Neden futbol hee?! futbol hayat mı?

Erkekler neden her şeyin içine futbol karıştırıyorlar?.Futbol bir yaşam tarzı mıdır? hiç hoşlanmıyorum bu durumdan :O

Güncellemeler:
Ben futbola karşı değilim arkadaşlar kız olmama rağmen orta olkulda okul takımındaydım futbol maçı yapmak güzel.Böyle futbol için ölüp bitmeyi aşk aşk demeyi ben alamıyorum.

SEVGİLİNİZDEN DAHA MI ÇOK SEVİYORSUNUZ FUTBOLU? HANGİSİ ÖN PLANDA?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• yaşam tarzı degil bir tutku diyelimm eskilere söyle bir gidiyorumda bunun için bir kızdan ayrıldıgımı hatırlıyorum arkadaslarla mac yapıyorum dıye o yasta ne sevgısı be :D. bız futbollu kızlardan once tanıyoruz ondan oncelık futboll oluyo hep

1|0
    0|0
    • Kızlardan önce futbolla haşır neşir olduğundan ben futbolu severim diyorsun yani ilk aşklar unutulmaz diyorsun.Hııııı

• benimm hayatıma giren cıkan bellii degil çöplüge dönmüşş ne ararsan varr :d aynen öyle önce neyi tadarsan o:D

Erkekler Ne Diyor 28

• İspanyol diktatör Franko ne demiş bir bakalım: ''Ben yıllarca insanları 3F ile idare edip uyuttum.. Futbol, fiesta, fado." ( Fiesta dediği danslı müzikli eğlence, fado da bir tür müziktir)

Bir toplum nasıl uyutulur, özenle hangi ilaçlar verilir yukarıda başarıyla uygulanmışını gördük. Başka soru? ;)

1|0
    0|0
  • Spor, erkeğin ruhunda var. Önceden çok fazla futbol odaklı yaşardım. Sonra başka branşlara kaydım. Daha sonra da dengeledim hayatı.

1|0
    0|0
  • Aşk bazıları için altı harflidir link

0|0
    0|1
  • Çünkü biz futbolla gülüp futbolla ağlıyoruz ZATEN AŞKLAR HEP YALAN DOLAN SONU HEP ACI, HÜSRAN BİZE HER SEVDADAN GERİYE KALAN SADECE GALATASARAYYYYY.

0|1
    0|0
  • basketbol olsa şikayetçi olmayacak mıydın

1|0
    0|0
  • kusura bakma sevgilim anlaşamadık siyahla beyazı paylaşamadık

0|0
    0|0
  • Futbol en sevdigim spordur zevk meselesidir .. olmassa olmazımdır sevgilimden daha önemli degildir elbette

1|0
    0|0
  • futbolunda içine ettiler

0|0
    0|0
  • Dün Estonya maçından 6 dakika erken çıktım 12-1 maçım vardı Kartal'da. Ona yetiştim. Bugün ölüyordum aradılar dediler maç var akşam çok önemli dedim tamam olur. Fitneesa gittim basketçi olduğum için bacak antrenmanım ağır malum zıplamak gerek oradan çıktım yemek yedim kontör aldım param bitti1,5 km yürüdüm 12-1 maça gittim. En geç 2 sonra tekrar maçım var. 2 günde bir maçım var. Basket bambaşka orası ayrı ama futbol hayattır. :D:D

0|0
    0|0
  • Aynen.Bende.

1|0
    0|0
  • abartmamak lazım

1|0
    0|0
  • Hiç bir dişi tuttuğum takımın asaleti kadar asaletli olmadı, tuttuğum takımın şerefi kadar şerefli olmadı, ve hiç birisi benim ona beslediğim aşk kadar bana aşk beslemedi. Onun için tuttuğum takımın önüne geçmesi gerekiyorsa bir kızın ciddi manada fedakarlık yapması lazım.

Dipnot:Tuttuğum takım gibi gidip avrupayı fethetsin demiyorum kalbimi fethetsin yeter:)

0|0
    0|0
    • Karşındakini sadece dişi olarak görürsen böyle olur zaten canım..Asaleti neyde arıyorsun çok merak ediyorum.Karşındakine insan diye bakmayı dene.İnsanlarında hiç biri dört dörtlük değiller tıpkı seninde dört dörtlük olmadığın gibi :)

• bana göre futbol hiç bi şeydir hayatta çok daha önemli şeyler var gerkesiz bi spor

0|1
    0|0
  • şahsen futbolu pek sevmiyorum sadece denk gelirse birazcık bakıyorum o kadar ama bazı insanlar gerçekten çok değer veriyor..

0|0
    0|0
  • ben eskiden futbolla yatıp futbolla kalkardım..takımım kaybedince üzülür sinirden kırardı dökerdim..ama sağolsun başkanımnız sayesinde takımdan nefret ettim ve şunu düşündüm futbol benim karnımı doyurmuyor gerek yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • neden biliomusun futbol .. içinde aşk var, sevgi var, özlem var, arma var, cinsellik bile var zıt takım senin sevgilindir sevmessin ama yılda en az 2 kere sevişirsin :) futbol oynamakta bir hobidirr takip etmekte

0|0
    0|0
    • Cinsellik var? Aşk var? İlginç, çok çok ilginç.. İncelenmesi gereken bir mesele.. Hem de derin derin incelenmesi lazım..

• Futbol herşeydir.

0|0
    0|1
  • bak insanlar özellikle erkekler futbolla büyür her erkek futbol dışında bi spor aktivitesiyle uğraşır ama eninde sonunda bıkarlar futbol ölümsüzdür soruya gelince sevgili daha çok sevilir

0|0
    0|0
  • ben bi erkek olarak hayatım boyunca 1 kez football izlemiştim oda zoraki 4 tane footbalcu ismi sayama .çok abartılıyo bu olay alt tarafı bi spor işte

0|0
    0|0
  • 22 adam bir topun peşinde koşuyorlar anlamsız derler ya bayanlar,voleyboldada,basketboldada 12 adam bir topun peşinde koşuyor.futbol daha zevkli ama

0|0
    0|0
  • bnde erkeklerin futboldan hoşlanmasından hoşlanmayan kadınlardan hoşlanmıuorum ?

1|0
    0|0
  • Ben de :)

0|0
    0|0
  • hayatta işim olmaz bence müzik

0|1
    0|2
  • Bazıları için AŞK 6 harflidir. ''FUTBOL'' :)

0|0
    0|0
  • Futbol candır

0|0
    0|0
  • Futbol kalbimizde bir yaradır.

0|0
    0|0
  • Herşeyin içine futbol karıştırmıyorum.

Benim için herşey futbol.

0|0
    0|1
  • çunku bızım erkeklerımız gecede 1-2 kez anca yapar, futbolda da skor sayısı azdır. o nedenle kendımıze yakın goruyoruz bu sporu. basket o nedenle ıkıncı planda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben çok hoşlanıyorum futbol hayattır futbol herşeydir :))))

0|0
    0|1
  • doğru söyledin valla futbol hayatmı veriyo ln size?

1|0
    0|0
  • Futbol hayattir. Asktir, tutkudur, bağimliliktir.. İnsan icine girmeden bilmiyor bu duyguyu. Mutsuz olursun, sonra aklina aksam takiminin oynayacaği mac gelir aklina, giyersin formani. Mutlu olursun. Gol atilir havalara ucarsin. Yenilince ağlarsin.. Futbol bir asktir tabi ki. Takiminin renklerine asik olursun, armasina..

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ hayattır , hayatta BEŞİKTAŞ ;) biz bunu biliiriz

0|0
    0|0
  • benim resmi çaldığın için sağol

0|0
    0|0
  • futbol aşktır aşkk herşeydir futbol candır

0|0
    0|1
  • Beşiktaşım olmasa napardım ben ... Futbol olmasa beşiktaşım olur muydu..

0|1
    0|1
  • Futbol ask futbo0l cosku futbol Fenerbahce Ulaan herkesten anamdan babamdan onemli ebnim icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...