Almam gerekenden 2000kalori fazla aldim detaya gelin lutfen cevaplara+1?

Arkadaşlar ben şeker hastasiyim ve bir an krizde buldum kendimi 2 paket negro bisküvi ve 220 gram paykek paket kek bitirdim ilk defa bu kadar aciz buluyorum kendimi yargilamayin lutfen akil verin sadece.. almam gereken gunluk kalori miktarimdan 2000 kalori fazla aldim ve bunun yağ olarak depolanmamasi icin ne yapmam lazim? Bol su ve yesilcay icecegim 1 saat sonra falan da 3000mg karnitin alip spora gidecegim baska oneriniz varmi? Bunu yakmak icin baska neler yapabilirim ya da 2000 kalori yakamazmiyim? Yardimci olun lutfen ilk defa bu kadar kontrolden ciktim:(

1|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• karnitin + sıkı bir kardiyo toparlar

1|0
    0|0
    • Yaklaşık 2 saattir kardiyo yapıyorum baslamadan oncese 3000mg sivi karnitin aldim:) yatmadan da Yeşilçay içeceğim biraz da olsa pismanligim hafifledi umarım bugün bana yağ olarak geri donmez:D

• 1 2 kilo kadar daha yağ gitmesi gerek ondan sonra başlıycam inş:)

• tamam takıldığın bir yer olursa buralardayım danışabilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• yani ben bu aldıklarını verdirme konusunda kendimi feda edebilirim

0|1
    0|0
  • Tarçın çayı diyorlar. Ne kadar etkili bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Guzel kardesim hem seker hastasiyim diyorsun hem karnitin icicem diyorsun. Yapmayin gozunuzu seveyim. Git sporunu yap bol su ic. Spor esnasinda da ic yesil cayida bir fincandan fazla tuketme sakin. Yakabildigini yak cok zorlamadan yakamadiginida yarin duzenli beslenir oyle yakarsin.

0|0
    0|0
    • Hemen aninda onlar yag olarak depolanmayacak sonucta.

• O dr un diplomasina tukureyim cok afedersin.
      Onu icecegine beyaz leblebi ye yogurt ye duzenli. Ya da yesil kahve cekirdegi tuket. Iyi bir dr a danisarak tabi.

• Teşekkürler

• Yapmayı düşündüğün kadarı yeterli bence

1|0
    0|0
  • hicbir sey yapmana gerek yok arada bir cheatday yapabilrsin bosuna uzulme

0|0
    0|0
  • kalori hesaplamayi biraktiginda yakmaya baslarsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir insan 7000 kalori almadıkça bir kilo alamaz, yani bu demek oluyor ki sen bir günde 1 kilo alamazsın. Sen durduğun yerde bile kalori yakıyorsun şu an çünkü organlar çalıştıkça vücut kalori yakar. Dediğin gibi bol yeşil çay ve su tüket, yarın da dengeli beslen kilo almazsın. Ha her gün böyle yiyorsan başka tabi o zaman alırsın ama bir günden bir şey olmaz. Sen sporuna ve beslenmene odaklan, gerisini düşünme.

1|0
    0|0
    • Bunlari gayet iyi biliyorum ama teşekkür ederim yinede bir anlik boşluğuma geldi işte ama koşmaya çoktan başladım bile teşekkür ederim:)))

• Ay devriklikten öldü cümle kusura bakma canım koşu bandında böyle oluyor:D

• rica ederim :) kolay gelsin canım, spor iyidir.

• 1|0
    0|0
  • Bu krizse benimki ne acaba merak ediyorum :DD

1|0
    0|0
  • Spordan başka önerim yok

1|0
    0|0
  • git bulaşık yıka evleri temizle yahu hem faydalı bir iş olur merdivenkleri yıka toz al

1|0
    0|0
  • yürüyüş yap 1 saat 216 kalori

1|0
    0|0
Yükleniyor...