Sarılmak mı? Nedir bu?

Merhaba, sizce bir erkeğin (yanınzda sizden çok daha güzel ve sıcak kanlı bir kız varken ve ayrıca bu erkeğe aşıkken ve erkekte bunu biliyorken) sürekli sizin gözünüzün içine bakması ve gözlerini ayırmaması ayrıca siz yanına geldiğinizde bu bakışla beraber yüzünde salakça bir gülümseme olması.diğer arkadaşınz konuşurken pek ilgilenmemesi, bakmaması ve dinlememesi, Hatta arkadaşınz konuşurken sizi izlemesi.Boynunuzda asılı kolyede yazan bir erkek ismi görünce Kim o? diye sorması.Ve aynı kolyenin diğer arkadaşınızda olmasına rağmen ona sormaması. Ve yanınızdaki arkadşnızla onun yanına yeni geldiğiniz halde birtek size sarılması, tabi sarılırkende hipnozdaymış, böyle uyu felcindeymiş gibi hareketlerde olması ve hala sizi izlemesinin anlamı nedir?

Kızlar cevabı sizden bekliyorum

Nedir anlamıııı?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• verin kızlar cevabı, biz paralize olduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ondan değil senden hoşlanıyo işte uzatma D:

0|0
    0|0
  • Biri cepte e bitane daha cebe koyalım mantığı olabilir arkadaşın ne diyor bu vatandaşın böyle davranmasına.

0|0
    0|0
    • arkadaşım başta (ben bu tuhaf davranşlardan one dememiştim) ama o da kendisi anlattı bana: bana çok soğuk davranıo, çok arkdaşça işte abi kardeş gibiyiz, ilgisi yok, hatta dediki arkadaşım, ben ona baktığımda böyle bakışımı hissedio ve bakmıo rahatsız oluyo sanki dedi. benim hiç ilgim yok zaten o kişiye.Ama yaptıkları bunlar yani.

• Güzellik göreceli bir kavramdır yani izafidir seni daha güzel buluyor olabilir lakin arkadaşına ve sana büyük saygısızlık ediyor . Tam bir hamlık örneği.

• yani ve ben bu kişiyle tartıştım zaten. hani gayet mesafeli davranıyorum. Mesela kolonyağı verio arkadaşım atlıo hemen ben teşekkür edip istemediğimi söyledim.Bi baktım abartısız elinde kolonyağıyla öyle donup kalmış eli havada felan. elime doğru bakıyo ama böyle donuk bakışlarla. baktım ve elimde yüzükten başka bişey yoktu..

• Bunları yazmana bile gerek yoktu.Senden hoşlanıyor işte bunda bilinmeyecek birşey yok :D

0|0
    0|0
  • bir kolumda ingiliz bir kolumda rus iki tane sevgilim ortasında ben bunun adı sarılmak..

0|0
    0|0
    • Anladım da şimdi Ben senin adını çıkaramadım sorun orda :D

Kızlar Ne Diyor 7

• ben anlamadım ki yaa bi kaç cümleden sonra benm devreler yandııı

0|0
    0|0
    • ya bilmem kim varken bilmem ne olmuş olmuş bişilerr

anlamadım ben kim kime bakmış kimn nerde hangi kolyede adı yazıomuş biri sormuş diğerine sormamış yani uzun..garip..hiç de anlamam her zaman kısa net severim ben olayı

• yazıyı gördün okumasaydın canım?

senin devreler yanıosa :)

• senden hoşlanıyor gibi yapıyor..ilgini çekmek amaç..çekmişde zaten.

0|1
    0|1
    • yani bu adamın amacı iyi değil ve sahte davranışlar diosun

• Yolu buldum ama ipler senin elinde.Kapında ağaç olup yeşereceğim ozaman.

• bilmem..sabrına bağlı

• ohoo adam sana aşık :D

0|0
    0|0
  • sevişme zamanı

0|0
    0|0
  • öbür kiza asik.

0|0
    0|0
  • ben sana sende de var bişiler demiştim .. terslemiştin ama hala merak ettiğine göre var nalet olsun hiç yanılmam :D

yine öptüm çok.

0|0
    0|0
    • ne terslemesi canım ya senden gizlim mi var..

gizli kullanıcı.

• bu adam 30 yaşındaydı ve siz de 18 demi? hatırladım seni... :D kolyenin aynısı kzı arkadaşında da vardı.. adamın adı yazılıydı ..felan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...