Kızlar hangi durumlarda yalan söyler?

Kızlar hangi durumlarda yalan söylersiniz sevgilinize örnek arıyor diyor nerdesin ama yalan söylüyorsunuz arayınca açmıyorsunuz saat geçmeden mesaj atmıyorsunuz isteydim falan gibi sürekli birşeyler saklar gibi bi halleriniz var neden böle olur ?masum yalan dedğiniz şeyler nedir? böyle yapınca çıktığınız şüphelenmekte haklı değil mi

Güncellemeler:
bilerek telefonu açmiyorsunuz meşgule atıyorsunuz bu arada tamam diyip konuşurken telefonu yüze kapatmakta neyin nesi ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• annem yanımdayken gec yazarım.

özel işlerim oldugnda yanı erkeklere söylenmıcek bı neden olrsa ozaman yalan sölerım..

ama belkı senınkı sana naz yapıodr ondan gec yazıodr sen bıraz degsık davranıosan fazla ılgılenmıosan senden daha fazla ılgı beklıodr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ooooooooo erkeklerin söylediği yalanların yanında hiçbirşey :)))

+nerdesin aşkım?

-evdeyim uzanıyorum aşkım :)))

(arkadaşının evinde 5.birasını yudumluyor)

bu işin kızı erkeği yok,insanlar yalan söylerler. İstisnalar da var tabi.

0|0
    0|0
  • müsait değildir,yanında ailesi yabancı arkadasları falan vardır.Daha uygun bi zamanı kolluyordur.

belki sana söyleyemeyeceği özel bi işi vardır.çok takma :)

0|0
    0|0
  • ikiniz için birşey yapıyordur seni kaybetmek istemiyordur söyler. sürpriz bişey yapcaktır söyler. seni sevdiğine eminsen seni üzecek birşey yaptıgını zannetmıyorum.

0|0
    0|0
  • ağda yapıncada mı dicem ağda yapıyorum aşkım kusura bakma işim var.:))))

yalan sölerimmmm tabikiiii bazı durumlardaa.

0|0
    0|0
  • boyle yapinca suphelenmekten hakli..

her ne olursa olsun durustlukten yana yim..

bana yapilmasini istemedigim seyi baskasina yapmam..

0|0
    0|0
  • Ona hediye alıyosam yalan söylerim.

0|0
    0|0
  • tuvaletteysem ne biliim epilasyon falan yapıyorsam ya da söylenmesi uygun olmayan durumlarda sevgilim aradıysa mutlaka yalan söylerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben mesajlasmıyorum gunde 1 kere arardım yarım saat konusup kapatırdım bırde yatarken ıyı geceler derdım o kadar mesaj benı sarmıyo sesini duymam gerek karsıdakının lise zamanlarında mesajlasırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...