Fenerbahçe - Trabzonspor maçı ne olur sizce?

Fenerbahçe - Trabzonspor maçı ne olur sizce?

Arkadaşlar yorumlarınızı alalım anket secımlerınızle bırlıkte

• Fenerbahçe hamsi buğlama yapar yer Ts yi
    57% (4)50% (1)56% (5)Oy Ver
  • Fenerbahçe Ts yi dağıtır postalar geri
    0% (0)50% (1)11% (1)Oy Ver
  • Şike Şike dağıtır Fenerbahçe Ts yi
    14% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Küçük cılız sinek boyutu bir ihtimal ama Ts kadıköyden belki puan alabilir
    29% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarım TS asılır maça :)

0|0
    0|0
    • ts nin tek asılacagı yer idam sehpası olur :) Diego önderliğinde kara kuvvetleri ezecek ):

• gs taraftarının benim için en antipatik yanı rakibini küçük görmesidir. Bir dönem fb taraftarı da yapıyordu aynı şeyi. Sen hala yapıyorsun ki bu çirkin sen nasıl seviyorsan o takımı sevenler de var saygı duymalı insan. Gereksiz yorum kalabalığı yaptım iyi akşamlar.

• ts yi değil küçük görmek gereksiz bile goruyorum bu bu kadar acık ve net

• her türlü alırız ama zor çünkü o kadar kolay takım değil keşke gitseydim maça giderimde belki :(

1|0
    0|0
  • hamsi buğlama canısı :D

0|0
    0|0
  • Kaplanlar Hamsi Gibi Oynatacak Izgara Yapacak Feneri. Ha Bura Yazyrum :Dd

0|0
    1|1
    • İddiaya varmısın ):

• Ooo Tamam

• şimdi yaz bana ozelden ıletısım kopmasın

Erkekler Ne Diyor 3

• Fenerbahçe Ts yi dağıtır postalar geri

1|0
    0|0
  • fenerın o alamadıgı CARDOZO olsun ERKAN olsun fenere bir gecirsinde sen o zaman gor :D

0|0
    0|0
    • Cardozo yu biz 3 sene once almadık şımarıklıgından para koparma politikasından ayrıca şöyle bir olay var Cardozo eski cardozo olsa avrupa takımlarının eli armut mu topluyor ya da cardozo salak mı kendini avrupa takımları ıstersen ts gibi bir takıma gidicek adam emeklılık ıkramıyesını almaya geldi...

Erkan Zengin konusuna gelince Fenerbahçe nini futbolcu ihtiyacı yoktu topçu kendisi geldi 800 bin € alacağından vaz geçip 500 bin € Fenerbahçe vermesı şartıyla ve topçu kendisi gorusmek ıstedı Fenerbahçe almak ısteseydı mafya bozuntusu iho nun verdiği parayı verir alırsı es es ten erkan ı ayrıca erkan zoru gorunce kendisi yan cızdı oynamam oynamam deyıp ınat ettı sonra gitti oynamaya midesiz takım ve topcu bulustu

• Haddini aşma terbiyeni takın sana tek bir hakaretim yokken bana kullandığın sozlere dikkat et o veya bu sebep o alınan topcularda iş olsaydı sımdı gondermezdınız oyuncu coplugu yaptınız parasal ekonomik borç yonunden 2. gs yaptınız takımı bataklığa gidiyorsunuz beter olun beter

• ekonomıkten sanane senın cebındenmı cıkıo sanamı sorcaz para harcayıp harcamıcamızı neyse daha fzla tartısmaya gerek yok konuyu kapat

• Fenerbahçe hamsi buğlama yapar. 3-0

0|0
    0|0
Yükleniyor...