Taçsız kral Metin Oktay vefatının 21.yılı...

Taçsız kral Metin Oktay'ın vefatının 21. yılı Metin Oktay'ı çoğumuz bilmiyorum tanımıyoruz ama duyduklarınızla ilgili, dinlediklerinizle ilgili bir şeyler söylemek isterseniz buyrun...

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Metin Oktay kimdir?

link

Metin Oktay'ın Galatasaray aşkı:

link

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• gözlerimle görme şansım olmadı..babam gençliğinde izlermiş..mustafa denizli metin oktay göztepeli gürkan foçada gençlerle maç yaparlarmış.. babam topa çok sert vururdu direk mirek kalmazdı diye anlatır hep.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah rahmet eylesiin..

0|0
    0|0
  • Rahmet eylesin. Gs floryada metin oktay tesisleri vr

0|0
    0|0
  • galatasaray metin

0|0
    0|0
  • metin oktayımız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray'ın göz ağrısı.. Alışık olduğunuz krallara benzemez o Taçsız Kral.. Aslında bu sevginin takımla ilgisi yok fbli bjkli ve diğer takımları tutanlar bile Metin OKTAY'ı çok seviyorlar, seviyorlardı.

Fenerbahçe için Bir Anısı..

Fenerbahçe ile yaptığımız maçta Kralın ağları delen golü taraftarlar arasında büyük kavga başlatmış o zaman.. Bir sene sonra röportaj için gazeteciler bu soruyu yöneltmiş; "Fenerbahçeye attığınız o müthiş gol ile ilgili neler söyleyeceksiniz?" Kral, "Hiçbir önemi yok o golü fenere atmasaydım konuşmuyordunuz o golün büyüklüğü Fenerbahçe'nin büyüklüğüdür" Beyefendi.. Hayatı boyunca bir sadece bir defa kart görmemiş bir beyefendi..

Beşiktaşlılar için anısı;

Futbol hayatı boyunca sadece bir kart gördü dedim beşiktaş maçında oda.. Maçta annesine ağır küfür edip el hareketi yapan beşiktaşlı oyuncuya durup sol yanağına tokat atıyor. Hakem direk kırmızı kartı veriyor. Bunu gören beşiktaş kaptanı gelip oyuncunun sağ yanağına tokat atıyor böyle bir insana sen bunu nasıl yaparsın diye..

Senin gönül verdiğin takımın armasına sevdalıyız.Tacsız Kral.. Mezarın ışıkla dolsun.. Saygılar.

0|2
    0|0
    • Sadece bir defa kart görmemiş kısmını sadece bir defa kart görmüş yazıcaktım okuyan arkadaşlarım düzeltip okusunlar :)

• saygıyla anıyoruz,Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin iyi futbolcuymus

0|0
    0|0
  • Taçsız Kraaal Metin Oktaaay . Tek aşkıydııı Galatasaraaaay.

Senin gibi Cimbomluyuuu, unutur mu bu taraftaaar .

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • ben ne futbolunu biliyorum ne kişiliğini anlatılanlara baklırsa büyük adam büyük topçuymuş Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Yırttığı ağlar yüzyıllarca konuşalacak büyük adam Metin Oktay

0|0
    0|0
  • taçsız kral metin oktay tek aşkıydı galatasaray senin gibi cimbomluyu unutur mu bu taraftar diye bağırasım geldi

0|0
    0|0
  • ''Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray’ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.”

"Taçsız Kral" METİN OKTAY

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin . TEK KRAL

0|0
    0|0
  • allah rahmet etsin

0|0
    0|0
  • amin

0|0
    0|0