Sevgilinize duygusal günaydın mesajı olarak neler yazarsınız?

Arkadaşlar bana kalsa günaydının duygusallığını falan düşünmem.Günaydın günaydındır daha baska ne söylenir ki :/ Neyse siz yazarmısınız böyle yazılar ?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• günaydın hayatımın ilk ışığı yeni bir gün, dahada büyüyen bir sevgiyle kalktım bu sabah ve seni aşkların en güzeliyle ısıtmaya geldim günün ilk ışıklarında günaydın hayatımın pırıltısı :)

0|1
    0|0
    • oooo :) ya kızlar duygusal oluyo ve yazdıkları güzel oluyo ben yazamam ki böyle seyler hani benden beklenmesi hata :D

• yani haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Birkez daha benim olduğunu hissettiğim bir güne uyandım , seni çok seviyorum Günaydın.. vs:P

1|2
    0|0
  • O uyanmadan önce 6-7-8 mesaj at sms sınırsız zaten.ilkine günaydın prensesim dersin ikincisine güzellik uykusundasın hala ama yeter artık daha da güzelleşirsen salamam seni sokağa bir öbürüne minik bir öpücük sevgilimin yanağına diğerine imm tatli sevgilim güzel rüyalarda seninleyim belki şuanda vs vs..bunu bir kere yal tabi her gün yapılan bir jest özelliğini yitirir.uyanınca gelen pek çok mesaj her kızı etkiler.tepkisini benimle paylaş dostum ;)

0|1
    0|0
    • aaa güzel bi fikir aslında :) denicem bunu ama bu sabah falan değil şimdi kızgınim ona tatile gitti ailesiyle telefona bakamıyorm muhabbeti çıkardı mesaj atamıyor ama dönünce deneyip sana tepkisini söylerim :) çok teşekkür ederim :)

• eklesene nolduu merak ettim

• ekledim .s

• Sevgilinse Günaydinnnn Bal kaymak çitir ekmegimm dee :)) itiraf ediyorum hiç duygusal olmadi demi. :D

0|0
    0|0
    • Öyle bişey ki hem benden böle seyler beklio söleyincede bi tuhaf cevaplar verıo sasırdım ben ya :D

• yok yok daha cocuk ruhlu ondan böyle yapıo :D zamanla düzelir inşallah :D

• Kolay gelsin sizee ne diyeek :D

• Kalk lan :D

0|0
    0|0
  • Günaydın lan kalk hadi <---

0|0
    0|0
  • romantık sözler dızmem genelde ya basıtce gunaydın sevgilim veya hayatım yada gunaydın g*ttoş :D yazarım

0|1
    0|0
  • bence yazma ... sevgilim her sabah günaydın yazınca artık sinir olmaya başladım tabi herkesin huyu farklıdır :)

0|0
    0|0
    • Ya yok :D yazmıyorum diye trip atıyo :( Ne denirki zaten sabahları sinirli oluyorum ben bide ona saatlerce yazı yazamamki tık tık tık :D

• bende çok odunmusum ya seni seviyorumu eklemek bile aklıma gelmiyo :D

• yazmam hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Sabah oldu lan uyan gerizekalı

0|0
    0|0
  • Günaydın güvercinim

Günaydın minik kurbağam

Günaydın ponçik makarna

0|0
    0|0
  • öncden kıs uykusu mu bu derdm:D uyannca beni sevrdi smdi ayı desem dver herlde.d

0|0
    0|0
    • :D yok ya dövmez heralde neden ki

• kızlar dövülürmü ya :) valla bana dese ben memnun olurum ama bizim genelde olağan sabah tribimiz oluyo ondan eli değmio heralde :D

• Günaydını bile her zaman yazmam. Yazarsamda günaydın yazarım sadece.

0|0
    0|0
  • günaydın güneşim

0|0
    0|0
    • güzel :)

• bu arada günaydın mesajlarını hergün yazma. sinir olabilir sevgilin. arada bir ii gider.

• ya zaten ben yazamam bende yetenek yok ama istio :D bi kere atıcam gönlü olsun baskada cıkmaz benden zaten :D

Erkekler Ne Diyor 3

• yazıkkk

0|0
    0|0
  • kalklan sabah oldu

or

uyanda balığa gidelim..

biliyorum cok romantiğim bu sıralar ://

0|0
    0|0
    • :D ya sağol güldüm azcık :) daha baska ne denirki zaten :D

• abi yapmacık olmayın içinizden geldiği gibi rahat olun söyleyin bişey kaybetmezsin :DD

• söylüyorum zatende günaydından öteye gitmiyo :D

• artık yanında uyanmak istiyorum günaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...