Dovus sporlari kas yapar mi?

asiri derecede dovus sporlarina tutkum var ama kasli bir vucuda sahip olmakta istemiyorum baslasam mesela kick box a kas yaprmiyim

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• aikido yap en iyisi hem savunma hem hücum olarak çok iyi bir spordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Dövüş sporu kas yapmaz.. Biraz güçlendirir o kadar..

Dövüşçüler kas yapmak için ekstra ağırlık idmanları yapıyor, korkmana gerek yok..

0|0
    0|0
  • Fazla olmaz. ben çok uzun süredir yapıyorum öyle rahatsız edici boyutlarda değil yani. fit gösteriyor

0|0
    0|0
  • İnsan güçlü olmak için dövüş sanatı öğrenir kasda insanı güçlendirir niye kaslı olmak istemezki dövüş sanatına başlayan bir insan?

0|0
    0|0
    • Ole tabi ama bahsettigim erkeklerinki gibi baklavalarimin falan olmamasi

• Erkeklerde evet ama bayanlarda begenmiyorum ben

• Sen bayansın zaten sen niye beğenesin :)

• Vücudun sıkılaşır kas yapmaz öyle abartı biçimde. Adriana lima 8 yıldr boks yapıyor. Kas gördün mü onda? Karın bölgesi hariç.

0|0
    0|0
  • bende meme yapıyor

0|0
    0|0
  • evet özellikle Kickbox kollarını perişan eder ve bacaklarını ama baklava kanat omuz gibi şeyler yapmıyor

0|0
    0|0
    • Sadece kolsa iyi erkek gibi olurmuyum demek istedim

• fiziğini bilmiyorum seni görmeden konuşursam yalan konuşmuş olurum ama evdede şınav çalışırsan çok iyi gelişirsin ama ev yerine fitness yaparsan daha çok işe yarar

• Anladim tsekkur edim 😊

• Eskiden kick box yapıyordum , kum torbalarını taşıda gör :)

0|0
    0|0
  • İdolün Bruce Lee olsun derim..

0|0
    0|0
  • Sadece vücudun sıkı olur ağırlık antremanı olmadan kas yapılmaz

0|0
    0|0
  • çalışma süresince belli olur 2 sene benimde boks hayatım vardı isteyince her zaman olur :)

0|0
    0|0
  • Evet yaparsın ve bu şekilde yaptığın kas gerçek kastir güc boyutunda ciddi bir artış olur

0|0
    0|0
  • Uzun vadede kol omuz kanat kası yaparsın

0|0
    0|0
  • evet yapar

0|0
    0|0
    • Erkeklerinki gi i baklava bacak kasi gibi olurmu kol olarak soylemiyorum

• Yok valla onla alakasi yok seviyorum kucuklugumde beri ilgim var kucukken bile kum torbam vardi

• benimde var şu an sitres atmak için bire bir bende çok hevesliyim dövüş sporlarına :) nolmalde kavga son çare dir benim için ama dövüş sporlarıda ilgimi çeker :)

• Ben gidiyorum ''Muay Thai'yi'' öneriririm. Ama alt yapı şart!

0|0
    0|0
  • Hayır yapmaz vucudun diri kalır

0|0
    0|0
  • o kadar yapmaz bence zaten kadın kaslı bir yapıya sahip degil

0|0
    0|0
  • Çalışan kas yapar, güzel olur.

0|0
    0|0
  • kas yapar mi bilmem ama kan yapar kesin :-)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapacağını zannetmiyorum ama sıkılaştırır. Vücut yapan aletlerde kas oluşturursun. Kick boxta antrenmanda önce ısınacağınız için ve antrenman süresince hareket halinde olacağın için zayıflar ve fit olursun.

0|0
    0|0
    • Anladim cok tesekkur edrim erkek gibi kas yapanlardan olmak istemiyorum bu yuzden uzak duruyodum ama cok ilgim var

• Yok gönül rahatlığıyla gidebilirsin birşey olmaz :)

• Ben 6-7 yildir yapiyorum evet kas yapiyo ama cok fazla degil

0|0
    0|0
    • Erkek kasi gibi olur diyip korkutmuslardi beni ozaman vazgecmistim ama cok istiyorum cok ilgim var

• Ne erkek kasi ya sacmalamasinlar vücut calismiyosun

• Tabikde yaparsin

0|0
    0|0
    • Cogu kisi yapmassin diyo ama benim bahsettigim erkeklerinki gibi baklava falan

• yapar tabi herkez kastan yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...