Kardiyo yapanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar kendime bir program yaptım :+pazartesi 30 dk yuruyus sonra makinelerde calisip mekiklerle beraber 1,5 saat. salı 30 dk yuruyus 20 dakika bisiklet 10 dakika eliptik bisiklet 10 dakika yaslanmali bisiklet. Çarşamba dinlenme gunu. Persembe yine 30 dk yuruyus sonra makineler. Cuma dinlenme gunu. Cumartesi yuruyus ve bisikletlerle yine ayni sekilde. Pazar dinlenme gunu. Sizce programım iyi mi hepsini bölerek yapmayi düsündüm ama daha bilgili bana yardim edebilirse memnun olurum şimdiden tesekkurler. bu arada 158 boyundayim 54.5 oldum sporla diyetle bacaklarim kalin. Sizce 3 gün dinlenmeliyim yoksa o günlerde de sadece yurumeliyim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bnce 1 gün kardiyo yap 1 gün makinelerde çalış

0|0
    0|0
    • Peki sence kaç gün gitmeliyim 1 ay boyunca haftanın 6 gunu gittim ve cok halsiz geliyodum eve diyette yaptigim icin galiba :(

• Cok tesekkurlerr :)))

• Rica ederim http://gunluk-kalori-ihtiyaci.hesaplama.net/ bak burdan kalori ihtiyacnı öğrenebilrsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben antrenörlük yapıyorum kilo verme amaçlı gelen ögrenciler haftada 5 gün pazartesi salı. Perşembe cuma cumartesi olarak ayarlıyoruz hergün 40 cardio alartleri bisiklet koşu bandı uzay yürüyüşü vb toplam 40 dk yarım saat şe 40 dk hafif agırlık olarak bölgesel çalışıyoruz gittiginiz yerde bunları size anlatacak programınayarlıcak birileri olmalı gittiniz yerin adını?

0|0
    0|0
    • Flexgym e gidiyorum hayir ilk gün gosterdiler sadece ben yuruyus bisiklet agirlik hareketler derken 2 saati geciyordu sporun bitmesi bende cok halsiz kalıyordum. Peki bir gün yuruyus sonrasinda makinede bacak hareketleri yapsam diger gün yuruyus sonra bisikletleri falan kullansam dönuşumlu yani hem gunde.1,5 saat olur hemde daha az yorulurum sizce boyle uygun olur mu? Cunku hepsi bana agir geliyor:(

• Ya çok teşekkür ediyorum gerçekten içimi rahatlattınız:) Hep yuruyordum 30 dakika koşuyu nasil yapmaliyim? İzmir nergizde salon bide gayet ilgileniyolar diye duymustum ama pismanim baya yani

• Üyeliginiz bittiginde başka bir yere geçin bence öyle şey dünyada duymadım federayona bildiricem saçmalık biz üyelerimiz gidene kadar başından ayrılmıyoruz programlar hergün tekntek yapana kadar gösteriyoruz siz bitene kadar yürüyüşü ilk 10 dk 3.5 km hız sonraki 10 dk 6. Km hızda geri kalan zamanda hafif tempolu koşa bilecek şekilde8km hız şeklinde kalan 20 dk yı tamamla hızları kendine göre benim söyledime yakın ayarlaya bilirisin agırlık antremanında düzen oluşturman gerek agırlıkta sürekli aynı şey olmaz farklı günlerde farklı bölgeleri çalıştırmak gere bakın isterseniz bana özelden yazın ben daha fazla yardımcı olabilirim size

Kızlar Ne Diyor 2

• Dinlen bence ^^

1|0
    0|0
  • bence yürü yürümekte spordur ki 1 saat 216 kaloriymiş

1|0
    0|0
    • Bende boş kalmak istemiyorum içim rahat etmez ben de dinlenme günlerimde sadece 1 saat yururum:)

Yükleniyor...