beni yanıltmaz. (uA)

0|0
    0|0
  • Ortasahada 3 kişiydik di maria öldü,alonso kollarımda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en büyük artımız volkan geri dönüyor.. aykut hoca da artık inat etmeyi bırakırsa hazırız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...