Kas tutulması ağrı sorunum?

2kere oldu bana bugün fenayım gecen hafta olmuştu bu haftada tekrar etti kızlar o kadar emek verdim inceldim bırakmakta istemiyorum önerileriniz var mı bı agrının olmaması için? Yanıma 2tane yedek tşört almayı düşünüyorum orda duş almıyorum hem huylanıyorum umimi diye hemde evim salona yürümeyle 10dk. Programım; 10dk yürüyüş bantı,10dk eliptik,10dk normal bisiklet olmak üzere ilk bir 30dk lık kardio ile ısınıyorum üstüne 30dk lık pilates seansına girip geriye kalan 1saatte alet falan çalışıyorum haftada 3kere gidip 2şer saat kalıyorum yani haftada 6saat spor yapıyorum bazen evde boşsan kendı kendımede pilates yapıp mekik çektiğim oluyor 176 60kiloyum hedefım düz karın kalkık popo sıkı vücut salona gitmeden evde sadece mekık squat ve pilates yaparak olmaz sanırım :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Doktor kontrolunde bir merhem ve kas gevşetici kullanabilirsin. Ama ondan önce kesin bir ortopediste görün. Yoksa zorlarsan çok ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Ortopedist birşey yok derse zaten kas gevşetici yazar sana. Ama bence doktora gitmeden zorlamaya devam etme. Ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Sağolasın:)

• Haklısın :/

• İnşallah bir sorun çıkmaz :)) bende sana birsey sormak istiyorum :) hareketleri ilk yaptığın zamanlara göre artık daha mı kolay yapiyosun :))

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• spor yapma ama yürüyüş yap ya da yatarak egzersiz googlw bak yatarak egzersizleri var zorlama fazla sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...