Yüz zayıflatmanın formülü varmıdır?

Spor yapsam zayıflarmı acaba? Suratımın cok büyük oldugunu düşünüyorum , tombiş de degil aslında

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ben mesela boyum 1.81 bir aralar kilom 88 idi. Yanaklarım çok tombikti birde ben yanaktan kilo alan biriyim. Spor yaparak kilo verdim oldum 77 felan. O zaman yanaklar biraz süzüldü. Şimdi 68 kiloyum vücut yağ oranım düşük yanaklarım da eridi. Yani yüzüm hem küçüldü hem de o çocuksu ifade gitti. Zayıflarsan yüz de zayıflar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yağ yakman lazım tek yüzden gitmez zaten gerçi genetik bazı insanların kilo verme şekli cok başka bazısı daha cok yüzden cöker bazısı basenden bazısı karından. bazı insanların eşit olarak gidiyor. eşit olanlar şanslı bicimsiz olmuyor vucutları :)

1|0
    0|0
  • Zayıflamaya başlayınca ilk olarak yüzden gider :)

2|0
    0|0
  • Hic sanmiyorum acikcasi.

0|0
    1|0
  • Yapisi oyledir tombul degilse

1|0
    0|0
  • Yüz kere spor yap zayıflar merak etme :)

1|0
    0|0
  • Olsun yanaklarını sıkcak sevigilin olur :)

1|0
    0|0
  • kilo takıntin var mi peki ya da gorunus

1|0
    0|0
  • Kosu Yap tempolu , sakiz cignemenin de faydsi olbilir ama kosucan kosmadan olmaz

0|0
    0|0
  • yüzüne sport yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• genetikse zayıflamaz

0|0
    0|0
  • Sekeri tamamen kesmen lazim. Hic birseyden seker almaman lazim ki bence iyi bisey degil.

1|0
    0|0
  • yüzüne tokat at sürekli ama yavaş vur :) hem sıkılaştırır çizgin varsa çizgilerin azalmasını sağlar hemde yüzünü zayflatır :)

0|0
    0|0
  • Tabiki egzersizleri var yaparsan zayiflar ama sisman degilde buyuk oldugunu dusunuyorsan o kisisel birsey , genetiktir. Zayiflatamazsin

0|0
    0|0
  • tombiş yanaklarını yerim senin :)

0|0
    0|1
  • yok ilk kez duydum genetiktir onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...