Terk edildiğinizde acınızı, üzüntünüzü nasıl dindirirsiniz?

Bu arkadaşlık olur, sevgili olur..

Kim tarafından terk edildiğinizi ve bununla nasıl başa çıktığınızı

özetle anlatabilir misiniz ?

0|0
30|53

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla iletişime geçmek yerine acılarınla baş başa kalıp kendini toparlamaya yoğunlaşmak daha faydalı olur. Özellikle ayrılığın ilk günlerinde eski sevgilinle temas halinde olmak acı verir.Duyguların daha da yoğunlaşmasına sebep olur. Buda kendini toparlamanı uzatır. Ayrılığın ilk haftalarında ilişkini tamamen kesmelisin.Sadece ondan uzak durmak acılarını tetiklemeyecektir, geride kalmış ilişkinizi hatırlatacak hediye veya birlikte gezdiğinizde almış olduğunuz bir eşya da sana zor anlar yaşatacaktır. Bu eşyaları kaldırmak ne kadar zor olduğunu biliyorum fakat acılı günleri hızlıca geride bırakmak için önemli. Özellikle evinde eski sevgilini hatırlatacak hiçbir şeyin kalmamasına özen göstermelisin.Tüm bunlar kendini toparlamaya yardımcı olacaktır.Çikolatanın aşk acısına iyi gelir Çünkü çikolata tüketerek mutluluk hormonunu salgılarız ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar.Sadece çikolata tüketerek acılarınızdan kurtulmak mümkün olmayacaktır.İlişkide ayrılık yaşadıktan sonra arkadaşlarınla temas halinde ol, bu önemlidir.İnsan yalnız olduğunda daha çok düşünür, arkadaşlarınla vakit geçir ve onların desteğini al. İçinde bulunduğun duyguları anlamaya çalışmanda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• net cevabı kişiye göre değişirdir. biraz açarsak ve seçeneklendirirsek;

- sosyal olmak

- nadiren rahatlamak için hüzünlü parçaya izin vardır ama genelde zorlada olsa neşeli veya normal şarkılar dinlemek.

- bir başkasına bir şeyler hissetmekten korkmak gibi saçmalıklara kapılmadan, insanları hala beğendiğinizi kendinize itiraf etmek böylece duvarları kırıp, yeni birinden hoşlanabileceğinizi keşfedip, yeni sevgili denemeleri

- biraz alkol, rahatlatıcı derecede ve bazen iyi gelir

- yürüyüşler iyi gelir (bu yürüyüşlerde neşeli radyo programları veya yine neşeli şarkılar tavsiyedir)

- bol bol düşünmek ama er/hatun kişiyi değil neden üzüldüğünüzü, tamamen gerçekler üzerine, neden acı çektiğinizi, neden onun sizin için bu kadar önemli olduğunu ve önemli konulardan olan aslında bir kaç aya ve ilerleyen zamanla o kişininde diğer çevrenizdeki kişilerden biri kadar değere sahip olacağını..

- sizi mutlu edecek şeyler yapın( çokolata yeyin, yemek yeyin, aşk filmleri haricinde filmler izleyin, komideye eğilin, kitap okuyun -tavsiyem felsefik roman- ufkunuzu genişletin)

- kişiyle ilgili tüm şeylerden uzak durun(şeyler; haber, her tür bilgi, merak, -resim, şarkı, yazı- gibi belgeleri yok edin.)

- tekrar vurguluyorum bol bol düşünün. insanların kendileriyle ilgili gelişim kaydedebildikler, kendilerinin olumsuz özelliklerinden kurtulup güzel özellikleri kazandırdıkları ve bunu kendi keşifleriyle yapacakları bir dönemdir üzüntü dönemleri, özellikle aşk sevgi gibi saçma üzüntü dönemleri ölümsüz, hastalıksız bir kişi kaybı dönemi olduğu için s..edin sadece düşünün, eşşek kadar adam oldunuz neden bu hale geldiniz diye. saatlerce düşünebilirsiniz. onun neden kendinizden bile daha önemli olduğunu, bunu nasıl bu hale getirdiğinizi düşünün ve bunları ne kadar yanlış şeyler olduğunu sorgulayın. saatlerinizi ayırın bunlara.

- yazacak çok şey var ama bu kadar yeter tekrar ediyorum s..et meyi öğrenin.

not: bol bol kahve için, yanına sevdiğiniz çukolatalardan alın ve 2 yudumda bir ufak ısırıkla ağızda eritin :) (uu beybi çok sexi oldu bu)

2|1
    0|0
  • Siz bu şahsı önce tanımadan aşk bilmeden yaşıyordunuz hayatınız gayet güzel gidiyordu yine aynı devam eder ya olduğun gibi görüneceksin ya göründüğün gibi olacaksın

Yok intihar edecekmiş ,yok ıssız bir adaya gidecekmiş aslında bunlar maneviyat yoksunluğu olan insanlarda had safhada bir şey olmuyorsa zorlamanın anlamı yok bu sizin için daha hayırlıdır ola ki oldu bu iş yarın sizin için felaket olduğunu görmeyeceğinizden emin misiniz çünkü Allahtan bir şeyi dilemekle tez istemeyin felaket üstünüze geldiğinizde ne zaman ayağınız çukura battığında o zaman Allah'a yakarmanın anlamı yok bunun için her şeyden önce her şeyin güzelini ve iyisini Allah'tan dileyeceksiniz öncelikle maneviyatınız güçlü olacak Allah'ı bırakıp da aşk peşinde koşmalar madem bu kadar bir insan peşinde koşuyorsun bari Allah'ın rızasını kazanmak için onun yolunda gayret göstermeye ne dersin ha ali hoca, ha hoca ali aynı kapıya çalar bu işler adam gibi adam tabii sizin kişiliğinizle alakalı siz oturup kalktığınız kişiyi iyi süzemiyorsanız tanıyor olmadan bir ilişkiye yelken açarsanız bu tip acıları her zaman yaşamaya layıksınız

bu hayatta ya ünlü ol, ya ünsüz ama karaktersiz olma

0|0
    1|0
  • montla sıç

seviye 4 olmadığım için link kullanamıyorum, googlea gir montla sıç yaz, görsellerde arat :)

1|1
    0|0
  • ben ne dedim

ıssız bi adaya giderim:D

0|0
    0|0
  • 1 türkce müzik dinlemem

2 ona ait ne varsa ortadan kaybederim

3 en sevdiğim bölüm alkol aldım sallanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Rakı her türlü derde devadır, her şeye iyi gelir. İyi gelmediği ve tedavi etmediği iki şey kırık ve çıkıktır, ama bunlarında ağrısını keser :)))

0|0
    0|0
  • ıssız adama dönerim

0|0
    1|0
    • duyguların dejenere olur yapma

• ahahaha ıssız adam diye anladım :-P

• yoruma gelen yorumlar çok ilginç gerçekten. nasıl bir ruh haliyle yazıldığı merak konusu. ıssız adam diye anladığın doğru, adam ıssız adam demiş zaten :) hayat ne garip uçaklar falan..

• dostlarım yanımdaydı. Alaha şükür 2 tane güzel kardeşimden öte dostum var. yediğimiz içtiğimiz birdir. onlar sayesinde atlattım. çünkü ayrıldığında insan kısa devre yapıyor düzgün düşünemiyor. daima dost dost dost.

0|0
    0|0
  • Bak burda ne var link

0|0
    0|0
  • facebooktan msnden sil fotoğrafları dahil herşeyi sil. rock müzik dinle bir haftada unutursun sakın arabesk dinleme :)

0|0
    0|0
  • başta terk edildiğime çok acı çektim ama artık kaşarlandığım için ayrılık veya vedalaşmalar bana koymuyor.hep bi kötü tarafını ararım ve onunla teselli ederim kendimi...

0|1
    0|0
  • açarsın bir küçük alırısn kadim dostunu karşına aksam 12 de başlarsın sabah 5 de bitiriisn bide uyuku çektinmi sonra ne aşk kalır ne meşk nede üzüntü.. GARANTİ SONUÇ..

0|0
    0|0
  • hayatın en acı gerçeği ölüm var...ölmemişse sorun yoktur benim için terk edip gitmek yerine samimi dürüst olsun bana desinki bu olayın sebebi ne yada davranışlarının değişmesindeki neden de...adam olsun canımı yesin...yoksa terk edip gitti diye acı çekemem o acı çeksin...konser şekspirde bir sahnede vardı...' o seni umursamıyormu sen onu 2 kere umursama...o seni sevmiyormu sen onu 2 kere sevme' olay bu

0|0
    0|0
  • Aklımı ondan uzaklaştırmaya çalışarak. Mesela; PES,Counter vb. oyunlar oynayarak bunlardan sıkılırsam arkadaş ortamına karışarak... Yani anlayacağın bir türlü uğraş bulurum. Ama yastığa kafanı koyunca işte orada baya zorlanıyorsun ama merak etme onun da egalesi var: Kitap oku gözlerini yor o zaman daha erken uyursun.

0|0
    0|0
  • Beni öldürmeyen herşey beni daha güçlü yapar, 1 kere terkedildim. günlerce uyudum, hala uyuyorum :)))

0|1
    0|0
  • aradan bir süre geçer ararsın konuşursun bakarsın ki o seni hiç sallamıyor işte o zaman geçer s...im geçmişini dersin rahatlarsın :)

0|0
    0|0
  • İstese kalırdı, gitmezdi demek ki istemiyormuş. Takmaya gerek yok. Derim kafama göre takılmaya devam ederim.

0|0
    0|0
  • KS ayrılık bölümündeki diğer ayrılık sorularına bakıyorum..

Benim durumumda olan insanlar ne yapıyor, nasıl davranıyor... ne yapmam gerekir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • 2 yıl oldu eski kız arkadaşımdan ayrılalı hala başa çıkamıyorum :) zamanla alışmaya başlıyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • alamanyalı genelde kitap okuyarak bol bol müzik dinliyerek ve işime odaklanarak dindidirim .tabi bol bo lfarklı bedenler alkol ile iyi gider.

0|0
    0|0
  • Hayatımda biri var sanıyormuş beni aldattı terkedildim öğrenmem baya uzun sürdü 2 sene unutamadım .

0|0
    0|0
  • terk eden kişiye göre degişir bence ama sonuçta gitmiştir zaten onu geri döndüremessinki salla gitsin takmamak lazım böyle şeyleri biri gelir biri gider

0|0
    0|0
  • hadi okey oynayalım 4 kişi kalmış sitede :)))

0|0
    0|0
  • isyeaaaaaannnnnn

0|0
    0|0
  • alkol, arabeks ve sessizlik ile baş başa kalarak belki ama çok zor, düşünmesi bile kötü

0|0
    0|0
  • Yolculuk uzun ama durağım burası iniyorum diyen birisi zaten senin yol arkadaşın değildir.. Onun yolu başkadır demek gerek.. Başka yol tuttu diye de suçlamamak gerek..

0|0
    0|0
  • Yeni birini bulurum Türkiyede insandan çok ne varki biri gider biri gelir :D

0|0
    0|0
  • Giden kaybedendir

0|0
    0|0
  • Ensturman çalarak..

0|0
    0|0
  • En kısasını söyleyeyim.Yak bir sigara birde sevdiğin bir müziği aç kafanı dinle :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 30

• bazı şeyleri kabullendircen kendine ve yoluna bakıcan, hayat bu herşeyi tadıcaz buda kacınılmaz bişey, sadece cok kafa yormuycan kendini başka şeylerle meşgul edicen sevdiğin hobiler edincen, oyalandıkca aklına cok fazla düşüncede girmez, birazda olsa kafan rahat olur, ve zamana bırakcan.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım da sevgilim de terk etti.Hem de haksız yere.Kişilikleri kaldıramadı bu kadar sevilmeyi... İkisi de ihanetti.Arkadaşım sır tutamadı,sevgilim de verdiği sözleri.Aylarca hatta yıllarca ağladım.Gözlerime uyku girmedi.Kimseye güvenemez oldum.Arkadaş edinmekten korktum.Seviyorum diyenlere inanmadım.Hep ağladım... Yıllar geçtikten sonra unutmadım,sadece alıştım.Ve bir yararı olduysa da olgunlaştım :) Herkese körü körüne güvenilmeyeceğini öğrendim.Fırsat bulan herkes gidermiş aslında.Ya da gerekli şartlar olduğunda ardına bakmazmış kimse.Yaşanılanlar mı? Hiç kimsenin umrunda değildi.Onlar mutlu.Olan bana oldu kimseye bir şey olmuyor.En önemlisi hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
    • benim kız arkadaşımda senin dediğin gibi hem arkadaşlarından hemde benden oldu.herkezi kırdı aldattığının sırrını paylaştı.oda benim kulağıma geldi.adı çıktı.günlerce ağlamış annesi aradı yazık olanlardan haberisiz.bende ayıp olmasın diye ilgi gösterdim hemde başıma gelenleri bile bile.oda senin gibi pisi pisi aldanmamayı öğrenmiş .umarım böyle bi mevzudan değildir seninkide . kusura bakma senin yorumunu okuyunca direk o geldi aklıma.

• Benimle alakası bile yok.Yazımı iyice okusaydın haksız yere ve kişilikleri sevilmeyi kaldırmadı yazmıştım.Böyle bir benzetme dahi olamaz.Ben hiç bir şey yapmadım.

• gazı wardı sevgılım cok sevıyorduk ıkımız ama bnı terk etmıstı cok uzuldum gunlerce agladım durdum aklıma geldıkce masaj attım ayrılıgın ilk haftasında sonra hıc mesaj atmadım hıc karsılasmadıkta zaten bn face de eklemıstım gazı yı o da kabul etmıs her gun resımlerıne bakıyordum yasadıklarımız aklıma gelıyodu resımleryle konusuyordum dun gece face den bna mesaj atmıs bı soz yazmıs altına da bnı unutma yazmıs cevap yazdım face den konusmaya basladık sonra dayanamadı telefondan konustuk bulusalım dedı gecenın 02,30 da bulustuk konustuk ve barıstık su anda bıle telefonla konusuyoruz cok mutluyuz yaaaa umarım hıc bıtmez

0|0
    0|0
  • Susuyorum genelde

0|1
    0|0
  • terkedilmek veya terketmek yoktan var olan birden orataya çıkan bir durum değil..

çoğu zaman önceden anlaşılır zaten..

sadece adı konur durumun ayrılık dillendirilir..

o yüzden zaten alışmışımdır yokluğuna çok da bir şey değişmez..

hatta çoğu zaman hafiflerim :)

0|0
    0|0
  • En fazla 1 hafta uzulup, aglayip, depresyona girme hakki verdim kendime. En fazla ama. Sonra hayatima devam ediyorum. Nabiim canim terketti diye o gonlunu gun ederken ben aylarca depresyona girip odaya kitleyip kendimi kimseyle konusmama karari mi alayim :) daha neler.

0|0
    0|0
  • hayattaki daha kötü daha ciddi olayları düşünürüm. beterin beteri var

yaşıyorum sağlığım yerinde ailemin de öyle aç susuz sokakta değilim ... der şükrederim

dünyanın sonu değil derim...

0|0
    0|0
  • 3 yıllık sevgilimle ilişkimiz onun ailesi yüzünden bittiginde habire aglayıp duruyordum gunlerce bişey yiyemedim bayılmamak için ayakta duracak kadar bişeyler yiyordum sonra babamla vakit geçirmeye basladık durumu biliyordu daha fazla vakit ayırdı kafeler bilardo salonları adam kosturdu benımle beraber annemde buuyuk destekcim oldu ve sonunda yenıden kalktım :) toparlandım

0|0
    0|0
  • en güzeli bulunduğun yerden uzağa gitmek

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşımla saatlerce konuşuyorum. Acımı dindiriyor.

0|0
    0|0
  • Bu soruya terk edildiğimde cevap veririm

0|0
    0|0
  • Hep terk edildim , hep ağladım. İnsan ister istemez ağlıyor.

Günlüğümdür en yakın arkadaşım...

0|2
    0|0
  • Issız kadın moduna burunurum

0|1
    0|0
  • ben susarım göz yaşlarım konuşur bir ruh gibi gezerim ortalıklarda uzaklaşırım biraz kalabalıktan

0|1
    0|0
  • dindiremem.

0|1
    0|0
  • kendimi kpss ye verdim sanırım bu gdişle derece yapcam:DDD ha ha ha

1|0
    0|0
  • ALLAHA sığınıp hayırlısı buymuş derim.

1|0
    0|0
  • zamana bırakıp herşeyin düzeleceğini görürsün ;)

0|0
    0|0
  • hareketli parçalar dinlerim . müzik herzaman iyi gelir

0|0
    0|0
  • onlar kaybeder sen kazanırsın

0|0
    0|0
  • slow müzik dinlemem uzun süre :D daha çok düşündürür

0|0
    0|0
  • banyoya girer çığlık çığlığa ağlarım avaz avaz bağırırım çıkıp yatarım çok sakinleşiyorum

0|0
    0|0
    • Bunu bende yaptim ama ertesi gün yine ayni durumda oluyorum, yine mi avaz avaz aglasam? Nereye kadar?

• Cok fena hemde :S Terk edisi fena carpti beni kendime gelemedim hala .. Suan bu sitede takilip kafa dagitmaya calisiyorum

• kaybettiğiyle kalsın...

• üzülmem

0|0
    0|0
  • genelde çikolata yerin 2 -3 tane aşırı hormon salgılansın die :)

0|0
    0|0
  • Oyalancak bişiler bul kendine meşgul et kendini

0|0
    0|0
  • Kendiliğinden geçer

0|0
    0|0
  • umursamazdım kı:D

0|0
    0|1
  • çiğköfte yerim

0|1
    0|0
  • 1 ayı geçti hala tam anlamıyla toparlayamadım kendimi hayattan soyutlama kimseyide hayatına alma kendine zaman tanı zaman en iyi ilaç

0|0
    0|0
  • inşirah suresi okurum

1|1
    0|0
    • Bismillahirrahmanirrahim,

Elemneşrahleke sadrek

Ve vedağna anke vizrek

Ellezi engada zahrek

Ve refağna leke zikrek

Feinne meal usri yüsra

Inne meal üsri yüsra