Abdullah Avcı ne yapmaya çalışıyor?

arkadaşlar hollandaya 2-0 yenildik. Sizce estonya maçındaki kadro olsaydı kazanırmıydık hollanda maçını

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kazanırdık. selçuk yoktu hollanda maçında estonyada selçuk gol atıncada pek sevinmedi abdullah bey.

0|0
    0|1
    • türkiyenin kaderini selçuğa bağlamayın, anlamıyorsunuz bari yersiz yorum yapmayın.

• ya bi sus allah aşkina fener taraftari irkçi pislikler şimdi feneri savunan konudan defolsun lütfen.

• Boşş konuşmalar :))))))))

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadroyu kullanmayı bilmiyor bu türk teknik direktörler :$

0|0
    0|0
    • abdullah avci beceriksizdir fatih terimle 3.olduk şenol güneşle dünya 3.olduk

• Şenol devri müthişti yaa ne şarkılar söylerdik bağıra bağra :(

Ne kostarıka nede çiin ne de sambacı birezilya lay lay lay ah ahh :/

• futbol takip eden bayan zordur bee harbi kizsin :D şenol hoca fatih hoca keşke

• abdullah her kimse kiniyorum kendisini. nalcak adam!

0|0
    1|3
  • takımdan kovulmaya

0|0
    0|0
  • abdullah bey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hangi kadroyla çıkarsan çık ardao topu dışarı attıktan ,umutun kafa vuruşu direkten döndükten sonra kazanamazsın

0|0
    0|0
  • Abdullah avcı Selçuk İnan´ı oynatmamakla Teknik Direktörlük hayatında intihar ediyor. ayrıca Tunay ve Sercan denen adam nasıl bu takımda oynar merak ediyorum neymiş Almanya´dan çıkmış gurbetçiymiş adamlar her gurbetçiyi Mesut Özil olacak zannediyor ŞU kazmaların yerine Emre Çolak´ı oynat en azından milli takıma erken bir yıldız kazandırmış olur.

0|0
    0|0
  • Takım oyuncuları arasında uyumsuzluk var ve forvet hattını bir türlü besleyemedi orta saha ile forvet hattı arasında bir köprü yapmaya çalışıyor ama beceremiyor. Bu da sistemden kaynaklı taktik çalışmalar çok zayıf

0|0
    0|0
  • hollanda maçıyla estonya maçı kadrosuyla aynıydı sadece tunayın yerine burak değişikti.

0|0
    0|0
  • Takımın başına adam koy sonra o kadroyu öyle kurma böle kur ee adamı niye getirdiniz te allam

0|0
    0|0
  • Biz yine aynı takımın ne başarılar elde etigini gördük daha iyisini de yapabiliriz.Ama tabiki Hollan da gibi bir takımı deplasmanda selçugu oynatmadık diye yenildigimiz düşüncesi de yanlıstır Abdullah Avcı da takımın adına en iyi şekilde antrönörlük yapmaya çalışıyor yani

0|0
    0|0
  • bence çoğu arkadaş yanlış düşünüyor bu konuyu. hollanda maçında selçuk oynamadı ama bence sorun gol atamamamızdan çok hatalı gol yememizdi zaten gol atmaksa derdimiz ardayı posizyondan sonra kenara almalıydı karşı karşıya kaçırdığında. bence biz teknik adama göre biraz daha düz açıyla bakıyorum 8 maçtır yönetiyor ve elinekilerden en iyisini oluşturmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • abdullah avcı aslında iyi şeyler yapıyor ama tek yanlışını umut bulut , burak yılmaz ,ve hasan aliyi milli takıma almakla yapıyor

0|0
    0|0
  • Türk gibi Oynarsak Kazanıyoruz biz. ne abddulah avcı ne de bir başkası. takım da kim olursa olsun türklük içgüdüsüyle oynadığımız her maçı kazanırız. Bizde Yürek var. Kurban olduğum Ayyıldızlı Bayrak Var. Ne Mutlu Türküm Diyene..!

0|0
    0|0
  • hollanda çok iyi takım ama, en iyi şartlarda bile 3-4 yersek şaşırmamamız gereken bir takım. atabiliriz de tabi ama sans yani hollanda oturmuş organize bir takım.

0|0
    0|0
  • Tercihler tuhaftı hamit tel tel dokulurken robenin karsısına konuldu su an turkiyenin en iyisi selcuk yedekken tunayın oynaması ayrı bi skandal nuri degisikligide cabası

0|0
    0|0
  • Biri Hollanda diğeri Estonya... Neyin kafasıdır, neyin karşılaştırmasıdır bu beyler?

0|1
    0|0
  • hollanda maçını yaptığımız hatalar yüzünden kaybettik ama ist. daki maç böyle olmaz

0|0
    0|0
  • Kazanamasakta beraberlikle dönerdik...

0|0
    0|0
  • Şu resim futbol konuşmamı engelliyor.

0|0
    0|0
  • Emre ne yapmaya çalışıyor onu anlamadım ben. Bu kadar antipatik başka futbolcu görmedim.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Hollanda maçında kötü oynana bi futbol görmedim? Sadece beceriksizdik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...