Eski sevgilimi delirtmek istiyorum ama nasıl?

meraba, 1sorunum var. eski sevgilimle 1yıl birlikte olduk. ama ayrlmak istedi 5 ay önce, bir şey diyemedim razı oldum. bir kaç gün sonra yeni biriyle- terbiyesizin biriyle çıktığını duydum. kavga oldu. neysee... 4aydır unutmağa çalışıyorum. ama 2gün önce onu yolda gördüm. gözümün içine öyle bakıyorduki, dayanamıyordum. hasret dolu bakışlarla. naapacağımı bilmiyorum. 1gün sonra okullar açılıyor. naapaçam. biliyormusunuz naapmak istiyorum. onu delirtmek, pişman etmek istiyorum. nasıl ama?

Güncellemeler:
ama onun arkadaslarindan hoslanmiyorum

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• biraz umursamıyormuş gibi davran , o yokmuş gibi. direk dikkatini çekersin zaten. sen üstüne düştükçe o şımarır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle gereksiz intikamlara girmenin kimseye bir faydası olmaz, sonuç olarak o senin kölen değil, istediği dakika ayrılma özgürlüğüne sahip.

0|0
    0|0
  • kurnaz ol

0|0
    0|0
  • bu sevgi ah bu ne ızdırap !

unut gitsin

delirtsen eline ne geçecek ?

daha çok kendi ruh sağlığını bozacaksın.

O zaten seni unutmuş

derdi olan sensin

Allah şifa versin.

1|0
    0|0
  • affetmek sana daha çok değer kazandırır. bırak kendi haline. sana bulaşmasın da ne halt yerse yesin... eski sevdiğinden intikam almak ne yaa. sen de sevdin onu unutma...

0|0
    0|0
  • hemen çirkin birini bul onunla görsün seni sonra ben gidiyom ellere sen vur götünü yerlere diye mesaj at :)

0|0
    0|0
  • sende onun gıcık kaptığı bi çocuk bul yalandan 5 lira ver o gördüğünde sizi sevgili gibi davranın aklı başına gelir belki gelmessede gece rahat uyuyamaz emin ol

0|0
    0|0
  • sizin kavganızı görmek isterdim...

0|0
    0|0
  • umursama onu

0|0
    0|0
  • Umursamaz davran mutlu görün göz temasına girme, yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • Umursama ama umursamıyormuş gibi yaparken kendini de fazla kasma belli edersin. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • o sen gördükçe delirecektir sen yüz vermesen

0|0
    0|0
  • Lise döneminde ergenlik çagında olundugu için normal böyle şeyler...

0|0
    0|0
  • ya bende arkadaşlarından hoşlan demiyorum ya hoşlanmış numarası yapcaksın 5 dk ölmessin ya

0|0
    0|0
  • kanma hemen... o sensiz kaldığından yeteri kadar delircektir zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok umursar emin ol

0|0
    0|0
  • birini delirtmek istiyorsan gerçekten unutucaksın. Gerisi hava civa.

0|0
    0|0
  • Delirticem ne derlerse desinler diyorsan en yakın arkadaşıyla çık veya da onun hiç sevmediği biriyle

0|0
    0|0
  • hiçbir şey olmamış gibi davran ve onu umursama bak o zaman nasıl delirecek...

0|0
    0|0
  • umursamayacaksın bırak o seni özlesin

0|0
    0|0
  • bu kafayla zor.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yokmuş gibi davran delirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...