Bayanlar neden nike sever?

neden adidas ya da puma falan değil de nike çılar bu hatunlar acaba

Güncellemeler:
ben bı magazacı olarak gunde 50 ayakkabı satıyorsam kı her marka var neredeyse 35 ı nike. genc yaslı nike istiyo

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• günlük kullanımda da performans ayakkabıları kullandığım için tam olarak bilemeyeceğim ama pumanın modelleri çok acayip...mesela bir erkek olarak puma giymem...futbolda hep adidas,basketbolda nike giyerim...günlük kullanım için de nike ın full court,city court modellerini tercih ediyorum.tenis ayakkabısı yani...kadınlara gelince nike ı tercih etmelerinin sebebi kesinlikle spor modamızın usa orijinli olmasından kaynaklanıyor bence...

0|1
    0|0
    • ılgınc bı yaklasım. bu arada basketbolda 1 numara jordan

• aynen kanka basketbol ve kosuda nıke- futbolda adıdas- keko lukta da tiger diyorum:)

• aslında asics çok elit ve iyi markadır ama bizim buralarda converse ve tiger mındar oldu...giyilmiyo be hacı...adam kendinden utanıyo :D

Kızlar Ne Diyor 11

• nike ın modelleri daha kibar geliyor bana o yüzden nike seçiyorum

0|1
    0|0
  • Kendi adıma nike ı sevmem bir markadan on tane ayakkabı almayıda sevmemişimdir zaten onun yerine farklı markalar giyip denerim

0|0
    0|1
  • Öyle bir şeyy yok

0|0
    0|1
  • Ben Adidas seviyorum cok tutuluyor Moda

.nike'de neymiiis.!

0|0
    0|1
  • kadınlara yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Cünkü Adidas Puma hep erkeksi seyler üretiyor. Nike'da daha cok kadinlara yönelik seyler var.

0|0
    0|0
  • Nikenin yeri bende çok ayrı.

Hahahaha.

0|0
    0|0
  • adidas kaba kaçıyo genelde erkekler giyiyor bide

0|0
    0|0
  • Ben adidas severim.

0|0
    0|0
  • modelleri daha kibar adidasa göre

0|0
    0|0
  • Modelleri daha kibar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• adidas sevmiyorlarmıymış

0|0
    0|0
  • Bende Nıke severim,garantili alırım,sıkıldımmı hafiften yırtarım yeni bitane güzel begendiğim tarz da ayakkabı sipariş ederim 2 senede 10 tane bedava nıke ayakkabık giyerim yani...

0|1
    0|0
  • daha ne istiyon dostum Allahtan belanımı 50 ayakkabı satıyosun neden nike satıyom diyosun kara lastik alsa ne olur sen parana bak boşver

0|0
    0|1
    • dostum be ne parası ben burda bısey ogrenmeye calısıoz sende mubarek ısın tıcarı boyutunda tıkanmıssın.

• devrem sen bilmezsen kim bilir bunu markaların modelleri farkettirir sana

• lotto degıl allahtan :D

0|1
    0|0
  • sana öyle gelmiş :)

0|0
    0|1
  • reklam kokuyor bunlar reklam

0|0
    0|1
  • nike nin modelleri daha kibar olduğu için kızlara hitap ediyor

0|0
    0|0
  • Fiyatı diğerlerine göre daha yüksek olduğu için olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...