Kapat

İlk tanıştığnız birisiyle hemen öpüşür müydünüz?

diyelimki baiyldiniz oğlana tniasdiniz filan bulyuusoyrüsnüz koşnuyorsunuz her şey güzel daha 3 hafta olmuş hemen elini tutuyum çok hoşuma gidiyor çok çekiyor beni gibi hemen opyuşurmuydunuz fazal yaklaşırmıydınız

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• 3 haftamı olmuş : ))))) 3 hafta sonra elini tutacan yani bayıldıktan sonra... hiç tutmasaydın ? evlenmeden tutturmam deseydin ? kaşar değilde genelde onlara kezban derler...

0|0
    0|0
    • ya okadarda degil hemen elini tutmamki ne bilyiim ya duygularima hakim olmama gerekdigni düsündüm kezabn miyim simdi ben

• ya cok güzel konusudn kafam karisdi :))

• el ele tutuşmak.. öpüşmek ..bunlar çok farklı birşeydir.. cinsel ilişkiye girmek farklı birşeydir.. ama nihayetinde ikiside suç değildir ve tüm canlılar içindir.. sevgiliyle arkadaşı ayıran nokta budur.. arkadaş ' sevişmediğin sevgilidir ' ... eee bu cocuk senin arkadaşın mı? sevgilin mi ? herşey açık ve net diye düşünüyorum ..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• içinden geldiği gibi davran hayat bir satranç değildir.

1|0
    0|0
    • icimden öpmek geliyor cok cekici bir erkek cünkü

• öp gitsin o zaman..karakteri düzgünse tabi.çekiciliğine kanıp kendinizi kullandırtmayın.

• öpüşmek karşındakini sevgi göstergesidir...

Hemen bodoslama bir şekilde de olmasına karşıyım...

Aşk keşfedilmeyi sever, hızlı gidip kaza yapmak istemiyorsanız olayları akışına ve yeri geldiğinde yaşamak en güzeli (fazla abartmadan)

Belki yanağa sıcak bir öpücük kondurulabilir...Çünkü sonuçta birliktesiniz...Soğuk davranmak yanlış olur kanaatindeyim...

0|0
    0|0
  • yaniii

0|0
    0|0
  • insan aşkı sevgiyi keşvetme yaşındayken cinsel balamdaki yaklaşmanın başlangıcı olan öpüşmeyi 3 haftalık biriyle yaşarmı 3 ay sonra yatağa girme dikkat et derim bugun hayatımın aşkını bulsam evlenirim diyosan yatağa giden yolda değil nikaha giden yolda ilerlemen senin hayrınadır..

0|0
    0|0
  • türkçe konuş ya resmen işkence çektim okumaya çalışrıken.yarısına kadar okudum ama hiç bişey anlamadım

0|1
    0|0
  • Yok gizli arkadaş malesef. Zamanın geçmesini isterim. Oldu ilk 3 haftada kızın tadına bakmaya dudadğından başlayım. Biraz zaman geçsin isterim. en azından 2-3 ay arkadaş takılmam lazım. Ondan sonra duruma göre... :/

0|0
    0|0
    • yani hemen degil 2-3 ay beklersin ok

• yaklaşıyorlar genelde.

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak samimiyetle cevap vereyimm ben erkek olarak aynı seyii yaşadım 1 hafta önce kızla tanıstık 2 saat sonra dudagıma yapıstı ama 2 gün sonra ask bitti aşkınn zor olanııı kızın birazzz zor olanı iyidirrrr

0|0
    0|0
  • hemen öpüşen kadın hakkında iyi seyler dusunmem açıkcası

0|0
    0|0
  • oglanla opusmem:D

0|0
    0|0
  • Biraz aptalca olabilir

0|0
    0|0
  • sacmalama lan :D ismin çıkar.

0|0
    0|0
  • ortam gerektirirse gerçekten hoşlanma elektrik meselesi varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Sag elimle mutluyum :(

0|0
    0|0
  • vallla masumiyetini kaybedersn

0|0
    0|0
  • Öylelerine biz kaşar-ı nizam diyoruz...

0|0
    0|0
  • HAYIR

0|0
    0|0
  • Eveeet :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• öperim .

0|0
    0|0
  • fazla yaklaşmamak iyi sanırım:))

0|0
    0|0
  • duruma bağlı aslında ama öpüşmem herhalde yine de

0|0
    0|0
  • soruyu okudum ama anlayamadım hem tanışmak ilk kez ve tek kez olur zaten.

0|0
    0|0
  • ben öpüşürdüm

0|0
    0|0
  • Yok canım olur mu öyle sey

0|0
    1|0
Yükleniyor...