Günde 110 km koşabiliyorum. Çok mu dayanıklıyım?

Tatile Rize'ye anneannemin evine geldim. Müzik dinlemek için kulaklığımı taktım ve Rize'den Trabzona 10 ile 20 km arasında değişen hızlı bir tempoyla koştum. Gidişte 55 km koştum dönüşte de koştum 55 km'de oradan 110 km koşmuş oldum. Bacaklarımda hafif ağrı oldu ama ertesi gün geçti ve bir 110 km daha rahatlıkla koşabilirdim. Zaten yaptığım ağır işlerde yorulmuyorum. Dünde hızlı tempoda 110 km koşunca ve ertesi gün turp gibi uyanınca kendimi farklı hissettim bir an. Normalde 10 km yürüyenlerin bile bacaklarında ağrı oluyor. Acaba dayanıklı mıyım? 110 km koşabilir misiniz?

0|0
16|28

En İyi Erkek Görüşü

• bende bisey sanipta ciddi ciddi okudum

0|1
    0|0
    • Keşke okumasaydın o zamna :)

• İnanmayan cevap yazmasın o zaman burada trollük yapmıyoz

• Rize merkez ve of arasi 62 küsür km?

Kızlar Ne Diyor 16

• bence sen edirneden ağrıya koşarsın :D

0|1
    0|0
  • İnsan değilsin

0|0
    0|0
  • 40 dakikada 5.5 kilometre yürüyorum. Sen kendini aşmışsın

0|0
    0|0
  • Eve dönmen gece yarısını bulmamışsa iyi

0|0
    0|0
  • l*n bir yuru git :) 110 km kosulur antrenman yaparsan alt yapi saglam olursa 200 km yine kosaarsinda bir yorumda 7_8 saat surdu demissin o bariz yalan iste

0|0
    0|0
    • Ciddiyim 7-8 saat sürdü. Yani böyle hesap makinesi işlemlerinle buraya yazma sanki atletizimle uğraşıyon da bunu hesapladın. Uyuz oluyorum böyle çekemeyip her şeyde bir açık aramaya. İşsiz miyim bunlar yalan olsun dün koştuk işte.

• Ne konustuk dun?
      Pardonda. neyini. cekemicem sen erkeksin ben kadin aramizda cok fark var... Yani sni kiskanicak cekememezlik yapicak bir olay yok. ortada... Kiskancim ama sadece bana ait olani kiskanmirim... Herhangi bir insani neden. kiskanicamki?
      Iyi kosmalar. sana hayir yani bitek buraya. olumsuz yorumu ben atmisim gibi en agir cevabida bana atmissin hani :)

• O erkekleri zaten takan yok. Bir kaç tanesi adam gibi cevap vermiş o kadar. Hepsi emek hırsızı. Bir soru sorsak sadece kızlardan cevap beklesek bile ki kızlar bazı konular da hatta çoğu konuda daha ciddi ve bilinçli oldukları için sadece kızdan cevap beklesek erkekler abaza der. İşte bunları takmıyorum o yüzden sana yazdım kırdıysam özür dilerm :)

• Ben de Ankara İstanbul arasını koşarak gidebiliyorum kardeş. Çok güzel dimi evet.

0|0
    0|0
  • Ayakta alkislanacak adamsin tebrik ederim yerinde olmayi cok isterdim ama max 50 km yuruyusu gecemedim daha ben:D

0|0
    0|0
  • Merhaba harley davidson abi normal bir insan 10 dan daha hızlı bir tempoyla uzun süre koşamaz

0|0
    0|0
    • Demek ki ben koşabiliyormuşum.

• Where is dalak?

0|0
    0|0
  • Ne?
    Dalağın yok mu senin? :'(

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama inan ki hiç yorulmadım.

• Kac saat sürdü ^^

0|0
    0|0
  • ben hayatım boyu 110km yürümemişimdir ne diyorsun

0|0
    0|0
  • Hadi be ordan

0|0
    0|0
    • Yalan söylüyorsam şerefsiz olayım :)

• O kadar koştuysan insan değilsin sen karbonfiber falan olmalısın.

• Gerçekten koştum hatta ilginç tarafı sadece bacak liflerim birazcık ağırdı ertesi gün ise hiç bir ağrı yoktu. Yani gayet enerji doluyum şu an

• ooo baya iyi

0|0
    0|0
  • bende canım sıkılınca istanbuldan amerikaya yüzüyorum

0|0
    0|0
  • Ben araklıdan sürmeneye gittim yüreyerek iflahım kesildi ne Rize ne Trabzon kaç saat koştun yorulmak bir yana insan sıkılır

0|0
    0|0
    • Kafa dağıtmak için koştum sahil boyunca 7-8 saat kadar sürdü hemen hemen

• Yok artık ya kafan yerinde mi şu an fazla dağılmıştır belki 😁

Erkekler Ne Diyor 27

• Güzel senaryo devam et dinliyorum
    33.media.tumblr.com/...lw7qn58NxG1qii6tmo1_500.gif

0|2
    0|0
  • tabi canım bende zıplayında binanın çatısına cıkıyorum çok mu manyagım yane hayal gücü free nede olsa :)

1|0
    0|0
  • O kadar koşmak senin dayanıklılığını değil, kondisyonunu ve kardiyovasküler gücünün ölçeğini gösterir.

0|0
    0|0
  • Km de kaç kuruş yakıyosun :D :D :D

Sen ne dediğinin farkında mısın yaa

0|0
    0|0
  • Helal olsun, mükemmel :-)
    Ben şahsen o kadar koşamam, yürürüm de koşamam o kadar. Eminsin değil mi 110 olduğuna?

0|0
    0|0
  • Kaç saat sürdü 110 km koşman.

0|0
    0|0
    • 7-8 saat civarı.

• Kimse 4 saat boyunca aralıksız koşamaz iflahı kesilir. Yorgunluktan yere yığılıp kalır.

• Maşallahın var. 42 kilometreyi 2 saatte koşmayı denerim ben senin yerinde olsam. Maratonlara bile katılırsın o zaman.

• Dostum az :/

0|0
    0|0
  • 'Pejo' reklamındaki parmağını suya bandıran adam geldi aklıma. :)

0|0
    0|0
  • Beygirmisin mübarek :D

0|0
    0|0
  • Yalannnn 110 metre falandir ama km asla arabayla bile 1saatlik yolculuk. Artisligin bir anlami yok

0|0
    0|0
    • İnanmıyorsan inanma Ian emek hırsızı

• Milleti defekte ediyorsun cekil burdan yaa. 110km günlük kosuyormus. Mahalleyi bile dolasamazsin hayret birsey

• Bizzat yanımda olmanı kendi gözlerinle görüp seni g*t etmeyi çok isterdim ama inanmadığını o kadar çok belli etmen benim götümü kaldırıyor şahsen. :)

• km de kac kurus yaktin

0|0
    0|0
    • Fazla yakmışımdır heralde çünkü zorladım baya )

• Bende geçen İzmir den istanbula koştum 500 kilometre falan sonra geri döndüm tabi müzik dinleyerek, müziksiz olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir kaç gün sonra otobüs firmalarına falan gerek duymayacaksın anlaşılan
    Sağlam bünyeymiş

0|0
    0|0
  • Eger dedigin dogruysa olimpiyatlarda maraton madalyasi biizmdir hayirli ugurlu olsun.

0|0
    0|0
  • Maşallah hacım biz bakkala bile arabayla gidenlerdeniz :))

0|0
    0|0
  • Geç bu yalanları

0|0
    0|0
  • Obama ile kahvede çay içmek kadar sahte :D

0|0
    0|0
  • Ahaa türk bilim adamları biyonik robot yapmış. Vatana millete hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Kim tutar seni bunu geliştir ginese filan yazıl harcama kendini:)

0|0
    0|0
  • O temiz havada bende koşarım olum :P

0|0
    0|0
  • Bende çok koşarım. İstanbul-Ankara hep koşarım yani. Masrafsız oh mis

0|0
    0|0
  • Km ile metreyı karıştırmışsn bnce

0|0
    0|0
  • Destekli salla biraz tempolu 110 km koşmuşmuş. Kros cu olmasak bizi kekliyecek şakir.

0|0
    0|0
  • Bu kadar da sallanmaz be :D

0|0
    0|0
  • Rize trabzon arası 80 km idi...

0|0
    0|0
    • Of'a kadar koştum zaten tam merkez değil.

• Fizik matematik bilmeyen cahil bir liseli... evet çocuğum çok dayanıklı Herkül gibisin maşallah :p

1|0
    0|0
  • Yeğenim gel hele iki soluklan

0|0
    0|0
Yükleniyor...